Veríte na duchov?

aamina
21. feb 2013

Ahojte baby, veríte na duchov? Má s nimi niektorá skúsenosti?

ekinkala
21. feb 2013

ty veris alebo si mala nejaku skusenost ...........do urciteho hladiska sa da povedat ze verim ze je mozne aj taketo nieco

martinaxx
21. feb 2013

verím na duchov-moja mamina má s tým skúsenosti-ja našťastie nie

hruska82
21. feb 2013

@aamina Ja verim....mam s nimi skusenost 🙂

sintra
21. feb 2013

verime 🙂

ervenka
21. feb 2013

@aamina verime, mame skusenosti. Mame to v rodine... 😉

gabrielapatrik
21. feb 2013

No verím, až moc a mám s tým taktiež skúsenosti a pravdu Ti poviem bola som dlho s toho na nervy...

aamina
autor
21. feb 2013

Ja osobne nie, ale v rodine sme s tým mali skusenosť.

aamina
autor
21. feb 2013

@gabrielapatrik aj nam povieš?

aamina
autor
21. feb 2013

@hruska82 a bola nepríjemná?

lujza123
21. feb 2013

Skusenosti az az odmalicka...staci jedno male stretnutie a clovek aj ked nechce tak ich potom streta viac a viac..akokeby tym ziska schopnost ich vnimat a ta sa s kazdym zazitkom zlepsuje

ludia sa o tom hambia hovorit ale som si ista ze aspon 50% ak nie viac ludi ma za zivot nejaky ten zazitok

Najlepsie je skeptikom, tym aj ked sa pred ocami zatvaraju a otvaraju dvere tak je to jednoducho prievan a no problem

maruska24
21. feb 2013

verím, aj som videla, aj cítila a najlepšie ma na takúto návštevu dokáže upozorniť pes. K nám ale chodia potichučky, nerobia hlučný bordel, začo im naozaj ďakujem.

hruska82
21. feb 2013

@aamina Nooo, zo zaciatku som to vnimala ako neprijemnu...no ako to pise lujza123, staci jedno stretnutie a potom ich stretas viac....ja ich navstevy mavam pravidelne. Uz som si zvykla 🙂 Najvzacnejsie bolo male dietatko...vo veku cca. 2-3 rockov. 🙂

aamina
autor
22. feb 2013

BAby to naozaj? JA som ich nikdy nevidela, len viem, že ľudia okolo mňa mali možnosť tzažiť s nimi určité veci. Neviem ako by som sa zachovala keby som sa s nimi stretla. Ale asi by som sa od strachu.... Raz sa mi stalo, keď som si kúpila byt a nasťahovala sa doň. Bol po starej babke, s ktorou som pri kúpe bytu bola. Vtedy mi vravela, že jej sa tam bývalo veľmi dobre a keby nie syna, ktorý nástojil na predaji bytu, nikdy by z neho neodišla.V čase keď som sa ja šla zabývať, asi 4dni po odpredaji som od nej potrebovala ešte nejaké veci a tak som jej volala. Zdvihol jej syn a povedal, že mama zomrela. Dva dni ako sa vysťahovala. Pritom jej nič nebolo! Bolo mi jej ľúto, ale nejak som to pri povinnostiach vypustila z hlavy. Ked som už bývala, začali sa mi v byte dieť čudné veci. Utierala som dlážku a mala som pocit, že okolo mňa prešiel čierny tieň. Myslela som, že je to sestra, ktorá bola u mňa. Nebola to ona. Keď sme robili rekonštrukčné práce, nič nefongovalo a všetko sme museli robiť odznova. V kúpeľni spadol obklad, podlahy sa z ničoho nič vyduli, žiarovky vydržali asi jeden deň. To sa mi už prestávalo áčiť a začala som sa na to zameriavať. No a keď som sa začala v noci pravidelne o 2 ráno budiť, a bála som sa už mi nebolo všetko jedno. Na chrbte sa mi urobilo 5 odtlačkov, neboli to modriny, ale bolu to čierne fľaky v tvare prsta. V jeden večer u mňa spala kámoška a keď som jej to ukázala, smiala sa mi. No keď sme ráno vstali a ona mala rovnaké 3 fľaky na nohe, bola celá bledá. Vtedy som si uvedomila, že s tým musím niečo robiť. Prišiel kňaz, ktorému som všetko vyrozprávala. Nepotvrdil prítomnosť ducha v byte ani nevyvrátil. Byt posvätil a odvtedy bol ,,pokoj,,

lujza123
22. feb 2013

@aamina ze neviem ako by som sa zachovala keby som ich stretla 😀 😀 😀 😀 ale vsak si ich uz stretla v byte..malokedy sa niekomu podari zahliadnut zoci voci..skor taky ten pocit ze tam niekto je, sleduje ta, mihnutie tiena, alebo kutikom oka zahliadnes nieco, niekoho, rachoty, buchoty, klepkanie, vrzganie
Aj u nas doma sa sem tam objavi, mam taky ten pocit ze ona, ale len veelmi velmi zriadka. Najcastejsie zarachoti sklom, zavre otvori dvere, par krat bolo pocut zretelne kroky a obcas take to mihnutie tiena....ale v norme, mozno tak raz za mesiac, dva nieco. Hned vedla nasho domu je starobinec , som aj rozmyslala ci to nieje odtial..ale mam skor pocit ze je len jedna s trvalym pobytom v nasom dome

Najviac som ich stretla ked sme si s ex nasli pracu aj s ubytkom v jednej starej krcmicke v anglicku. Bol to stary cca 400 rocny dom, my sme mali byt v tej najstarsej casti a tam to teda "zilo" . O miestnych duchoch vedeli vsetci zamestnanci, polka ubytovanych hosti ( v novsej casti budovy bolo asi 5 izieb) ..rachoty, dupanie, vrzganie kazdu noc.
Moj ex bol strasny skeptik, najskor sa mi smial, mudroval ze mam halucinacie zo spanku, stary dom vrzga sam...po dvoch mesiacoch ho srandicky presli 😀
Tam som sa nejako naucila nebat, byvali sme tam rok a casom si clovek proste zvykne a nevnima to nejak strasidelne...... aj ked niekedy predsa..ako ked som sa rano zobudila, on este spal a v celom nasom byte boli vsetky dvere, dvierka zo skryniek pootvarane....alebo ked som bola v kuchyni sama (pracovala som ako kucharka) boli tam take dvere na dvor, velmi tazko sa otvarali...zrazu vidim ako sa klucka dala dole, dvere sa otvorily a s treskom zavrely..vybehnem von, tam nikoho..tak som sa zlakla ze som hned aj s pracou skoncila a padala odtial
Alebo ked nam duch zrusil party, bolo uz dost neskoro, sedeli sme u nas v byte 4 ludia, popijali a zrazu sa zacal stol za ktorym sme sedeli triast..bol to velky tazky dubovy stol a triasol sa tak ze skoro pohare popadali. Vypili sme sice kazdy asi 4 piva ale zdaleka sme neboli taky ozraty aby sme mali halucinacie...v momente ako sa to stalo bol party over navsteva okamzite padala domov ani nepodopijali co mali a my hned do postele spat hehe

aamina
autor
22. feb 2013

@lujza123 ale vieš ako som to myslela... 😀 .Presne tak, že zoči - voči. Sú ľudia, ktorí ich vidia.

katieg85
22. feb 2013

@aamina to ich nevidis len citis.mas vtedy strach ze nekto je tu.

atka3
22. feb 2013

áno verím,a mala aj skúsenosť.vraj vtedy treba len prekrížiť nohy,ak ich vidíš z postele.a zapáliť sviečku pre pokoj neznámej duše

miaantonia
4. apr 2013

ja uz zacinam tiez verit...rodicia kupili nedaleko starsi dom a teraz tam chodime cez vykendy ...posledny vykend mi tam dcera nechcela zaspat ...boli sme tam 3 dni a zaspala az ked sa unavila placom a aj to o 2 hd.neskor ako chdi normalne.Stale aj ked sm ju kojila sa pozerala sa pozerala cez mna do stropu..tak som sa jej opytala,ze co tam je a ona my odpovedala ,ze pani spytala som sa jej druhy raz mze kto tam je a ona zase,ze pani..dovtety to slovo nepovedala a ani ho asi ani vela krat nepocula...vratili sme sa z chalupy a opat zaspava v pohode...a slovo pani odvtedy nepouzila....