Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
11. feb 2009

lowe...je to tak...sili sa spojili...a je klud...aj on babicka ma pokoj a aj jemu je zem lahka.

lowe78
11. feb 2009

melory a ty más zkusenosti s duchami?

melory
autor
11. feb 2009

asi ako kazda, co sem piseme. ale ano mam, ale len prijemnu.

lowe78
11. feb 2009

tak já zatím nezazila nic ale mé kamarádce pred 6léty umrel muz a jeji dceri byll 2 roky,jednou vecer se vzbudila kamarádka ji dala napit a malá ukázala prstem za ní a rikala tata je tady. tak něco musí být na tom světě 😕

denisocka
11. feb 2009

no bibula,neviem,hadam hej ? možno je fakt nietko tak sprosty že nazor nema ,ale s tým som nepočítala

melory
autor
11. feb 2009

denisocka 😀 kazdy sa vie prejavit, ale ty unikatne...

erikasadek
11. feb 2009

clovece tu to neako zacina neako hustnut...... 😉 😉 😉 😀

melory
autor
11. feb 2009

inak ako som videla, ze si pridala prispevok, tak mi stiahlo brucho...taky zvlastny pocit v bruchu - v centre - vzdy ho mam, ked citim na mna tlak....otvorim a co neviem...intuicia je velmi silna vec.

erikasadek
11. feb 2009

kto ked pridal prispevok..?
prepac neako minedochadza dnes...

melory
autor
11. feb 2009

nechapem erika, vyjadrila som sa snad jasne, ale ak nie......kazda ma nazor, ...kazdopadne kazda prijimala urcite informace, ktore prehodnotil a urobila si svoj vlastny nazor. ale ak niekto komunikuje s vecnostou a ta jej to "povedala" tak sa hlboko ospravedlnujem

erikasadek
11. feb 2009

melory, ja sa ta pitam , kto ked priadal prispevok, ze sa stiahlo brucho...
nezlost sa hned... 😉

erikasadek
11. feb 2009

pytam preboha, ja uz vazne sa musim zobudit.. strasne pisem... moje nervy...

denisocka
11. feb 2009

asi ta sprosta som ja 😀 nemam na toto nazor,nejak neviem o čom sa točí 😝

melory
autor
11. feb 2009

denisocka...zvlastne...mavam tieto stavy...zazvoni telefon a nic, ale niekedy sa mi prestne ozve centrum a vtedy je telefonat napriklad velmi neprijemny voci mojej osobe. neviem ci to brat ako varovanie, alebo co, nikdy som za tym dalej nesla. erika ty to nemavas?

denisocka
11. feb 2009

asi zomna jej ho sťahuje 😝

lelenkaa
11. feb 2009

konecne mam co citat🙂 len tak dalej

erikasadek
11. feb 2009

mavam, a dost casto, ak viem ze nieco nevyjde tak ma boli v strede dost brucho doslova krce.. proste neprijemny pocit.... a vo vela veciach take predtuchy..by som povedala...
nie vzdy vyjdu , ale tak na 90% vychadzaju....

co sa tyka tych dusi ja som sa nezapajala, mam nato svoj nazor, nechcem to vyhrocovat ale vo vseobecnosti som natom ako ty melory nazorovo...

bibula
11. feb 2009

mel suhlasim,aj mne 🙂

melory
autor
11. feb 2009

bibula fakt? a preco to zasahuje centrum? aleboco to vlastne je....co vtedy clovek zachytava? ako sa to k nemu dostava? a preco to zachyti?

bibula
11. feb 2009

denis- nie kazdy ma svoj nazor,niekto si nieco precita a ide z toho po.... je mu jedno,ci tomu veri,ci to tak moze byt,proste nema svoj nazor,len prezentuje nazor niekoho ineho....

melory
autor
11. feb 2009

bibula to mi prepomina krestansku nauku...veria...lebo to hovoria ONI

bibula
11. feb 2009

mel -kukni nejaaku stranku co sa zaobera cakrami-tam mas akurat "najsilnejsie energeticke centrum" 🙂

melory
autor
11. feb 2009

baby kaslite na nazor...jednoducho som si stala za tym, ze kazdy nazor vznikol vdaka dakym informaciam, ku ktorym clovek prisiel, tie prehodnotil, povytriedoval, pozaradoval a urobil si vlastny nazor...inak to predsa nie je dolezite v tejto teme sa handrkovat a chyat za slovicka typu "nazor"

bibula
11. feb 2009

veru mel,denisocka je na vine-pome na nu 😀 😀 😀

erikasadek
11. feb 2009

jasne moja rec.. len stale neviam , na ci prispevok si reagovala stiahnutim brucha... 😀 😉

melory
autor
11. feb 2009

ved to, ze ja na nikoho nechcem utocit, len chcem, aby sa pochopili moje slova,

erikasadek
11. feb 2009

ja ta chapem... a viem ze niesom sama... 😉 deni, na nu nedam dopustit . 😉

bibula
11. feb 2009

erika no na tvoj predsa 😀 aj ja tak na ne reagujem...denisocka asi chcela odlahcit temu,ale nebudeme sa tu potahovat za slovicka,ved sme velkeeeee 🙂 dufam

melory
autor
11. feb 2009

erika - nechaj to tak.
denisa, denisa, denisa.......nic? ved vykukni...nech viem, ze je vsetko o.k.

erikasadek
11. feb 2009

jasne ze sme velke.........................;; 😉