Veštica Marta Zúbková zo Štiavnických Baní

majkamadu
25. aug 2012

aké máte skúsenosti s vešticou Martou Zubkovou so štiavncikých baní??????splnilo sa vám to čo predpovedala???

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdaboli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdaboli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdaboli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pravdaboli
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
3. jún 2014

@pravdaboli Nebudem reagovať na Tvoje jedovaté útoky , už ti to vysvetlila lenčiatko .
No ak nechápeš poviem to sproste : prestan na všetkých a všetko brýzgať a, vyhrážať sa , tváriť sa že len Ty si tá naj .. , že len Ty máš pravdu a všecia ostatný sú hlupáci .
Kočka týmto si nepomôžeš akurát naplníš zákon karmy ( a určite aj tvojho boha ) že každá akcia má reakciu . V Tvojom prípade platí zasej vietor - zožneš výchor.
Nie som najmladšia a nikdy už nedovolím osobe ako Ty aby ubližovala , ponižovala mna alebo osoby v okolí.
Preto kočka prestaň , než si ublížiš.

marti35
23. jún 2014

Sväte písmo BIBLIA jasne hovorí o vešteniach o špiritizme:

Lv 19, 31: „Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich, poškrvnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!“
Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“

Lv 20, 6: „A osobu, ktorá sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu.“

Lv 20, 27: „Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť.

igorko1950
26. jún 2014

Dobry den, potrebovala som kontakt na pani Zubkovu, mne sa splnilo skoro vsetko co predpovedala. Som ju obdivovala.

petra770
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanisek44
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona399
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annaella
6. okt 2014

@simona399 a hlavne píš na všetky fóra a na všetky témy odporučenie na Upinku... trošku podozrivé sa mi to zdá

lumisomja
22. okt 2014

@marti35 krestanstvo je nabozenstvo strachu. skoda,ze ho ludia takto za tie roky pomenili.. ved nekonecna laska,univerzum, Boh je to iste a nenahana strach,ale opak. tieto slova,co si sem dala posobia uplne ako vyhrazanie. a nepodmienena laska sa urcite nevyhraza 🙂.

marti35
22. okt 2014

@lumisomja To som nepísala ja je to napísane v BOžom slove s ktorým na 100% súhlasím a nemyslím si že kresťanstvo je náboženstvo strachu Boh nám dal prikázania cez svoje SLOVO nie preto že sa vyhráža ale preto aby nás ochránil ja keď svojmu dieťaťu dám isté mantinely alebo mu prikážem nepriblíž sa nap. k tomu psovi lebo ťa pohryzie tiež to pre dieťa istým spôsobom môže znieť ako príkaz vyhrážanie ale je to nepodmienená láska 🙂 lebo ho chránim.

degva
22. okt 2014

@marti35 prepac,ale chapem toto forum ako hladanie pomoci,ci uz rady,skusenosti,liecitelov,vestcov,vymena nazorov matiek malych deti atd...co ale nechapem su prispevky tohto typu,ktore sa objavuju pod roznymi nickmi.akceptujem tvoj nazor.ale neviem,ako tieto uryvky a citaty niekomu pomozu.nechcem nikoho urazit,ale vzdy, ked sa niekto opyta na konkretneho liecitela,jasnovidca...bum-uryvok z biblie...

marti35
23. okt 2014

@degva NIE JE TO DOBRE PRE človeka !Boh nehovorí niečo len tak no a ta pomoc sa da hladať všade Niekto hlada pomoc v alkohole v drogách vešticiach čo Boh prísne zakazuje Všetko môžeš ale nie všetko osoží

annaella
23. okt 2014

@marti35 Ale niektoré veštice, čo sú ozaj dobré, majú tento dar od Boha a rozprávajú sa s anjelmi, čo sú jeho poslovia. Tak ako to je? Čo ty vieš o tom, čo boh zakazuje? Nech si každý robí čo chce, ak chce veštiť a nikomu tým neškodí, hľadá len odpovede na svoje otázky, nech tak robí.

marti35
23. okt 2014

@annaella Nie je veštica od Boha žiadna ! prečítaj si Božie slovo Bibliu tam sa dozvieš Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“odporučam prečítat
http://archazmluvy.wordpress.com/2013/07/11/ves...

marti35
23. okt 2014

@annaella od Boha Anjeli sú boží poslovia anjeli svetla od počiatku poslušný Bohu ale sú aj anjeli temnoty padlí anjeli neposlušný Bohu démoni ktorý môžu komunikovať s veštcami pretože dosiahli svoje človek neposlúcha Boha Jeho Slovo ked vkročí k veštici ale je to plán od diabla pre človeka nie od Boha ktorý nas spasil

annaella
24. okt 2014

@marti35 nech si každý robí čo chce, nech si veští, alebo neveští, nech chodí do kostola alebo do bordelu. V tejto téme sú ľudia, ktorých to zaujíma, tak im to dopraj a kázať si choď do kostola, alebo sa venuj charite.

lumisomja
27. okt 2014

@marti35 Ked povies dietatu nechod k psovi,lebo ta pohryzie, uz podvedome vyvolavas v dietatu strach a blok a bude sa v buducnsoti stranit zvierat (ktore su mimochodom rovnako citiace,mysliace bytosti zdielajuce rovnaku planetu ako my). z tvojich prispevkov mi ide az husia koza a obrovsky strach,ktory sa snazis vyvolat. Nie som krestanka,bozie slovo ma absolutne nezaujima, venujem sa tomu,comu verim ja a co ma presvedcilo dokazmi, prijemnymi pocitmi a nie nejakymi strachnahanajucimi slovami,ktore si vytvorili ludia,aby manipulovali pomocou nabozenstva slabsie osobnosti, ktore tomu podlahnu. Je dobre mat vlastny nazor a nedrzat sa ziadnych guru dogiem,ktore nehlasaju lasku,ale strach a nenavist.to si preboha z akej sekty,ze takto rozmyslas a pises???nech vieme ostatni,comu sa vyvarovat 😨 . obrovska manipulaciu,ktoru si uz zrejme ani neuvedomujes..

lumisomja
27. okt 2014

@marti35 a este kto stanovuje co je dobre a co nie je? ked su knazi a farari bozi pomocnici,preco su potom na 90% pedofili a svoje potlacane pudy si vybijaju na mladych chlapcoch,detoch,gayoch?su toho vsade plne spravy,pretoze konecne sa ukazuje,aku silu ma hnusna manipulacia v mene niecoho vyssieho!!!!osobne poznam gaya,ktoreho zivil knaz za sex!! kto je potom diabol,clovek,ktory ma vyssie danosti a snazi sa pomocou vestenia druhym pomahat alebo bohov sluha,ktori znasilnuje nevinnych a za zvrhly sex zivi druheho 🙄 ???

marti35
27. okt 2014

@lumisomja nie len medzi kňazmi a čo pedofili učitelia atd....ti v čom su potlačovaný ....🙂 Na to už asi odpoved mať nebudeš ale ja ti poviem diabol sa dostane tam kam mu vo svojich životoch dovolíme prísť .. To čo som chcela do tejto témy dať som dala viac nemám čo dodať ...kto je múdry sa poučí a kto sa chce popáliť poučí sa na VLASTNýCH CHYBáCH

lumisomja
28. okt 2014

@marti35 Nabozenstva su vymyslom ludstva. Krestanstvo je tragicke nabozenstvo vyuzivajuce manipulaciu. Dolezite je, koho co robi stastnym.
"O křesťanství a o možnosti jeho očištění" - neuhlazené promluvy Petra Chobota - část 1

https://www.youtube.com/watch?v=0YeqEg9mHKc


😎

lumisomja
28. okt 2014

@marti35 "O křesťanství a o možnosti jeho očištění" - neuhlazené promluvy Petra Chobota - část 1

https://www.youtube.com/watch?v=0YeqEg9mHKc

😉

lumisomja
28. okt 2014

@marti35 Obhajujes krestnanstvo vo fanatickej rovine a odsudzujes ine formy duchovneho zivota.a o tom sa bavime. To je ako ked sa ta niekto opyta ako sa mas a ty odpovies: ,, Oranzova farba". odveci.. 😝

emsodoli
18. nov 2014

slnie mas uplnu pravdu, tiez sme k nej chodili ked este bola skromna a tvrdila, ze to ma dar od Boha, ale teraz ked tam ma toho vypalnika, tak jej to uz tak nejde a aj moja mamina bola velmi sklamana, ked tam bola so mnou pred dvoma rokmi, lebo mamina tam zacala chodit v tych jej zaciatkoch a plnilo sa, no teraz je to bieda a aj cas zkracuje, ked uz je zaplatene!!!