Vianočné darčeky pre deti od 2 rokov

romana128
9. nov 2018

Ahojte, dcérka bude mať na Vianoce 2roky aj 2mesiace a hľadám rady čo kúpiť...od malička ju vediem k montessori hračkam, aktivitám a pod takže žiadne plastové blikajúce hrajúce hračky nie... zatiaľ mám v pláne kozmetický kufrík s drevenou výbavou, vežu z kociek, knihy o zime, kočík a postieľku pre bábiky, odrážadlo puky, mozaiku, stol so stoličkami... kuchynku dostala teraz na narodky... ďakujem za každý nápad🙂

lejka01
9. nov 2018

Ahoj a to co mas v plane nestaci?? 😀

beky1813
9. nov 2018

Pyzamo a obliecky do postele a vybavené

zorka88
9. nov 2018

Ja myslím, že toho máš až až. 😉

ivu80
9. nov 2018

@romana128 mám dcérku vo veku tvojej.. myslím že to čo si vymenovala je až až.. veď vôbec nejde o množstvo darčekov.. naša tiež dostala kychynku na narodky( plus má kompletne novú izbičku)takže dokúpim pár riadov, nejaké umelé ovocie a tak,plus pyžamko a odrážadlo a stačí..

jersey87
9. nov 2018

Ja zasadne davam vzdy len jednu hracku. akonahle by dostala viac, nezahrala by sa poriadne s nicim. ja som uz objednala magneticku tabulku. A to je vsetko. Predpokladam, ze to, co si vypisala, su len moznosti co kupit a realne jej vsetko nedas. Inak si neviem predstavit, co by dali na vianoce babka s dedkom.

tyrkysova_kobyla
9. nov 2018

@jersey87 toto si vravim aj ja, ze ked budem mat deti, jedna hracka a staci.
Okrem toho mam velku rodinu a aj ked vsetkym zakazem nieco kupovat, kopec veci sa isto objavi... 😁
BTW, niekde som citala studiu, ktora hovorila o tom, ze cim viac hraciek, tym je dieta menej stastne

horia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
9. nov 2018

@romana128 pre takto malé dieťa toho máš priveľa. Vianoce nie sú o záplave hračiek, toto by si jej mala v prvom rade vštepiť.

evitka83
9. nov 2018

@romana128 mohla by sa ti pacit quite book, maju v shopoch typu vnimave hracky, u nas mala uspech lekarsky kufrik. Lego. Kupovala som drevene pernicky a dieta si to zdobi roznymi kvetinkami a pod. Zapichuje si to tam, vzdy si spravi inu mozaiku. Potom moja prva mozaika...a pod. Chapem ta, ja som tiez vykupila do 3 rokov skoro cele hrackarstvo 🤣 mala sa hrala zo vsetkym 5 minut, tak hracky vzdy rotovali po par tyzdnoch zo skrine a do skrine 😉 podla mna ked pozries tie vnimave hracky, urcite toho vela najdes..a inak u nas ma uspech aj autodraha

lindusss2016
10. nov 2018

Podla mna mas toho dost, ale ak sa ti nezda a si naklonena montessori, mozes si u mna objednat hackovane ovocie a zeleninu 😀 do kuchynky. Ten kozmeticky kufrik si sice nvm celkom predstavit, ale to sa mi moc nezda, no je to len moj nazor. Ja idem kupovat maxi puzzle, co viem, ze sa zahra, nic ine som zatial nevyntslela a ani asi nebudem. Nejaku knizku a to staci.

romana128
autor
10. nov 2018

Realne to co som napisala dostane vsetko ale bude to rozdelene medzi rodinu...zatial vsetko co dostala tak sa so vsetkym hra, jeden den s tym, druhy den s tym a mozem s urcitostou povedat ze je stastna ci uz s hrackami alebo bez len ked sme vonku, takze tieto hypotezy su s prepacenim blbost :D hladam len nejaku 1 montessori hracku, ktora ma viac využití, to je vsetko