Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
28. aug 2008

tu je nieco ine, trochu, mala geologicka zahada

http://www.youtube.com/watch?v=qpIT0TWuBQ&featu...

denisocka
28. aug 2008

to prve je superne 😀 🙂

erikasadek
28. aug 2008

dobre ze?

erikasadek
28. aug 2008

takto nasla som video tykajuce sa pyramid pod vodou v japonsku, su starsie ako egyptske o 10 000 viac rokov, takze vznika problem pretoze v tejto dobe vraj na zemi praclovek, ktory nebol schopny , takychto diel.

https://www.youtube.com/watch?v=XMMBLNJqw1M
erikasadek
28. aug 2008

tak oto su fotky najdenych obrov'' ktore nie su v muzeach , ale len ich drzia, v archivoch, ide o to , ze v biblii su spominani obri, len sa to nikdy nepotrvrdilo, takze si to prezrite od 1 minuty az potom to zacnem.

deni80
28. aug 2008

No neponocujem...maximalne do 1:00 v noci...zijem v Japonsku a je tu 7 hodinovy posun, preto tam naskocil taky skori cas. A preto sa bojim hlavne tych japonskych videi.

deni80
28. aug 2008

skory?! 😅

erikasadek
28. aug 2008

tak to vysvetluje preco, tak sa nehnevaj, tak co je nove v japonsku?

deni80
28. aug 2008

To druhe video sa mi neotvorilo. Inak si myslim, ze existuje aj ina civilizacia, len ludia na zemi nemaju sancu sa k nim dostat, a to koli svetelnej rychlosti , ci ako sa to vola, ktoru neprekonaju. Kde si mam pozriet tych obrov?

erikasadek
28. aug 2008
deni80
28. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀

erikasadek
28. aug 2008

to druhe mas pravdu niekde je chyba, ja si uz nepamatam , kde som ho nasla

to nevadi

deni80
28. aug 2008

Strasne mi prisla smiesna ta tava dvojhrba 😀 ... Ty koky...to vazne s tymi obrymi kostrami?

deni80
28. aug 2008

Idem sa trosku povenovat aj muzikovi, aj tak mame na seba denne len zhruba 2 hodky. Rano si docitam. pa

erikasadek
28. aug 2008
erikasadek
28. aug 2008

tak toto , neviem co vam mam nato povedat, najdite si same usudok,

je to vraj filmovane amstrongom na mesiaci, su to mimozemske zakladne??
niekedy som o tom pocula , neako sa mi to nevidi

https://www.youtube.com/watch?v=MWkGTJEK0Mc
erikasadek
28. aug 2008

nemozem , najst na klavesnici znak , tak si dajte do hladaca toto

ASTRONAUT BUZZ ALDRIN RECOUNTS APOLLO 11UFO ENCOUNTER

treba rozumiet anglicstine, aspon trochu, je to zaznam z ich missie na mesiac a ich pozorovania ufo, dosial potlacane

lelenkaa
28. aug 2008

Deni a ja som rozmyslala ze preco si isla vcera spat o 17-tej. Uz mi je to jasne 😀

Tieto videa som si dovolila pozerat 😀 , to je to 1% po ktorom sa hadam nebudem bat. To ufo je zaujimave ale obrovia ma dostali. Este som nic take nepocula, ani ze v biblii sa o tom pise. Mas erika este nejake info?

erikasadek
28. aug 2008

mam toho vela, samozrejme , ze su spominany , v biblii, aj starych greckych bajach a pod.
len sa o tych nalezoich radsej nic nehovory, aj tie pyramidy ma zaujali , ja sa rada zaujimam o zahady , vzdy ma to fascinovalo,
dam ale az zajtra , dnes je uz neskoro , zajtra ked budu deti spat tak sa popozeram po niecom novom.
ale uz nie ducharske , s tym som skoncila. 🙂

lelenkaa
28. aug 2008

To suhlasim, ved som poriadne nespavala 🙂 V greckych bajach to ano, ale som myslela ze su to len baje 🙂

denisocka
28. aug 2008

aj mne sa nive videa viac pačia 😀 😝

melory
autor
28. aug 2008

tie velke kostry su zaujimave, ze su to jedine fotografie co sa zachovali a kostra zmyzla. preto sa spekuluje, ze to je podvod, ale aj, ze to niekto zatajil.

lelenkaa
28. aug 2008

Neviem preco chcu vsetko zatajit, aj mimozemstanov.
Melory, ako predpovede mali mayovia/majovia - vyberte si gramaticky co sa komu hodi😀

melory
autor
28. aug 2008

referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejepis/23815/mayovia

melory
autor
28. aug 2008

mna tie videa zaujali teraz viac...dokonca muz si dal poslat link na tie kostry a pyramidy v jap[onsku

lelenkaa
28. aug 2008

Mna celkom zaujima aj Atlantida, ktovie ci bola naozaj

denisocka
29. aug 2008

určite bola,prečo by nie? 😎

erikasadek
29. aug 2008

ahojte ,tak som rad, ze vas zaujali, tieto videa, 😉
atlantida, podla mna bola, ved je spominana aj starymi grekmi, to mas ako troja , cele starocia , si vsetci mysleli , ze je to len historka povest a nakoniec ju vykopali.
v starej biblii , su spominany , takyto ako to povedat v nasom slova zmysle obry, len satomu nikdy neverilo,
pozreli , ste si zabery amstronga, tam bolo aj video , ale je len spanielcine, ked pristali na meiaci, po prvy krat.
teda moja mam mi niekedy hovorila , ze su dve nahravky, jedn aoficialna, pre zem , a jedna , len pre nasa, co bola doteraz tajna, a teraz som ju mohla vidiet, az na konci sa da pekne rozumiet ako hovory, a moj boze, co je toi ? oni su tu, a nasa im odpoveda skuste to prejst dookola a zistit co to je, tazko niektore dalsie frazy , preto ze zacina , sa rozpravat , v spanielcine, bol to neaky televizny program.
ja som bola nadsena , cele roky o tom pocut a teraz to naozaj vidiet a pocut.