• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vibračný krúžok. Skúšali ste ho niekto?

17. februára 2016 
My sme este neskusali, ale baby, dajte referencie...
Poleva - partnerovi to robi fakt dobre?? ako sa pri tom citi? Sorry, mozno som dost drza ze sa ta nato pytam, ale tak koho sa mam spytat??? :sweat_smile:
12. okt 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
je to fajne, ale aj kondóm vrúbkovaný, je to také vzrušujúcejšie
15. okt 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby velmi ma zaujala vaša téma . čo sa týka toho krúžku :grinning: nikdy som to neskúsila :frowning2: a môj muž neviem či by sa dal nahovorit on je sem tam ako z doby kamennej :slight_smile: ja som za všetko no a ked mi to má spravit dobre tak prečo nie :slight_smile: inak ja mam taký malý problém čo som porodila malú tak môj život sa zmenil čo sa týka sexu môj muž ma nevie poriadne uspokojit a teraz čakáme druhé tak ten sex je zase o ničom kto mi poradí že čo by odporučil velmi pekne dakujem :slight_smile:
25. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak Vás zaujímajú krúžky, môžete si prečítať recenziu http://www.stoporenie.sk/kruzok-na-penis/ . Všetky dôležité informácie čo potrebujete vedieť, ako sa používa, cena typy a skúsenosti.
17. feb 2016 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.
neviem ci by som veru aj ja mojho manzela na taketo nieco nahovorila
17. feb 2016 o 12:23  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok