Vidí vaše dieťa duchov?

jana120
25. júl 2022

Dobrý večer chcem sa opýtať ci sa niektoo stretol stým ze ich dieťa vidí duchou môj ma 3 roky a večer sa my budí s veľkým krikom a plačom rozpráva sa aj zo sna a keď vstane tak potom rozpráva také veci co sme nepočuli ešte boli sme pri veštici a povedala nam ze vraj je výnimočný a ma dar ze vidí a počuje ich tak neviem teraz ci môže to tak byt alebo nie

bajka16
25. júl 2022

@jana120 nemá nočné desy? Môj máva obdobia, že zo sna plače, alebo je namesacny, vtedy tiež sa mu zdajú blbosti. Ono keby videl duchov vidí ich stále a opisuje ti to.

jana120
autor
25. júl 2022

@bajka16 Výsledky vyhľadávania pre slovo “Robí to aj cez deň nie len v noci a povie my že musí ísť von lebo mu povedala teta a ujo ale keď sa ho spýtam ako vyzerajú tak nevie povedať.. Myslela som aj ja na ten nočný des ale to je strašné co on robí na to sa nedá ani pozerať a aj cez deň v noci sa aj 3 krát tak zobudí”

bessie12
25. júl 2022

@jana120 hovori sa, ze deti vidia duchov do urciteho veku. Skus si o tom nieco precitat.

loliki
25. júl 2022

@jana120 A prečo s týmto idete k veštici??? Čo na to hovorí pediater?

jana120
autor
25. júl 2022

@loliki boli sme už X krát a nič stým nerobí nedávno až tak veľmi že sme išli večer na pohotovosť a tam nám povedala ze treba ísť na neurológiu zajtra mame ísť sme objednaný ale podľa mňa to v tom nebude taký zúfalí sme boli nevedeli sme co robiť tak sme sa chceli opýtať ju lebo tak nám to príde ako keby bol niekto v dome

jana120
autor
25. júl 2022

Neviem ci sa im dá veriť prvý krát sme tam boli ale také veci hovorila a pri tom nič o nás nevedela ani sme jej nič nevravel a všetko vedela tak preto som sa chcela opýtat ci sa niekto stým nestretol

loliki
25. júl 2022

@jana120 Možno aj psychológ by poradil. Ak ste v takomto smere "veriaci", že niekto je v dome a smer veštica, choďte za kňazom a dajte vysvätiť dom. Syna dajte vyšetriť, možno má nočné mory alebo iné problémy so spánkom, časom z toho vyrastie, len mu treba pomôcť. Nech sa darí.😉

simona20201309
25. júl 2022

@jana120 ma ešte poobedný spánok? Nedavas mu na noc mliečne? Krupicu...a pod?
Najskôr sú to nočné desy

jana120
autor
25. júl 2022

@simona20201309 ma poobednú spánok ale aj vtedy to robí... Papa pred spaním mliečko nezaspi bez toho

jana120
autor
25. júl 2022

@loliki neviem on to nezvykol robiť posledné 3 týždne je taky ako keby posadnutý keď večer takto vstane sa aj byje hlavu si búcha nechce ísť ani na ruky byje aj mňa kričí na celý dom hadze sa

simona20201309
25. júl 2022

@jana120 skus vysadiť to mlieko. Kamoška naozaj prišla na to, že keď dá dcére pred spaním mlieko, má nočné mory. Zrejme je na žalúdok ťažké na trávenie. Aj dospelý človek keď zje niečo ťažké pred spaním, má zle sny. Skus mlieko vymeniť za čaj. Viem, ze ho bude ťažké uspať, ale skus to, nech tuto možnosť môžeš vylúčiť.

jana120
autor
25. júl 2022

@simona20201309 a z toho by bol taky ale poobede nepije a tiež to robí

melany4
26. júl 2022

@jana120 vy ste urobili chybu,že ste boli u veštice a potom sa nečuduj ak vidí zlých duchov.
Len veľmi hlúpy človek môže ísť ku vestici.....

maria1678
26. júl 2022

@melany4 tvoj prístup je veľmi zlý, prečo hned niekoho, i ked nepriamo, hodnotíš? NEVIEŠ o tom človeku vôbec nič, nevieš nič o tom, čo si prežil, o jeho problémoch, skúsenostiach... Ano, urobili chybu, že u tej veštici boli, väčšinou to robia ľudia zúfalí alebo zvedaví. Ty si nikdy doteraz žiadnu chybu neurobila, žiješ dokonalo ??? veľmi nesprávny prístup.
Veľa ľudí nemá ani len šajnu o tom, že s duchovným svetom sa nemajú zahrávať, netušia, aké neblahé následky to môže mať na ich život a životy ich blízkych, oni to berú ako nejakú super vec, niečo čo je v móde, no kvôli tomu by som ich nenazývala hlúpymi.

@jana120 ako prvé, začni hneď žehnať svoje dieťa, stačí obyčajný krížik na čelo, ak si veriaca, kontaktuj bezodkladne knaza, on už bude vedieť, čo má robiť. Medzitým si vybav tie zdravotné vyšetrenia. Žehnaj svoje dieťa každý deň viackrát, zriekaj sa v mene svojom i v mene svojho dieťaťa zlého ducha a všetkých jeho skutkov. A už nikdy, prosím🙏, osoby typu veštíc, ezoterikov, psychotronikov, homeopatikov a pod. nevyhľadávaj.

melany4
26. júl 2022

@maria1678 vy teraz mňa hodnotíte a pritom vôbec neviete ako som to myslela.
Aj u nás v rodine sa niekto posmykol a bol u veštice a povedal joj aký som bol hlúpy vtedy.
Lebo tiež nemali o tom vedomosť že sa to nemá a aké to má dôsledky.
Hlúpost byva aj z nevedomosti,nedostatku informácií .. v takýchto prípadoch veľa ľudí nevie že je to nesprávne rozhodnutie.
Dá sa to predsa napravit ak by autorka mala záujem pátrať či to bolo správne,ale ona v príspevku rieši úplne iny problém,vesticu len zmieňuje okarajovo,takže čítať s porozumením treba.
Niektori vedia a aj tak idú a niektorí nevedia.
Čiže áno aj na seba by som povedala,že som bola hlúpa ak by som urobila niečo napriklad okultne a potom by som si napríklad prečítala knižku, kde je pekne vysvetlené prečo sa nema chodiť ku vesticiam.
Nikde v príspevku som nenapísala,že som bez chyb to ste napísali vy, takže trošku pokory by tiež nezaškodilo.

maria1678
26. júl 2022

@melany4 no, nemienim sa tu rozpisovať, ale z príspevku, na ktorý som reagovala to vyznelo jednoznačne tak, ako som napísala. Veľmi rýchlo ste danú pani zhodnotili /bez akejkoľvek rady/. Môžete sa to snažiť otočit proti mne, budiš, nech sa páči.

@jana120 vy ste urobili chybu,že ste boli u veštice a potom sa nečuduj ak vidí zlých duchov.
Len veľmi hlúpy človek môže ísť ku vestici.....

zuzka565
26. júl 2022

Môže vidieť duchov. Aj môj starší syn vidí,cíti ich . Už ma 5rokov. Začalo to kolo 3rokov. On to má zrejme po mne lebo ja ich vidím tiež. A viem niektoré veci dopredu. Hlavne nemať z toho strach. Určite pomôže sv voda a pokropit ňou všetky kúty doma. A malému ňou urobiť krížik na čelo.

stanulienkat
26. júl 2022

S tymto ste zatazovali pohotovost???? Proste mu chyba pozornost, kontakt...Ziadni duchovia nie su. Ak to bude pretrvavat, tak smer psycholog, psychiater.

ckocka
26. júl 2022

@maria1678 A akú radu máš pre neveriacich?

maria1678
26. júl 2022

@ckocka tak minimálne sa zriecť vo svojom mene i v mene svojho dieťaťa /matka to môže urobiť/ zlého ducha a všetkých jeho skutkov a veľa žehnať. Stačí dávať krížik na čelo dieťaťa, denne. No a jednoznačne zamedziť akýkoľvek kontakt s niečím typu ezoteriky, psychotroniky, reiky, homeopatiky, numerológie, veštenia a pod..., tiež je potrebné odstrániť predmety tohto typu z domácnosti.

ckocka
26. júl 2022

@maria1678 Rozumieš výrazu neveriaci?

mandzula
26. júl 2022

@ckocka pre neveriacich rady netreba, kedze ti maju jasno v "existencii" duchov.😀

maria1678
26. júl 2022

@ckocka ano rozumiem, no ak neveríš v existenciu Boha tak potom neveríš ani v existenciu satana, či nie?

pauli_18082010
26. júl 2022

@jana120 ja keď som bola malá tiež som ich videla a vidím ich až do teraz... je to možné, ale skus pozorovať že či sa z ničoho nič rozbehne za tebou, ké to napr. Robím tiež ani neviem ako lem sa začnem cítiť v nebezpečí a ďalej už viem len to ze som v úplne inej izbe, ja som si to všetko o duchoch naštudovala
asi pred 1mes. a je to tak ze deti majú otvorené 3.oko niektoré celý život ale normálne len do tích 5rokov
U mňa je napr. ten prvy prípad ze ich vidím stále (o dva a pol týždňa budem mať dvanásť)
A ešte na jednu vec som zabudla, ja minulý rok na vianoce som zaspala na gauči pred ním sme mali položení stromček (živí) a potom som sa zobudila v inej izbe a nemohla som sa zobudiť lebo na nohe som mala plno krvi a to by som sa zobudila a pamätala som si to asi určite by som to povedala mame. Keby sa dialo toto aj keď bude mať viac ako päť tak je na ňom niaki duch prichytený ako na mne a ešte pozoruj ze ci z ničoho nič ide niekam preč a nejde ho zastaviť (to sa napr. deje mne)

pauli_18082010
26. júl 2022

@maria1678 ja napr neverím na Boha ale na duchov, satana a nadprirodzeno ano

maria1678
26. júl 2022

@pauli_18082010 Boh je tiež Duch

stanulienkat
26. júl 2022

@maria1678 no....dnes som uz citala vsetko🤦‍♀️. Potom sa cudujeme, ze v tomto state to vyzera tak, ako to vyzera. Neskusali ste pouzivat zdravy ludsky rozum??

@pauli_18082010 to by chcelo odbornu pomoc.

maria1678
26. júl 2022
slnecnica321
27. júl 2022

@maria1678 ešte by som dodala... nech určite ide na spoveď a tú návštevu veštice vyzná v spovedi!!! Je to veľmi dôležité, inak sa môže rozlúčiť s pokojným životom a synček bude mať stále nežiadaných návštevníkov.....