Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vianočné poťahy na stoličky, ako si ich ušiť?

petrasalajova
5. nov 2012

Ahojte "mamičky" viete mi poradiť ako si ušiť poťahy na stoličky?
Chcela by som si skrášliť bývaníčko a pripraviť mojej rodinke príjemnú atmosféru. 😵

henrietag
5. nov 2012

@petrasalajova Skvelý nápad 🙂 na facebooku si dajte "dobré rady a nápady " a ešte si dajte "baking Hot Christmas" poslielam aj jednen odkaz na tu druhu , ja som sa na oboch velakrat inspirovala 🙂 🙂 🙂
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=51770995...
a vy mi teda poradte ked idete šiť ja by som si chcela kupit sijaci stroj (šit neviem ) len tak zo zábavy nie moc drahy aky by ste mi poradila ? aky mate vy ? (ak daky za 300E) tak nemusite pisat taky drahy nie :D

zigzag
5. nov 2012

@henrietag krasne potahy , ale moj maly by to hned oskubal :D ja mam singerku bola v akciu za neakych 90e 8280, alebo take nieco, a zatial spoko, nie som profesional ale usijem aj teplaciky, aj tak co treba opravit presit staci, aj patchvorky som uz robila, ale nestiham teraz popri malom, 😉

petrasalajova
autor
13. nov 2012

@henrietag
DObrý deň ďakujem pekne za radu, iste popozerám.
Ja som sa sama učila šiť keď som bola na materskej. Šiaci stroj som si kúpila Singer a som s ním spokojná. Síce veľa nešijem, ale keď niečo treba obšiť tak sa zíde. Ale ušila som si sama záclony do celého domu a aj šaty sa mi raz podarili. No teraz už pár rokov čas nemám keďže pracujem. ALe keď budem zase raz na materskej tak iste budem pokračovať :o)
Takže nie som odborníčka na tieto mašinky, no čo som si vtedy čítala a zisťovala, tak Singer boli najlepšie.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli