• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vidia deti duchov?

29. decembra 2016 
vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. :slight_smile:
13. mar 2007 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel ja sa ta zacinam bat :grinning: jedna strasidelna tema je fuc a dalsiu zalozis aaaaaaa :grinning: ked som to sem tam kukla som sa bala ist po tme do spalne :sweat_smile:
nic v zlom OK? :sweat_smile:
13. mar 2007 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimi ved mi sa naucime spolu s duchmi pit kavu, nie?
13. mar 2007 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dieťa si videla nejakého?
13. mar 2007 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda holky, to je téma. Před nedávnem s teorií, že děti do tří let vidí duchy přišla naše setřenka, nijak jsem to nekomentovala i když mi to přijde jako pěkná blbost, ale když se malý zahleděl do blba a ona prohlásila, že zrovna na jednoho ducha kouká, měla jsem sto chutí ji jednu vrazit. Ty děti mají co dělat sami se sebou, musí toho tolik zvládnout a ještě aby koukali na duchy, to by byli pěkný chudinky. Svět je tak dost děsivý a ještě věřit v to, že se mnou u stolu sedí duch, tak budu zralá na psychiatra :sweat_smile: .
13. mar 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
kamhajek tak pojdeme k tomu psychosovi asi 2 :sweat_smile:
som koli mojej blbej zvedavosti sem tam kukla do tej predchadzajucej temy a vcera vecer som musela mat v celom byte reozsvietene az kym nedosiel muz domov :pensive: :sweat_smile:
13. mar 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
kamhajek je mi luto, ze musim potvrdit, ze deti maju viac vnutornej sili a duchov vidia.
13. mar 2007 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mimi109: a jak se jmenuje to předcházející téma? Pročtu si ho :grinning:
13. mar 2007 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já jsem sama jednoho ducha viděla, a myslím, že děti jsou na tyhle věci vnímavější, tak je vidí víc, než dospělí :slight_smile: Někdo to samozřejmě může svést na fantazii apod. ale když tříletý chlapeček ukáže prstem do rohu místnosti a zeptá se, kdo je ten vousatý pán, tak z toho člověku běhá mráz po zádech..
13. mar 2007 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
autor
kacabacka majka mi pisala ze ho nechciat zrusila tak som zalozila nove, ale volalo sa moje dieta je dieta stasteny
13. mar 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mel, udrz temu zivu, pokial mi dieta nedorastie do veku, ked mi bude o tom , co vidi, vediet povedat
13. mar 2007 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já myslím, že je hlavně důležité, neříkat hned dítku, že je to nesmysl a ať si nevymýšlí, ale spíš se ho na to zeptat, jak ten člověk vypadá, co dělá apod. Myslím, že tak u malého dítka se dá poznat, jestli si to všechno vymýšlí, nebo opravdu něco vidí.
13. mar 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky,vám se vážně něco takového stalo??Jsem předchozí téma nečetla!
13. mar 2007 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne uz maly zacal hovorit ze ujo je tam a tam a ja mu na to poviem dobre nech si tam je ty pod napriklad papat, nechcem to v nom zadusit, lebo potom sa deti hambia vidiet a radsej nevidia.
13. mar 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
myslim si, ze to mozne je. Deti jsou opravdu citlivejsi na veci, ktere jsou "neviditelne". Sama taky mam nejake zkusenosti s videnim duchovnich zalezitosti, takze mi nedela problem tomu verit. Rozhodne by to vysvetlovalo, proc se deti obcas uplne (podle nas) iracionalne boji.
13. mar 2007 o 09:47  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
melory, no právě! Malé děti tyhle věci berou úplně normálně a přirozeně, nebojí se jich, takže je třeba i na to úplně normálně zereagovat. Prostě aby si nemyslel, že mu nevěříme.
13. mar 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jenze ono tech deti co si udrzi schopnost videt je az do veku, kdy jsou schopny o tom mluvit moc neni. A potom my dospeli je v tom moc nepodporujeme, rikame jim, ze nic takoveho neexistuje, ze to je jenom jejich fantazie... takze je tezke se dozvedet co vlastne vidi
13. mar 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moja svokra ma k 60-tke a ju prenasleduju duchovia cely zivot, to si ju tak vytypovali :fearful:
13. mar 2007 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni si to zase občas aj zaslužia, také prenasledovanie :grinning: :grinning: (teda česť výnimkám)
13. mar 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Já jsem jednou měla zajímavý zážitek.. Jela jsem ze školy autobusem a na sedadle za mnou seděl malý chlapeček - tak 4 roky s maminkou. Projížděli jsme takovou menší vesničkou a najednou ten chlapeček začal volat na celý autobus - jéé, maminko, v takovém domečku jsem bydlel! A pak jsem byl starý a umřel jsem. Bylo to tak upřímné, že mně v té chvíli fakt nenapadlo nic jiného, než že tam žil v minulém životě. Mamka se styděla, že tak huláká na celý autobus takové věci a hned mu začala říkat,ať si nevymýšlí, že v takovém domečku nikdy nebydlel. Bylo mi to teda dost líto..
13. mar 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
myslím si, že ak aj su neni deturence v tom podporovane, ono si ich to nájde okolo 15-18 roka,len potom sa stavaju rozne nehody, ked skusaju co s tým.
13. mar 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, to je škoda, že to smazali, já jsem si to o těch duchách chtěla přečíst :grinning: má ještě někdo něco strašidelnýho??? :confused:
13. mar 2007 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pockaj ja sem hodim prispevky od moni co tam boli snad ich najdem
13. mar 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kacabacka, bud rada, z niektorych mi stali chlpy, ale ja mam tiez rada taketo temy, poslem ti do ip to, co sa stalo mne, uz som to niekomu pisala, skopcim, oki?
13. mar 2007 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
elliana ty ich nemas? ja som to vymazala...
13. mar 2007 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mel, myslis tie od mony?
13. mar 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, ak to mas hod to sem prosim
13. mar 2007 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem, alebo do ip?
13. mar 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
je to je fakt zajimavy tema!! Muj nazor je, ze rozhodne ano!!!! A nejen deti, i muj pejsek obcas reaguje na veci, ktere nevidim, ale nepochybuji, ze tam "neco" je!!!
Marinko - dost zajimava zkusenost!!
Melory - cetla jsem uz vcera tvoje tema "indigove deti", jedno doma mam
13. mar 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andira to som rada, ze mas doma indigove dieta a nie moje dieta je zlobr
13. mar 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky,nechcete sem hodit nějaké ty příspěvky,ráda bych si to taky přečetla!
13. mar 2007 o 11:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok