Veselé výroky našich detičiek

mojbazarik
11. aug 2016

Každý deň ma môj prcek pobaví nejakou hláškou, tak sa podeľme o tie najlepšie, nech zábava graduje 😎

mojbazarik
autor
11. aug 2016

Oli, necele 3 roky
Dedko ho berie hrat hokej a hovori: Pod Oli, prezlecieme sa do teplakov, este som nevidel nikoho hrat hokej v rifliach.
Oli: Tak pod, ukazem ti

mojbazarik
autor
11. aug 2016

Rano zvoni budik uz 2.krat a Oli (3): Preco ten zvonik zasa spieva?

maminkaat
11. aug 2016

@mojbazarik moj starsi ako dvoj rocny ked som sa pitaci ideme spinkat zahlasil "neotavuj mi zivot"😅dodnes sa na tom smejeme a uz ma 9,5 roka

mojbazarik
autor
11. aug 2016

@maminkaat teraz ta puberta zacina naozaj velmi skoro :D :D :D

maminkaat
11. aug 2016

No bolo aj take ze pod upraceme hracky pozrel sa na mna povedal ja niesom tvoja tutka nevedel povedat sluzka no bolo to na zozranie😊😊😊

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminkaat
11. aug 2016

Juj tie nase ratolesti ja sa uz tesim co bude tento nas malinky ma este len pol roka ale uz sa tesim na to ked zacne spajat slovka ...

mojbazarik
autor
11. aug 2016

Aj ja milujem to obdobie, ked zacnu rozpravat 🙂 My dokonca preberame od deti nove slova 🙂
Cepuk, majozena, v naozajstnej pravde, gorangutan, povedas a kopec dalsich...je toho pomaly na slovnik :D

elenajezova
12. aug 2016

Moja dcerka, ked bola maličká a začínala rozprávať, tak namiesto lienka hovorila plienka. To bolo tak rozkošné, že som ju ani neopravovala. Samozrejme časom sama pochopila a hovorila už správne. Ale doteraz na to s láskou spomíname a to už bude mať desať rokov. A minule sme išli na túru z Chopku na Dumbier. Bola tam taká fajn ako keby upravovaná trávička. Ked sme na nej oddychovali, tak zrazu len nadhodila otázku že: Kto tu kosí trávu? To bolo milé... A ostatné výroky, bolo ich samozrejme kopec si už nespomeniem. Skoda, že som si ich nezapisovala.

marylinmary
12. aug 2016

@elenajezova lienka plienka 🙂 to je mileeeee..

yonce
12. aug 2016

@mojbazarik kepuc, nie obchod ale odchod. S detmi si kopec srandy clovek veru uzije.

maminkaat
12. aug 2016

Ja som si spomenula este na nieco moj mali nemal rad mad.gulas ale mahol knedlu tak si vzdy pital "klednu "

dorotka202
12. aug 2016

Dcera hovori puvak nie pavuk,kakok na traktor a piskat na spinkat.to nikdy neviem ci chce na zachod alebo spat.a debata mojich dvoch synov rano ked si liali mlieko do misky a na krabicke bola mala dierka "to mlieko tecie nejako pomaly"a druhy mu hovori "ved je to trvanlive mlieko,tak mu to chvilu trva "

mojbazarik
autor
12. aug 2016

@dorotka202 Tak toto je rozkosne! Detska logika nema chyby!

@elenajezova No zbohom, uz mi ta lienka plienka nejde z hlavy 😀 Mame nove slovo v slovniku 😀 Aj ja som si velakrat myslela, ze to je take dobre, ze si to zapamatam a bohuzial vyfucalo mi to. Tak uz si pisem 🙂

elenajezova
12. aug 2016

Znovu ma tiež napadlo také milé... Tiež bola ešte maličká, ale už bez plienky. A veľa krát som nevedela, či mi hovorí, že chce ísť kakať alebo skákať 🙂🙂🙂. A najkúzelnejší okamih bol ten, ked som ju držala v náručí ako malé bábatko a starší syn - vtedy šesť ročný jej robil opičky a rozosmieval ju. A ked sa vtedy prvý krát vo svojom živote nahlas smiala. To kúzlo toho okamihu zostane v mojej pamati naveky. To bolo proste nepakovateľné. A dcérke to aj často spomínam, aby si to pamatala aspon z mojho rozprávania. Vždy jej vtedy hovorím, že v tom kúzelnom okamihu sa určite narodila nová maličká víla, tak ako je to Zvonilke. Viem, že je to len rozprávka, ale je na tom fakt niečo kúzelné.

elenajezova
12. aug 2016

A dakujem za milú tému, takú spomienkovú...

karolinka2010
13. aug 2016

Je tu tiez takato tema,uz davnejsie. Vola sa perly nasich deticiek, vase zazitky a trapasy

mojbazarik
autor
13. aug 2016

@karolinka2010 Ano, je tu taka tema, ale ostala uz len na ceskom konikovi, ktory sa oddelil a po case pridavali komenty uz len ceske maminky.

karolinka2010
13. aug 2016

@mojbazarik nie,je obnovena,skus mrknut 🙂