Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

kaki
2. jún 2009

smejkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵
Jas a úprimne teším 😵 😀

smejka
autor
2. jún 2009

som uplne mimo.....lebo vcera telefonat bleeee ☹ ....dnes opak 🙂 ....este uvidime co vybavime na urade....drzte palce 🙂
suzzika tak daniel?

suzzika
2. jún 2009

Smejka ja som mala tušáka, že dobré správy od vás dnes budú - veď už je júúúúún 😵 Čakáme čo nové...netrpezlivo... 😉 A áno Daniel 😵

suzzika
2. jún 2009

Kaki k tej nápovede: Nájdi si na tejto strane myslienku na den od Lenkove 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

riska
2. jún 2009

ahojte 🙂

ja len tak narýchlo, kedže dnes mame tu poradu a na net sa dostanem až večer, tak vzužívam čas, že som v kabinete sama 🙂
nejdem ani riešiť také ťažké veci, ake ste riešili včera, lebo to je na dlhšie 😕

suzzika - aké kraaaasne mená máš 🙂 najma tá karolinka ma dostala. a vlastne daniel tiež 🙂 kedz plánuješ 3. dieťa? 😀

smejka, dobré správy? juchuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂 😀 😅 😵 😀

kaki, zasa sa v robote flakaš ako ja? 😝

carmenuska
2. jún 2009

Ahojte,
suzi- take pekne mena, normalne si mi vyfukla Karolinu....to meno sa mi vzdy pacilo, aj Daniel
Riska- fiha,ze klabinet, my nemame ani jeden poriadny, kabinety mame skrine po chodbach.... 😖 tak ja sa nemam kde zasit
Kaki- a ty si v praci?ja ze doma, ked tolko prispevkov, co robis?
smejka- dufam ze vecer tu budú samé dobré správy
a zdravim aj kolegyne na PN marione a janulku-kde steeeeee?

kaki
2. jún 2009

jasnačka že som v práci.... Veď ja som multišikovná... tak zvládam všeličo.... ale pssst 🙂
Ale niekedy aj z domu píšem 🙂

janula.k
2. jún 2009

aaahojte 🙂 co som vyhralaaaaa? 😀
dnes som od skoreho rana mala behacky, rano som bola odovzdat moč na kultivaciu, potom som utekala na kontrolne odbery na hematologiu, potom do prace, nejake nejasnosti vyjasnit, do obchodu a teraz idem este polievku uvarit, šošovicovú s párkom, taku robotnicku, ale mnam 😀 a potom pojdem lulkat, ako Danuska hovori 🙂
smejka, myslim na teba 😵
dievcata, normalne ste mi chybali 😅 a carmen, ty si dokedy na PN?

margarita
2. jún 2009

no suzzika - pekne pekne mena ste vybrali...uz sa neviem dockat, ktore z nich pouzijete nakoniec 😀

smejka - tak akooooo? predsa len sa to hybe nasim spravnym smerom? 😉

zdravim aj pracujuce, aj PNkarky 😉
najma multisikovnu kaki, co vsetko zvlada 😎

a na boxeroch u skorki som sa tiez dost pobavila - fakt len trpnem, na aky sport sa date najblizsie 😀 navrhujem woodkopf, ten je originalny (to som minule videla v Manezi Bolka Polivku - ano, obcas vidim aj televizor v zapnutom mode, ale to bolo u nasich 😉 ))

riska, to este nie je klasifikacna porada hadam, ze? no Ty uz zacni strihat meter, ved je jun, a coskoro mas dovcuuuuu a vivat Italia 😉

a co nasa prezidentka, odkedy odisla do exilu v DE je tu nejako pomenej, alebo sa mi to len zda? 😵

marione ma zajtra 3D, tak na nu myslime, nech ma z neho kraaaaaasny zazitok a vsetko je ok.

ja sa chystam na prechadzku, len sa mi musi zobudit partacka, zatial drichme ako o polnoci 😉
tak sa tu mavajte pekne, nakuknem dufam vecer, co ma kto nove

suzzika
2. jún 2009

To sa teším kámošky, že sa vám náš výber páči, neviem čo by som robila, keby ste mi ho neschválili 😉 🙂

Margi aj ja som zvedavá, že ktoré budeme zapisovať do matriky...najradšej by som obe, ale to už /asi 😀 /nebude možné... 🙂

Lenkove ako prezidentka má takéto zahraničné výlety povolené, ale čo je veľa je fakt veľa...kde si Leni?...

Janulka ty si vyhrala Silvestrovský pobyt v nemocnici 😉 a k tomu zakakanú hlavnú cenu z tomboly 🙂 no čo viac si môžeš priať? 😀

Riska pri 3-ťom už nebudem mať z čoho vyberať, lebo veď každá VS uchmatne jedno pekné meno tak sa ten výber veeeeľmi zúži 😉

Smejka nečká sa ti? 😉

suzzika
2. jún 2009

A ešte jedna dobrá správa z dnešného rána. Jednej známej sa narodil cisárskym okolo 9.00 chlapček Lukáško - nič zvláštne by to nebolo, ale mamička má 49 rokov - super nie? 😵

janula.k
2. jún 2009

suzikaaa ty si super, po takej cene tuzim zo vsetkeho najviac 😀 dakujeeeem 😵 a "mladej" mamicke gratulujem zo srdiecka k syncekovi 😵

janula.k
2. jún 2009

tak ja uz mam polievocku uvarenu 😎 zostala mi kopa riadu, marione, ak sa budes nudit, prid mi poumyvat 🤐 😀 😵 a teskam sa na tvoje zajtrajsie 3Dcko!!! 😵
zdravim mamicku margi s dcerenkou 🙂

tarinka333
2. jún 2009

ahojte mojky, dlllho som tu nebola a nestiham citat spatne. viete mi niekto povedat, co s nasou modlitbickou k Duchu svatemu, ktora sa mala modlit do turic?

violoncielka
2. jún 2009

ahojte babule
tak my sme po svatbe.celkom fajn...a aj po navsteve .V italy je 2.6 totiz statny sviatok,takze vacsina ludi si berie volno aj1.6....takze sme sa objedli na svatbe,s kamosmi sme sa stretli,prisla k nam navsteva a dnes sme boli pri mori (strasne vela ludi-vsetci si chceli uzit aspon jeden letny den z celeho stvordnia)Dnes teda vobec nemam pocit,ze je utorok.....tak sa mi to zdalo divne,ze Riska pise o skole 😀
Smejka drziiim palceeeee. 🙂 😵
A pozdravujem aj ostatne babulky 😲

kaki
2. jún 2009

Violončielka aj my teba pozdravujeme 😉
Aj ja si niekedy predstavujem ako by to bolo super bývať pri mori a ísť sa tam len tak poprechádzať.... ale ja si kľudne užijem aj prechádzku okolo Seneckých jazier a hovorím si: veď to je skoro ako pri mori 😀

marione 3-D supiš, nech máš zážitok ako sa patrí....
janulka... Ty si multišikovná jak ja? Veď si tiež toho stihla habadej... 😉

A viete čo? aj ja v poslednom čase pri umývaní raidu myslím viac na marione 🙂

Margaritka a Ty už si fitko? Dúfam že sa máte OK
Riska a Ty sa už toľko neraď... Vieš že porady zvoláva šéf keď sa potrebuje vyrozprávať 😉

lucetta
2. jún 2009

ahojte.
chcem vas vsetky pozdravit.
marione, tesim sa , ze si ok. normalne som sa zlakla, ked mi skorki referovala o spineni, na net uz takmer nechodim a skorki sem tam vidim v praci. velmi na teba myslim. 3D je super, bratove dvojicky maju uz vyse roka a minule sme si 3d opat pustilia porovnavali... 🙂
riska, takze ste podali ziadost ako citam,som rada, ze ta dr. ukludnil.
najnovsie mi zistili nizke hladiny progesteronu z obidvoch odberov, sestricka v telefone nieco hovorila aj o prolaktine, ale kedze dr. k telef. neprisla, nic detailne som sa nedozvedela. mam vraj volat o tyzden( volala som na endo, lebo tento mesiac som v 🙂 obec neuzila dufaston a vobec som nedostala menzes, tak mi kazala este tyzden cakat 🙂 ...inak dost ma to znepokojuje, ze neviem o tom nic blizsie)..takze sa necitim nejak extra dobre.
vsetky vas pozdravujem, aj margi, kaki, lenku, v iolku, risku , marione, suziku, danku, skorki......pekne dni

riska
2. jún 2009

jeeej, cuketka 😀 🙂 som rada, že si sa ozvala 🙂 len nech ťa pekne povyšetruju.... velmi ti držim palce a myslim na teba 😵

smejka, tak ako? dufam, že maš dobre info 😉

lenka, už sa vážne ozvi! ved sme zvedavé, či sme zlomili petuniu 😉

violka, sa maš, že sa môžeš cez pracovne dni prechádzať pri mori 😝 a mate tam už teplo?

margi, áááno, ved ja do italy idem presne o mesiac, resp. 3. 😀

suzzi, no ved my všetky davame take pekne mena našim deťom 😉 inak mne osobne by vobec nevadilo, keby sa detičky volali rovnako 😵

janulka, kaki - dnes ste boli ake pracantky 😝

carm - tuším ti robota vôbec nechýba 🙂

tarinka - počkame na našu lenku a ta rozhodne, čo dalej 😉

marione - držime palce na 3D... to musi byť super kino 🙂

riska
2. jún 2009

riska - ty si dnes mala poradu a nie si o nič múdrejšia ako včera 😀 🙂 😝

riska
2. jún 2009

inak kočky, zajtra mi držte palce, idem na sud... normalne idem ako svedok vypovedať kvoli jednemu žiakovi, ktorý vôbec nechodil do školy a tak jeho rodičov obvinili z mravneho ohrozovania mladeže 😖
tak ak sa nebudem ozývať, tak som v base 😀 😀

skorki
2. jún 2009

Ahojte, ako tu dnes bolo rusno 😉

Ano, mate pravdu - po Lenkove ani chyru ani slychu 😨 Halooo, Leni, kde si?
Marione, ono niekedy to tym nasich chlapcom dochadza tak pomalsie...Aj ked - nie je nic lepsie, ako si to vsetko vyrozpravat a vysvetlit. Urcite to bude ok, ved teraz je to najkrajsie obdobie, aby ste sa tesili. 🙂 🙂 🙂

Riska, vazne ides na sud? Inak aj ja som raz vypovedala - ako asi 8-9 rocna. A bolo to pri velmi skaredej udalosti, ale pamatam si dodnes, ako prisli vysetrovatelia do skoly. Ja som sedela v riaditelni a pri celom vysluchu bol aj riaditel. Nakoniec ma pochvalil, ze som to policajtom pekne vyrozpravala. A dodnes neviem, ako ten pripad skoncil 😕

Suzi, moj dedko sa volal Daniel. Aj mne sa to meno paci. Niekedy tak snivam, ze keby sa podarila ta Clostylova "kontraindikacia" a boli by dvojky 😀 , dala by som im meno Janko a Danko. /ten Janko musi byt, chapete... 😀 😀 😀 /

Inak, na nasom projekte v praci, sa zacina sirit "tehulkovska epidemia". Asi v aprili nam odisla jedna kolegyna na matersku a ta, co ju nahradila, dnes oznamila, ze je tehu 😉 /inak , chuda, este je v skusobnej dobe 😨 /. Tak, dufam, ze tehu baciliky preskocia aj na mna. 😀

A este klebeta - u nas v Business centre sa sem tam mihne nejaka celebritka. A teraz, ked ide Ordinacia, ma napadlo, ze sme zazreli MOniku Hilmerovu - a je dost vysoko tehotna. Takze, urcite bude aj v seriali tehu. To som asi nemala prezradit 🤐

skorki
2. jún 2009

V ordinacii prave vidi MuDr. Vajda srdiecko uz v siestom tyzdni...to sa da??? 😀 😀 😀

monika99
2. jún 2009

Ahojte babenky,
konecne mam trochu casu a mozem sa vam povenovat. V poslednej dobe mam frmol a nestiham vobec nic. Este tento mesiac bude taky blaznivy a potom uz bude pokoj, tak pridem castejsie.
Musim oznamit zlu spravu z tej dovolenky sme si nic nedoniesli no okrem prázdnej penazenky ☹
Tesila som sa ze mozno teraz sa to podari ale nic no co uz musime cakat dalej.
Len neviem co mam teraz robit ci mam ist zase za doktorkou ale na 11DC lebo zase ide víkend alebo az na 16 DC co by ste povedali oplati sa na 11DC nebude to skoro alebo to mam nechat tak, ale doktorka mi kazala chodit aj nadalej na folikuliometriu tak neviem.

Vsetky vas poudravujem a myslim na vas
S pozdravom Monika

riska
2. jún 2009

monika, na tvojom mieste by som zašla už na ten 11DC 😉

skorki, na policii som už vypovedala - asi pred rokom, tak pre velký úspech to treba zopakovať 😠
a možno sa dočkáš aj danka a janka 😀 len pozor na ten box 😝 😀

skorki
2. jún 2009

Riska, Riska...inak - moj boxer lezi na gauci, nevladze zdvinut ani ruku. Uz som ho masirovala, merali sme teplotu...boli ho "cely clovek". No neviem, neviem, ci ho pustim aj buduci tyzden 😀

Riska a minuly rok si vypovedala tiez koli "mravnemu ohrozovaniu"?

Monika, aj ja sa pridavam k 11DC. Istota je istota...

margarita
2. jún 2009

kaki - som zdrava, teda fyzicky uz hej. psychicky som nikdy nebola, a tento stav je chronicky a nezvratny, ale ved ma poznate aj osobne 😎 , takze netreba to dalej rozpitvavat 😀
a tie Senecke jazera su nahodou lepsie niekedy ako more, napr. tam rozhodne nemate zraloky, vsak? 😀

lucetka - a budes brat nieco na tie hormony? ved ak sa nemylim tak Duphaston je prave progesteron, tak mi je t nejake divne cele...hlavne nech Ta pekne dovysetruju a budete zase o krok blizsie k babetku 😵

riska - tak sa nenechaj zastrasit a pekne to dosvedc (to je hnusne slovo 😉 ). Kam sa vy so skorki na mna hrabete 😉 - ja uz som bola aj v base 😀 sice len par hodin na exkurzii, ale zazitok na cely zivot. Najzabavnejsie bolo, ako kazdy vazen, s ktorym sme sa mohli rozpravat tvrdil, ze on je justicny omyl a pozyval nas na kavu, az ho pustia 🙂

skorki - srdiecko v 6tt moze vidiet asi fakt len Dr.Mazar a v telke 😉 hoci...aj zazraky sa deju...vraj 😵
ibazeby ho videl, a bit zacalo az o tyzden-dva neskor.

a ja ze lenkove je uz v nemecku, ale ozaaaaaj, oni predsa sa snazia "presadit" (cez) Petuniu, neeee?
tak sa snad ozve, ako dopadli 😉

riska
2. jún 2009

margi, jasne, že každý väzen je justičný omyl. to teda musela byť paradna exkurzia 😀 dufam, že tvoj manžel nebol jeden z tých väzňov, ktorý ťa potom zbalil na kave 😀 😎 😝

skorki, vypovedala som stale kvoli tomu istemu pripadu. najprv boli za mnou v robote - ale teraz úplne vážne - boli traja. jeden sa pýtal, druhý zapisoval odpovede a tretí otváral dvere 😉 potom asi o pol roka ma zavolali na policiu a teraz aj na sud... tak mi držte palce, len dúfam, že nebudu odo mna chcieť, aby som hovorila pravdu a nič len pravdu, lebo to asi umriem od smiechu 😎

smejka
autor
3. jún 2009

ahojte 🙂
tak ja som po nocnej ale este zijem 😀
vcera sme bol zlomit nasu uradnicku co ma nas na starosti...zlomila sa 🙂 ....a vo stvrtok ideme dorobit pripravu u toho pana psychologa co nam ju nechcel dat 🙂 ......takze sa hybeme snad k porodu coskoro 🙂 ....dakujem vam za modlitby 😔
pozdravujem vsetky....i moniku violoncielku .... 😉
lenka by mala mat este dnes petuniu....takze asi su este na sk.....pocitam ze zajtra sa tu zjavi

smejka
autor
3. jún 2009

inak ono to este nie je uplne iste....lebo z toho mojho prispevku ste to mozno tak pochopili 😕 .....ale verim 😔

kaki
3. jún 2009

smejka super 🙂 Aj ja verím....
margi supiš že si zdravá....
riska... no Ty si vedieš zaújímavý život, po súdoch sa premávaš... 😉 Tam som ešte nebola...
lucetka... čo sa deje? nejak veľa zmien naraz...
skorki... tak opatruješ pacienta? Ach tý naši bojovníci 😀

A baby aj mňa už vypučúvali policajti, dokonca boli u našich doma (lebo to som mala len nejakých 18 rokov). bola som v knižnici a o pár hodín tam vybuchla bomba... No máte dosť? A ja som ani netušila čo bolo pred 6 mesiacmi kde som bola 🙂 Ale zážitok zaujímavý.... Ale u nás boli len dvaja (chýbal ten čo mal zapisovať 🙂).