Veriace snažilky II. Pridajte sa

smejka
25. mar 2009

tak vsetky VS sup sem a piste 🙂
je to taka symbolika trosku....ubehol rok a mame tu novy zaciatok 🙂 ...mame malu "neterku" a este mame jedna druhu.... vieme sa povzbudit navzajom a s vierou 😔

danka24
5. jún 2009

tak ste pekne zacali 😀 😀 😀 len aby to nebola baba a volat sa Janik nebude 😀

carmenuska
5. jún 2009

Ahojte, ta k co vsetky ste zacali vikendova a kaslete na kona co?
Danka daj nejake fotky (teba s bruskom) a potom ti poviem co to bude 🙂 vychadza mi to teda zatial 🙂
Lenkove- vdaka, ale aj tak sa bojim lebo okolo seba mam 2 kolegyne,ktore koli endo nemozu otehotniet: jedna 12 rokov a druha uz 2.rok
Ale viete co? Dnes som tak cely den rozmyslala ze ako ma z nicoho nic Pan zaviedol k tomu novemu lekarovi, z ktoreho sa stali aj so zenou nasi rodinni znamy a potom ze som sa nechala tak rychlo nahovorit na tu laparku ze sa konecne na nieco prislo....a prisla som na to, ze to je vsetko urcite Bozie riadenie a uvidime ake ma s nami este plany. A tou endo sa mnoho veci vysvetlilo- najma ta moja ms a bolesti
Inak ja som dnes mala rano v posteli prekvapko, som sa z nicoho nic zobudila, velke svetlo 7.00 a moj mm este v posteli tak som ho zobudila ze zaspal a on ma prekvapil a bol so mnou doma, tak sme si urobili pekny den a vela zameskaneho urobil aj v byte. Tak som dnes uplne spokojna a kludna. No ale v pondelok opat realita ☹ , ale ja si ten moj klud nenecham vziat.
Fiha, taky dlhy prisevok som uz davno nenapisala

skorki
5. jún 2009

Ahojte,

Lenka 😉 vitaj po dlhom case.
Monika, pekne si to napisala...aj mne sa zda, ze bud uz maju vsetci babatka, alebo su tehotni...No, sand ten bocian zabludi aj k nam...
Carmenuska, takze ste si spravili predlzeny vikend? Ved ten pondelok je este daleko, uzivaj si pekne vikend.

AKo sa mate? Ja uz pomalicky balim na vikend. Bola som dnes v kostole, tak mi tam bolo smutno 😔 . Mrska sa hlasi a zas ma chytaju tie stavy sebalutosti. Ach jaj...
No, co uz. Dnes som si vzala hodinku volno, odisli sme s mm z prace uz o stvrtej. Normalne som stihla postu - to stiham vzdy len v sobotu. Prisla nam zaujimava zasielka, tak som cela zvedava bezala po nu na postu. Bola to len dan za byt 😖 😝 , to som im to tam mohla aj nechat. 😠
Pa, idem prat.

smejka
autor
5. jún 2009

ahojte 🙂
ste sa rozpisali 🙂 ...skorki ja tiez akosi neverim tymto liecitelom....no nechcem ta odradzat 😔 ....a tie stavy pred MS su i u mna vyrazne....bleee 😝
danka jeeej 😵 ...ja dievcatko Ninku a chlapcek Janik 😵
lenka ahoooooj 🙂 ...tak sa uhniezdujes?
suzzika strie marione a violka kuk 😎 ...myslim na vas

smejka
autor
5. jún 2009

hm...zabudla som na lucettku carmenusku a moniku 🙂

suzzika
5. jún 2009

Sa hlásim na chvíľu kým sa odhlásim úplne... 😉

Bola som na tie prietoky...robil mi to brat môjho gyndoša...povedal, že sú v poriadku, aj srdiečko a ostatné veci, len je tak o 2 tt menšie a on na to, že : tak bude menšie no a čo? a pýtal sa ma, že čo máme doma a ja som naňho vyhŕkla, že "dievčatko, ale nechcem vedieť čo to bude" a on, že a "just vám to poviem" 😎 tak som mu povedala nech to ide povedať môjmu mm na chodbu, že on je zvedavý, a on, že to nie, "lebo by mi to mm určite povedal". Tak sme sa zasmiali a zas nič nevieme, len ma udivuje, že keď niekto chce vedieť, tak sa bábo skryje /že Danka? 🙂 /a nás hneď všetci odhalia, až mám z toho silný pocit, že je to chlapček, keď to tak rýchlo vždy zbadajú... 😀 No veď už len pár týždňov a tajomstvo bude odhalené...a možno budeme kupovať kozičku čo Lenka 🙂 ?

Carm pravdu máš nič nie je náhoda... 😉

Skorki stavy pred MS sú zlé a o to horšie, keď ju nechceš... 😒 drž sa... 😉

Smejka 😵Lenka 😵Monika 😵strie 😵Danka 😵Cuketka 😵

danka24
5. jún 2009

suzika ale to bude chlapec podla mna 😀 lebo ked ti to chcel silou mocou povedat 😀 😀 😀
tie nase babatka su zivani 😀 dobru nocku a pekny vikend 😉

smejka
autor
5. jún 2009

suzzika tak Danielko 😵 ....a potom sup kozicku 😉 ...sa tersim ze vsetko mate v poriadku....bude to drobcek 🙂
danka kuk a pekny vkend....co hovoris na mena? 😕

riska
5. jún 2009

ahojte 🙂
konečne som sa sem dopracovala, lietali sme dnes s mm po meste, tak som bola hotová 😀

lenka, no konečne si sa nam ozvala a teším sa zo správ, polopozitivne su určite lepšie ako negativne 🙂

suzzika, neviem sice kedy, ale raz ťa určite navštívim... slub je slub 😵
no asi to vyzerá na danielka, ale ja sa prihováram za karolínku 😀

danka, aj ja tipujem chlapca 😉

pozdravujem všetky ostatné a prajem pekný víkendík 🙂

margarita
5. jún 2009

jeeeej, stria - Ty vies lietat??? 😎 to ako na metle, ze? zavidiiiim, ja uz zase neviem 😀

inak ja tipujem chlapcov vsetkym tehulkam teraz, je taky "chlapsky rok" sa mi zda.

my sa mame fajn a nove nemame nic, a myslime na vas vsetky a to je stare a nemenne 😉

margarita
5. jún 2009

no pozeram, ze riska uz zase niekam odletela 😉 tak aj ja si idem zase raz pospat, bruuu noc vsetkym...

riska
6. jún 2009

dnes je skorki na orave, tak tu ešte nikto nebol, čo? 😝

margi, jasne, že lietam na metle, dočkaj času a priletim aj k vam 😀 inak viem, že si asi dosť zaneprázdnená, ale mohla by si viac informovať o tom, čo robite cele dni a čo mate nove... ak nestihaš prispievať, nech ťa margaritiak zastupi, ked bude v robote 😉

my dnes ideme blahoželať na svadbu, vydava sa kočka, čo občas tiež chodi na MK, takže spriaznená duša 😵 až na to počasie 😠
ale celkom sa teším, svadbu ma v evanjelickom kostole s pani fararkou, tak to bude určite pekne 🙂

tak pekný vikendik a píšte, nech mam večer čo čítať 🙂

violoncielka
6. jún 2009

Ahojte,Riska vysvetli mi prosim ta na co je dobre si dat urobit geneticke a imunologicke testy....chcem ist na ne do Martina (ked budem na SK) a mm potrebuje odvovodenie,ze na co su dobre geneticke testy? Ja tomu tiez nerozumiem.Si myslim,ze ci sa ti narodi babo v poriadku? a imuno mi povedali v italy,ze sa robi az po potratoch.U nas sa embryjka vytvorili(takze tam nie je imunologicky problem).Som pisala dr.do martina a on mi odpisal,ze si tie testy mozem dat urobit..ale nevysvetlil mi na co su dobre..Ak to niektora z vas viete napiste mi.lebo sa musim objednat uz buduci tyzden a Riska ty si spominala Helios....

margarita
6. jún 2009

vcielka - testy akekolvek su dobre na to, ze zistis, ze co Ti nie/je, aj ked si to nevedela 😀 a tie geneticke no riske boli napr. na to, ze tym zistili, ze ma tiez MTHFR (kedze je moja stria, co ine by mala? 😀 😉 )
kedze to je dedicne, hoci to suvisi s krvou ale skratka je to genetika.
Takze mozno zistia, ze mas zdedenu nejaku blbost, ktora moze nepriamo (zle) vplyvat na otehotnenie.
To si myslim ja - uvidime, co napise riska 🙂 ale tusim, ze tiez nieco v tomto duchu...len co sa vrati od bratov evanjelikov
😎

kedze som tu bola vyzvana viac informovat o tom, co robim cele dni, skusim telegraficky zhrnut dnesny svoj program:
svita - kojim - prebalim - zalahnem - driemem - vstanem - vyzleciem placucu Kristinku - cvicime v kuchyni na stole - prebalim - kojim - prebalim opat - obleciem ju aj seba - najem sa - hrame sa,kecame - 🙂 zaspala - pozeram na pozadi vysvatenie trnavskeho arcibiskupa - medzitym opat kojim a prebalim - hrame sa - obedujeme...
...nema to sice ziadnu zapletku
😀 ale miestami, je to dooooost napinave, najma to prebalovanie 🙂

violoncielka
6. jún 2009

Dik Margi,vies inzinieri....vsetko musi byt nejak opodstatnene a dokazane,overene a patricne vysvetlene... 😵 ,ale ja zasnivana a lietajuca bytost by som asi bez !_! nemohla existovat... 😀 (to bol pokus o kocku)
Mas to pestre...skoro ako ja 😀 ,ale ja to mam bez toho kojenia 😀

smejka
autor
6. jún 2009

ahojte 🙂
no skorki tu chyba so svojimi rannymi prispevkami 🙂
my sme mali rusnu noc....vysokanske teploty trapili Matuska a ktomu zvracanie a hnacky 😝 ....az rano sa nam podarilo teplotu stiahnut 😔 ....teraz uz sa krmi piskotkami 🙂
riska aka bola nevesta? 🙂
margaritka mas to rusne 🙂.....no uz tak velmi po tom i ja tuzim 🙂
violoncielka genetikou sa da vselico zistit.....ja som tiez genetiku vnimala iba ako zistit ci sa nieco nezisti ci by buduce babo mohlo byt postihnute...no je to i o inom....kazdy mame nejaku genetiku....da sa ztoho naozaj poskumat vela....napr i ta trombofilia.....drzim palce 🙂
lenka este upratujes? 😕

riska
6. jún 2009

tak už som tu 😎

violka, stria a smejka ti to výborne povedali aj za mna 🙂 genetika sa jednoznačne odporúča po potrate alebo neúspešných ivf - kách... oni z toho vedia zistiť dosť vela veci o vas oboch, jednak či mate v poriadku chromozomy, ale doležité su aj ostatne veci - trombofilické faktory, štítna žlaza..... neviem to úplne dopodrobna, ale kedže výsledky su cca za 2-3 mesiace, asi je toho viac 😉
na tvojom mieste by som na genetiku určite vyšla - vid moj pripad, na hematologii nič nenašli a na genetike - lala margina mutácia 😀
a to imuno si daj zistiť tiež, ked už tam budeš, aj ked sa embryjka vytvorili, nikdy nevieš 😕 ved je to iba jeden odber krvi... a ked nič nenajdu, aspon budeš kludna 🙂
a už si sa objednala? že by sme sa tam možno stretli 😀

lucetta
6. jún 2009

cafte hviezdy 😉

lucetta
6. jún 2009

opat po dlhom case som online aj v tejto hodine, sme este na stavbe, tak som sa zastavila sem mrknut 😀

riska
6. jún 2009

violka, pozriem zajtra správu z genetiky a ak z toho vyčitam ešte niečo zaujimave a budem tomu rozumieť, dam ti vedieť 🙂 ozaj, ešte aj marione na tom bola, ta ti tiež bude vedieť poradit 😉

smejka, tak nech piškotky zaberu a matúško rýchlo vyzdravie 🙂

margi, nesklamala si, čakala som prispevok o vas v podobnom štýle 😝 ešteže dnes aspon toho arcibuskupa svätili, aspon si to nemala take monotonne 😀

nevesta bola kraasna a pani fararka mala peknú reč... my sme potom s mm dali romantické rande v centre 😵

riska
6. jún 2009

ahooj, cuketka 🙂

lucetta
6. jún 2009

caf, nespis? 😎

lucetta
6. jún 2009

ako sa dari? mate nieco nove?
a marione nema nocne dialogy? 🙂

riska
6. jún 2009

ešte nespím 🙂 nove zatial nič, moja hematologička je v zahraniči na konferencii, tak dufam, že sa tam aspon niečo dozvie 😝
a ty ako? už si konečne hovorila s doktorkou?

lucetta
6. jún 2009

v podstate nic nove, k dr. sa chystam v pondelok, mam menej ucenia tak to postiham, ms som este nedostala, dnes je akoze 40 den cyklu a nic... 😒 , za inych okolnosti by som si uz mozno aj nieco namyslala, ale takto 😖

margarita
6. jún 2009

jeeeej, cuketka ahooooj, a vy uz robite aj nocne na domceku? 🙂

margarita
6. jún 2009

smejka, matuskovi nasmu zelam skore uzdravenie a nech radsej tlaci piskotky a nezvracia, piskotky su mnam mnam 😉
riska - aj moj hemos vkuse byva na nejakej konferencii, asi budu s tou tvojou rovnaka "krvna skupina" 😀 , veru, niet nad studovanych lekarov, co sa neustale ucia nove veci
a to rande v meste zaaaaaviiidiiiiim 😀 my sa uz s mm ani bozkavat nemozme dlhsie nez 4sekundy, lebo K. asi ziarli a vzdy nam take veci uspesne prekazi, a ked vecer zaspi, tak uz nevladzeme 😀

lucetta
6. jún 2009

servussss 🙂 ale montovali sme sprch. kut, len akosi sme zistili, ze je made in china a patricne nam to aj zozralo nervy...navod ako k uplne niecomu inemu, no co ti budem hovorit....skus namontovat rovne sklo do ramu v tvare obluka 😠
a vy este nespite?

margarita
6. jún 2009

dnes je uz vsetko vyrobene v cine, co prave nahodou nie je vyrobene v polsku 😎
to s tym sklom teda skuuusim 😉 dones mi a ked sa budem nudit, aspon budem mat zabavu...
manzel a dieta uz spia daaaavno, len ja som sa este chcela v klude "poludstit", ked je uz zajtra ta nedela a rano take veci ako umyt si vlasy uz fakt nestiham 🙂
tak tu striedam marione v nocnych monologoch - no kedze aj Ty si este tu, dnes to bude dialog 😉

a preco si nic nenamyslas? uffff ze 40 dni, no to si neviem ani predstavit taky dlhy cyklus...to ako bez liekov mas taketo, a ked beries duphaston nie je to lepsie?

margarita
6. jún 2009

sudim, ze kut je uz domontovany a lucettka sa odlogla domov, tak bruuu nocku 😉

este mi z tej 40tky napadla hadanka, mozno ju niektora aj nepoznate:

"Preco bludil Mojzis s Izraelitmi az 40 rokov po pusti?"
odpoved : Lebo ako kazdy spravny chlap sa hanbil opytat na cestu... 😀
😵