Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

suzzika
30. mar 2009

Lenka najhoršie za mnou vďaka Bohu, ani na vás som čas nemala ☹

Áno Skorki o.i. aj DP 😎

lenkove
30. mar 2009

Skorki
otazka na pracu je velmi komplexna 😉 ale v podstate sme sa zhodli co je pre nas najdolezitejsie a podla toho sa budeme snazit zariadit 🙂 🙂

lenkove
30. mar 2009

a Marion sa nikomu neozvala? 😕

carmenuska
30. mar 2009

aj mna zaujima co je s marione

lenkove
30. mar 2009

Carmenuska
a v ktorej casti cyklu si? Ja som mavala pred ms silny biely vytok..

carmenuska
30. mar 2009

lenka,uz mi meska 1 den a vytok nie je az taky silny ale skor mi to pripomina ovulacny hlien taky priehladny do biela trochu tak neviem.Mozno mi to meska z cysty. Bojim sa testovat,ze zas neuspech ☹

lenkove
30. mar 2009

vyckaj teda par dni, a potom testni...
pamatam si, ze taketo priznaky mali baby pred tehu, ale .. radsej mlcim 😔 o to viac sa budem tesit 😉

carmenuska
30. mar 2009

Lenka ved ja to beriem sportovo ale sa mi to stalo prvykrat ze mi meska,preto mi to vrta hlavou. Inak podla mojho cyklu sa mozu hodinky nastavovat. A citala som na nete ze aj cysta moze sposobit meskanie.

indzes
30. mar 2009

Ahojte babenky 🙂
Carmenuska,ja len toľko,že ten hlien ako pri ovulke,naozaj môže znamenať,že si tehotná,lebo taký pocit mokra naozaj býva na začiatku tehu.veľmi by som ti to priala.ale môže to byť aj tzv.zátka,ktorá sa uvoľňuje pred menzesom,ale to cítiš iba pár hodín pred spustením memzesu.Tak ak ti to trvá dlhšie testni.mohlo by to byť tehu 🙂 .mňa tento pocit mokra na začiatku tehu riadne znervozňoval,lebo som stále mala pocit,že som už dostala menzes.držím ti palce. 🙂

smejka
autor
30. mar 2009

ahojte vsetky🙂
danka blahozelam k srdiecku pod srdieckom 😵
takze ja som sa narodila ked mama mala 28...a to uz stvrta v poradi 😎 ....hm...skoda ze uz posledna 😔 .....takze ja som mamu v podstate dobehla s matuskom i so svadbou v 28 😉
idem het...mmm ide pracovat...myslim na vas vsetky ...uplne vsetky 😵
riska kuk.....ak si ma prisla kuknut o 20 😉

carmenuska
30. mar 2009

A ked sa bavime o veku, ja mam 25 a mm mal v sobotu 29. A mna mala moja mama v 19 ako prvu a posledne babo v 42 🙂 takze stale mate cas 🙂

adka17
30. mar 2009

ahojte pozdravujem vás všetky a želám pekný večer.
Margaritka ďakujem za privítanie. 🙂 Teším sa, že si občas budemm mať s kým pokecať.

magimary
30. mar 2009

ja som na tom bola rovnako s hlienom pri oboch začiatkoch tehu... 😉 ako Indes
každý deň som si myslela, že už, už dostanem "M" a napokon to bol hlien tehulkovania 🙂
takže možno... 😉

riska
30. mar 2009

smejka, kuk 😀 bola som na navšteve u kamošky, tak mi odpustite, že som sa tu neukazala 😀
skorki, ja som dnes 30DC 😨
inak mne tiež napadlo, či si nemala predčasný potrat, ale to by si asi mala aspon tienik na teste.... každopadne sa na to spýtaj doktora, aspon sa čosi naučíme 😉
carm, počkaj 2-3 dni a testni znova... možno... 😉
inak marione ide v stredu na test, tak držme palce, hadam sa ozve 😉

riska
30. mar 2009

carm, na tvojom mieste by som tak o 2 testla, radšej sklamanie ako falošná nádej - aspon pre mna 🙂

adka17
30. mar 2009

magimary čítala som si že máš 7 detičiek , je to krásne, my by sme s manželom chceli mať 4 aviac, no asi to nestihneme, lebo sa nám nedarí otehotnieť

riska
30. mar 2009

adka, magi je okrem toho, že nas tu super povzbudzuje aj profesionalna mamina 😵 aj my sme vždy chceli mať tak 3-4 deti, no teraz veeelmi dufam aspon v parik 😔

magimary
30. mar 2009

🙂
my sme profesionálni rodičia a keď sa detičkám (o ktoré sa staráme od narodenia) nájdu noví rodičia, tak \\\"naše\\\" detičky idú vyzbrojené láskou a pravými citmi do svojej novej rodiny...
je to naše poslanie...

aj my sme chceli mať vždy veľa detí...
😵 , no po pôrodoch som svoj pôvodný počet (najprv 11, potom 6 😅 ) veľmi prehodnotila...
ale tak či onak, ešte by sme chceli dve detičky-no ja by som najviac dievčatká a keďže pri pôrode , resp. pri počatí si nevyberiem, asi si ich tiež vezmeme z DeD a budeme ich mať natrvalo... 😵

carmenuska
30. mar 2009

riska ja som este netestovala a viem ze to nemusi byt ono,ale mozno skusim uz zajtra,lebo ak mi ukaze //mam zacat brat duphaston na udrzanie koli mojej sliznici takze preto to chcem cim skor vediet

smejka
autor
30. mar 2009

mary ahoj 🙂 ...tak to by boli najlepsie nejake dvojky dievcatka 🙂 ...ako sa mas? co anjelik uz je to rozhodnute?
riska odpustame ti 🙂 ....riska ty si netestla? 😕
adka ahoj 🙂
carmenuska testni 🙂
marione silno drzime palce 😵
moja skuska v suchu.....neviem za ake pismenko no presla som 🙂

smejka
autor
30. mar 2009

lenka kde siiii?

adka17
30. mar 2009

my sme si počas chodenia s manželom hovorili, že ak by sme nemohli mať detičky tak si adoptujeme, lenže pracujem už desiaty rok na detskej psychiatrii na kramároch a začínam sa báť trochu adopcie, už si niekedy myslím, že možno by som bola zlá mamina

lenkove
30. mar 2009

co co ??
tu soooom 😀

magimary
30. mar 2009

smeji, už sa vyjadrili, že ho budú brať... 🙂
no časovo ešte uvidíme, ako to bude...
a blshopželám ku skúške... 🙂

adka17
30. mar 2009

ahoj smejka, blahoželám ku skúške, mňa čakajú v máji 2 štátnice 13 a 18 a už sa teším, že budem mať pokoj so školou 😉

lenkove
30. mar 2009

magimary
nevies co ma pre vas pripravene Pan 🙂 Mozno este 4 dcery 😵 😵
a veru, aj ja som zvedava na anjelika.. 🤐

Carmenuska
a kolky den si od ovu? V 16-ty by ti mal uz testik ukazat urcite... Budeme na teba mysliet dnes.. Neboj sa.. 😔 dobre to dopadne 🙂

Smejka
no teeeeeeeeeeda, blahozelam k skuske 😀

lenkove
30. mar 2009

Adka
bola zla mamina osvojenym detickam, ci vseobecne? 😕 co ta to za smutky chytaju?

smejka
autor
30. mar 2009

dakujem dakujem 😀 ....zase az take narocne to nebolo 😉
mary na jednej strane som rada ze ju beru...na druhej strane sa trochu hnevam ze mali take dlhe vedenie 😠 ...ved take krasne a sikovne dievcatko....my sme si ho hned zamilovali 😔
adka chodis na osetrovatelstvo? adka preco bojis adopcie? mala by si zmenit oddelenie asi...
lenka ako? 😉

riska
30. mar 2009

smejka - gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 ty šikula jedna 😉 ešteže si sa len polku naučila 😀 😀
adka - na psychiatrii? no to musi byť ťažke 😔 to ťa obdivujem 🙂
smejka, mysliš, že mam testnut? 😀

smejka
autor
30. mar 2009

adka nestresuj sa dopredu aka budes mama.....ked budes v tej situacii tak uvidis....ja kolkokrat vedome viem ze "no teraz som sa zachovala ako nanic mama" 😖 ....ale proste tak to chodi v zivote a nik nie je 100%