• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vibračný pás Vibra tone. Je účinný?

14. marca 2016 
ahojte :slight_smile: chcem otvoriť túto tému mate niekto skúsenosti s týmto pásom? mne ho včera práve doniesli tak som zvedavá, či to má naozaj také účinky ako to bolo v reklame.. :sunglasses: :grinning:
2. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malalady ma ho moja svokra a vobec jej to nepomaha je to len reklama nic za teba neschudne len tak o to sa musis pricinit aj ty
2. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oh to si ma nepotešila :confounded:
2. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja takymto reklamam neverim ale pozri co nepomoze inemu mozno pomoze tebe len musis asi aj dodrziavat nejaku dietu a cvicit
2. máj 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
jj je tam dieta.. :slight_smile: no uvidim čo s toho bude xi :D :angry:
2. máj 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved skus to a uvidis ale pochybujem o tom,ze to urobi nejake zazraky
2. máj 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved uvidim.. no xi :slight_smile:
2. máj 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wow.. baby fakt je to dobreeeeeee :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mam s pasa 10cm dole :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
malalady-aj s dietoku a cvicenim?lebo vacsinou to fakt nepomaha,ved aj v reklame pridavaju ako darcek knizku -spravne stravovanie a cviky :wink: :grinning:
11. máj 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tak ryxlo sa da sxudnut z pasa? :slight_smile: asi to aj ja vyskusam,cvicit sa mi nexce :grinning:
11. máj 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj malalady,ja ho mam,mamina ho kupila a mam ho od nej,ze skusim :wink: no velmi faj je na masaz krizov :grinning:
12. máj 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak je docela neprakticke ze je na snuru,keby sa snim dalo pohybovat a nieco aj spravit pri tom,bolo by to lepsie.
12. máj 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá odkiaľ ste si to objednávali?Z toho TV shopu?
12. máj 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! tak ten vibraton ma aj moja svokra. Uz ho pouziva asi rok a nic. :angry: My sme ho objednavali tv-shopu cez internet. Ale svokra je neoblomna a este to nevzdava a pouziva. Asi chce aby znej vytriaslo dusu :grinning:
12. máj 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čavte :slight_smile: ne nedržím hentu dietu.. ja už len jem a nežerem:slight_smile: a inak aj ja som si ho kupila koli tomu, že sa mi nechce cvičit:slight_smile:))))) lenivost je lenivost heh :-P a použivam ho ne jak v reklame, že povedia, že stačí raz za den.. tak ako keby som cvičila 3x za den.. rano, naobed a vecer.. :slight_smile: a brusko mizne a mizne:slight_smile:)) fakt je to dobre.. :wink:)
4. jún 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja mam aj vibratone, aj ab rocket aj viacero tychto vyrobkov z topshop.sk a som s nimi spokojna. vibratone mi pomaha spevnit brusne svaly a zbavit sa aj nadmernych tukov co sa mi pomerne dost dari, a ked som si k tomu objednala aj abrocket, cvicim s oboma naraz a ma to o dost lepsi ucinok..
21. aug 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vibra tone je na baterky alebo obsahuje adapter?
3. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jeden moj kamarat povedal ze raz vyskusal vibratone svojej frajerky, lebo bol zvedavy ako to funguje a po 20 minutach vibrovania mu ten pristroj tak rozhybal creva ze ho kvalitne prehnalo. :grinning:
3. sep 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
jedna moja byvala kolegyna z toho mala kvalitnu zlcnikovu koliku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
3. sep 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja sestra zas dostala z niecoho takehoto ladvinovy zachvat,urcite mala k tomu predispozicie a nebol na vine vibracny pas,ale aj tak mam pred takymito vecami respekt :unamused: Ale ked to bude nutne,tak investujem do toho aj ja,neviem ako moj pas skonci po troch detoch :grinning:
3. sep 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vibratone nie je na baterky, je na adapter, co je v podstate aj vyhodou, pretoze sa nemusis zatazovat kupovanim stale novych baterii. a s tym prehananim :slight_smile: no myslim si ze si treba precitat navod a vsetko by malo byt v poriadku :slight_smile: ale aj tak, pouzivanie je jednoduche, to prehnanie a zlcnik a neviem co..no neviem, na kazdeho to moze ucinkovat inak ale myslim si ze to bol nasledok niecoho ineho ako vibracneho pasu :sunglasses: ako som spomenula, ja som s tym spokojna
5. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velmi pekne dakujem anabele za radu,aj ja si ho chcem kupiť, dúfam že mi pomôže. :sweat_smile: po troch detoch moja postava potrebuje pomoc. :stuck_out_tongue_closed_eyes: suhlasim ,že každý sme iný a na každého vibra tone ináč pôsobí, ale určite nikomu nepoškodí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ho tiež mali-asi 3x normálne fungoval a potom sa pokazil. Vraj sú nekvalitné-u nás sa to potvrdilo. Môj manžel si to dal na stehno a potom dva dni nemohol hýbať s nohou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som si dnes objednala ten pas tak uvidim ci mi pomoze nieco schudnut
25. feb 2009 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ho mam uz dva roky a ani sa mi nepokazil, pomaha mi ,aj kamoske som pozicala a spokojna bola,a pomaha aj na celulitidu :wink:
20. jún 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata hodte aj link ako to vyzera.dakujem.
20. jún 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.hypernakup.biznisweb.sk/product/vibra-tone-vibracny-pas-2106/

dnes som si ho objednala za super cenu 29,71 €, keďže je na všetkých fórach, ktoré som čítala, taký ospevovaný, tak uvidím :sunglasses:
1. feb 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tie čo pri chudnutí používate aj vibra tone - pomáha dávať centimetre dole???

dnes som našla na nete aj MAGIC BELT PERFECT -VIBRA TONE + SAUNA - máte to niekto???
31. máj 2010 o 11:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu celulitidu to za kolko da prec.. :astonished: :astonished: :slight_smile: :sunglasses:
13. jún 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivala som ten pas uz davnejsie,nic moc,lepsi je normalny pas ten hruby a nechat si ho mozes aj cely den,pod oblecenim,zacnes sa potit,cim zhadzujes kalorie pas sa zuzi a tym aj hmotnost mne to pomohlo za par dni,neviem jak sa to vola,ale asi mnohe viet eco myslim.
13. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja by som to potrebovala z dovodu mojho hendikepu, koncatina a mi zle prekrvuje a hrubne, cize tuk sa tam uklada aj po plastickej operacii, pomoze mi tento stroj?
3. mar 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok