• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vianočný stromček. Živý alebo umelý?

12. decembra 2012 
Caute. Ja hladam, kde sa da kupit takyto stromcek: je z kovu a ked sa tam zapalia 4 sviecky, tak sa toci a cinka. Niekde som tu na webe nan narazila ale uz to neviem najst. viete pomoct?
2. dec 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...my sme mavali doteraz maly umely stromcek, ale tento rok prejdeme na zivy kvoli klarke...mne ten umely proste neda taku atmosferu, aj ked je neviemako pekny a dokonaly....
2. dec 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfa, viem či myslíš, my sme to mali kedysi dávno. skús pozrieť tchibo, ak máš niekde v blízkosti predajňu, tam by také veci mohli mať, ale fakt som si neni istá, len sa mi to na nich hodí. Alebo vianočné trhy v inchebe.
2. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfa este som tusim taky stromcek vidala aj v roznych katalogoch ako je napr. neckermann a dalsie, co sa viac specializuju na take srandicky do domacnosti...skus popozerat aj tam
2. dec 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.... urcite pozriem. videla som to 100% na webe, stal okolo 800 korun :confused:
2. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim nejake stranky potrebujem niečo z papiera do okna :slight_smile: :slight_smile:
4. dec 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame umely :unamused: stromcek, na jednej strane som rada, ze setrime prirodu, nenarobim si doma zbytocny neporiadok, stromcek vyzera dokonalejsie, pravidelnejsie, ale nie je to ono, proste ten zivy je zivy :confounded:
4. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elfa - to se jmenuje andělské zvonění :wink: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
4. dec 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana76 aj my sme mali najprv dilemu so setrenim prirody, ale dnes sa vlastne specialne pestuju vianocne stromceky v skolkach, tak ci tak ich vyrubu a co sa nepreda, ide na hnoj, takze si uz z toho taku tazku hlavu nerobim...
4. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak se stromečkem jsem to vyřešila před lety velmi jednodušše, koupila jsem si stromek v květináči a bylo to :wink: . Letos se chystám ještě pro jeden, o něco větší kvůli Nelince. Už se těším na to překvápko s osvětleným stromečkem.
4. dec 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame umely a krasny :wink:
4. dec 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenasla som ziadnu podobnu temu tak to dám sem :slight_smile: mam otazocku, neviete kde kupit nejaký pekný vianočný stromček živý, za prijatelnú cenu BA alebo TT? Alebo nebol niekto v poslednej dobe v Hainburgu videla som ze tam maly velmi pekne stromceky, ale som sa neopýtala na cenu!! Dakujem za kazdú radu :slight_smile:
12. dec 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok