• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vidia deti duchov?

29. decembra 2016 
autor
tak isto sa mne osobne stalo, ze sme s manzelom nieco vymysleli, ze sranda a za pol roka si to niekto patentoval a ani sa nepozname...to bola podla mna ta myslienka a niekto ju zrealizoval.
4. sep 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory,ja ked som bola tehu tak mi na R1 Hodek povedal,že som ružova-som si myslela že z tehu,ale Bibula mi zas povedala že som ružova :sweat_smile: -a to o redošlej aure nevedela -takže ak trošku vyblednem a zafarbím sa,hadam do zlata naberiem farbu :grinning:

maly je vraj žlty to si pamätám a manžel brondzovy
5. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak si ruzova to je dobre, je to odtien cervenej.
5. sep 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak červene je choroba? chcela som byť zelena ason :slight_smile:
5. sep 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cervena - aktivny clovek, zakoreneny pevne na zemi a dennej realite. nasilie ako sposob presadzovania vlastnej vole.
5. sep 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj nasile nie nie-ja blednem do zlata :grinning:
5. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mel... ja ti dááám takúúú Zuzu...!!! :angry:
:grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aurám verím... :grinning: aspoň dačomu...??? ako zistím akú mám farbu...???
5. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opýtaj sa bibulky :zipper_mouth:
5. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze zuza...znie to tak zahranicne... :sunglasses:
ako sa da vidiet aura na dialku to by som chcela zistit!!! :wink: este som sa s tym nestretla. ked pozerali moju, tak ta zena sa tak inak pozerala...sustredene a ako vypnuta keby bola, tak mi to nejde do hlavy...ale v dnesnej dobe vsetko moze, vestenie na dialku, aura na dialku, minule zivoty na dialku....berem.
5. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibulka to vie ahj z fotky a aj jej šikovna dcerka to vie :wink: ale viac na jej stranke baby :wink: http://bibula.forumup.sk/ aby sme jej koníčka nerozoberali mimo temy
5. sep 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi,ja ked vidím tvoj nick tak ma ´hned napadne buksbunny :grinning: /teda neviem či sa t tak píše-ale baks banny /
5. sep 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díííky :grinning: :grinning: :grinning:
5. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aura nie je obrazom stupna vyspelosti duse ,babenky :grinning:
5. sep 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory verim v to,ze nie len duse sa nachadzaju medzi nami,ale aj vily a skriatkovia-presne ao pises.
tie knihy som citala aj ja a su vyborne,skus si aspon zapoziciat aj ostatne styri casti k tym cestam dusi. :wink: vrele odporucam:slight_smile:
5. sep 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aura ma viac vrstiev a meni sa len farba psychickeho stavu-nalady:slight_smile:
zakladna farba sa meni len vo vynimocnych pripadoch. :wink: niesom si ista,ale pravdepodobne po silnom emocionalnom zazitku,prah smrti a podobne.
5. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisocka-cervena nemusi byt len choroba,ale ked je spinavo cervena,znamena chronicke ochorenie ,obcas mavaju aj zeny pri menstrulacii-niektore-v oblasti bruska a prsnikov. :wink:
zakladna cervbena je energicka farba,osoba hlavne silno materialne zalozena.
na kazdej farbe je nieco fajn a nieco nie fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. sep 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak o aurach je rec, ja som neznasala, taku tu zeleno ciernu auru okolo ludi, a nemala som ani dobry pocit pri takychto ludoch, a zistila som , ze ju maku , ty co maju rakovinu;
5. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika -ja trochu odveci,moja dcera sa vola svetlanka-a na anglictinu potrebuje vraj anglicke meno,co by si jej dala,ako nahradu? :grinning: dakujeme :wink:
5. sep 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, tak ma napadla jedna vec,trošku odbočím od vašej témy,ale videli ste Zeitgeist (Duch doby)? Zaujímavý dokument,našla som s českými titulkami,má 3 časti (trvá asi 2 hodinky),kto má záujem tak tu:
http://video.google.com/videoplay?docid=-686108267122535204 odporúčam hlavne Part 1 a Part 2 :wink:
5. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibula, teraz som nepochopila, ako meno, chces jej preklad mena, alebo anglofonne meno?
5. sep 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prečo som ružová? :sweat_smile:
5. sep 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mareklucka, dakujeme pozrieme si to .. :wink:
5. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
svetlanka je svetlo a to sa rozoberalo prave v teme, ake meno sa mi paci najmenej, neviem ci to nebola ta chiara co teraz "fici"

bibula pozerala som si vzadu aj uputavky na ine knihy, ja zaklad mam o tychto veciach dost pevny, no som skor zvedava, na co prisiel praxou.

ja som mala auru dllllho cervenu a naposledy mi zmodrala...ako je to mozne?
5. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby co to je za forum, nevidim nazov ani nic, len ze "daka" :grinning: zuzkafuny sa naposledy prihlasila :sweat_smile: :sweat_smile:
5. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš to bibuline forko?
5. sep 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano...je to osobna stranka? nerozumiem, nevidim ziaden nazov....
5. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Spytam sa....stalo sa mi dnes,boli sme vonku na dvore a dcerka (o chvilku 10 mesiacov) sa zapozerala do neznama usmiala sa a zacala kyvat rucickou ako na pozdrav,akoby tam niekoho videla.Ale nikde nebolo ani nohy,aspon nikoho som nevidela.Videla teda duchov?
5. sep 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adinka bud duchov, alebo energiu alebo vilu :wink:
5. sep 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok