Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

elliana
14. mar 2007

A cim podla teba moze dieta zhresit?

markis
14. mar 2007

nezabudka,pomoc nepotrebuji,dekuji 🙂

markis
14. mar 2007

ja jsem psala,ze nevim vse,vy se na me sesypete s otazkami,ktere ja taky neznam!Chtela jsem se jen vyjadrit k tomu,ze duchove jsou demoni,kteri nas chteji plest.

expertka8
14. mar 2007
elliana
14. mar 2007

markis, ja teda koncim s debatou o biblii, nechcem meory kazit temu hadkou...
Ja mam svoju pravdu a nepotrebujem, aby si ma o niecom presviedcala. Chcela som od teba, aby si mi napisala, kde sa pise o tom, ze "dusa po smrti nieje", a ty si mi nedala odpoved, takze ja uz nemam co k tomu dodat.
Duchovia existuju, su to aj duse nasich zosnulych pribuznych...

mona81
14. mar 2007

markis: dobře já to beru. Nikdy jsem Bibli nestudovala, takže nevím. Jen jsem pročítala Korán a to taky né úúúúúúúplně celý. Vím toho taky hodně, ale kdyby ses někde zeptala, určitě by mě to zajímalo, kde ta duše vlastně je.
Když jsem se nasěhovala před asi osmi lety sem kde bydlím, tak tady žije jedna paní a ta je svědkyně jehovova (doufám že jsem to napsala dobře, nevím jak se to říká) a když jsme se bavily, že ona je vlastně křesťanka a já se zase vyznám víc v muslimství, tak jsem se jí ptala, co si o duchách myslí ona a co že se v baráku kde žiju stalo. Nechtěla o tom moc mluvit, ale řekla mi, že by duchy v životě vidět nechtěla. Že jsou to špatní duchové. Přesně jak to píšeš ty. Pak ale o tom přestala mluvit. Tak nevím. Já jsem duchy zažila, dobré i zlé (můžeš si to přečíst v diskuzi) a nevím proč jsem je zažila, nebo co vlastně chtěli. Proto píšu, nemám nikomu nic za zlé a nikomu jeho názor neberu. 😉

magg
14. mar 2007

markis v akom zmysle na chce diabol zviest? lebo ja uz som to sice pisala, ale mam pocit, ze moje zazitky ma viac vedu k bohu, viac v neho verim, je to pre mna nieco ako dokaz, a zvlastne je hlavne to, ze tie zazitky som mala vo chvilach, ked som napriklad prosila boha aby mi pomohol, aby mi dal silu vydrzat, a vtedy som citila, ze pri mne niekto je, preco by ma chcel diabol presvedcit aby som verila v boha?

elliana
14. mar 2007

exp, ak verim v Boha, verim aj v diabla, to je fakt...
ale stojim si za tym, co som napisala predtym

markis
14. mar 2007

magg expertka dala odkaz ktery se mi libi a souhlasim s nim.

pavka.exit
14. mar 2007

markis: pises nesmysly...jsem verici a presne jsem jedna z tech, ktere se budou brat v kostele 😎
A proto vim, ze Buh prece rika, ze smrti zanika pouze nase telo, nikoliv duse! Proto snad existuje, dle viry, nebe, ocistec a peklo. Aby ta duse mela kam putovat, kde se ocistit a kde zakotvit...
Takze tady nebalamut!
Smyslem viry v Boha je, verit v posmrtny zivot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

markis
14. mar 2007

magg dabel nas chce zmast,chce abychom byli co nejdal od Boha.A bohuzel se mu to dari i tady 😉

expertka8
14. mar 2007

Čo sa s človekom stane po smrti? Končí sa všetko smrťou? Potom si už človek nebude vedomý vôbec ničoho? Je smrť ako spánok, čierna temnota? Ak život v nejakej forme pokračuje, ako to vyzerá? Dá sa to vôbec zistiť?

http://www.bahai.sk/smrt.htm

markis
14. mar 2007

pavka,exit to je verze dabla a ne Boha.posmrtny zivot neexistuje!Dokazal to Lazar tim,ze ho probudil Jezis ze smrti!!!!!!!!!!!

elliana
14. mar 2007

Markis, neberiem ti tvoju pravdu, ale ani ty nam nevnucuj nieco, co nechceme. Sme svojpravne a kazda si chrani vieru taku, aku ma. Svoje predstavy/podla mna mylne/ si mozes aplikovat napr. na dcere

magg
14. mar 2007

markis este jedna otazka, ak tvrdis, ze v biblii je napisane, ze dusa po smrti " spi" , preco sa potom v kostole modlime za duse zosnulych?, preco prosime boha aby si ich vzal k sebe?
Z toho mi vyplyva, ze knazi su neznali biblie, ze nas ucia bludy. Ty asi do kostola nechodis vsak?

nezabudka84
14. mar 2007

Markis, myslela som pomoc odbornika na Bibliu...A ked uz hovoris o tom mateni, tak teba teda riadne zmiatol...

pavka.exit
14. mar 2007

blbost...pokud je to verze dabla, kde se vzala v kazani Boha?! V Bibli, kterou vylozil Buh, v evangeliich?! 🙄

elliana
14. mar 2007

ak neexistuje posmrtny zivot, naco by nam bol Boh? Vsak podme kradnut, uzime si blaha a potom zomrieme a potom uz velke NIC!!!!!!!

macanek
14. mar 2007

Markis, jak můžeš tvrdit, že jsi katolička, když svými tvrzeními naprosto popíráš veškeré katilocké učení!!!

elliana
14. mar 2007

Baby, uz sa to zvrhlo, mal by s tym niekto urobit koniec, mel nas za to nepochvali, ak jej zrusia temu

expertka8
14. mar 2007

..markis...nexcem Ťa zraňovať..ale hlásaš tu bludy.....posmrtny zivot exituje!!!
..ved si len spomeń na modlitbu "Verím v Boha"....ku koncu sa modlíme...:"..verím v Duxa Svateho..svatu cirkev vseobecnu..spolocenstvo svatyx..v odpustenie hriexov..vo skriesenie tela a v zivot vecny..Amen.."

nezabudka84
14. mar 2007

Markis, sak uz si uvedom, ze keby neexistoval posmrtny zivot, dusa, tak na co by potom existoval Boh a diabol.Ved by neboli ani duse.Dusa je predsa vecna a telo je len tu na tomto pozemskom svete.A svojimi skutkami a spravanim si mame zasluzit posmrtny zivot, teda odpocinok od tohto zivota tu na zemi.Aby sme uz nemali nudzu o nic.Nemyslis???Na co by potom bola viera?

macanek
14. mar 2007

Oprava katolické 🙂

pavka.exit
14. mar 2007

Hehe,vidim, ze nas, katolicky, to celkem dost zaujalo...tohle popirani vseho krestanskeho... 😎
ale o tom tahle diskuze neni, tak to handrkovani pojdme ukoncit a uz nereagovat...

mona81
14. mar 2007

Souhlasím s Pavkou!!! Smyslem víry v Boha je posmrtný život!!! Nevím jak v Bibli (říkám znám jen Korán) a tam je psáno, že Ježíš nezemřel, jen si ho vzal (ať už ho nazývám Bůh nebo Allah, nebo Lord, vždy se jedná jen o toho JEDNOHO NEJVYŠŠÍHO) k sobě aby ho později zase seslal na zemi.

ještě jednou....SMYSLEM VÍRY V BOHA JE POSMRTNÝ ŽIVOT...proč by jsme tedy měli věřit v Boha, když neše duše nepoputuje do nebe, nebo do pekla? Když podle tebe Markis duše zaniká ihned???!!! Myslela jsem, že máme dělat dobrotu, aby se duše zalíbila Bohovi a poslal nás do nebe? Nebo jsem to pochopila špatně?

pavka.exit
14. mar 2007

zajimalo by me, jestli duchy vidi treba i kartarky, ktere jsou citlivejsi na tyto veci...

expertka8
14. mar 2007

Co nastane 1 vteřinu po vaší smrti ?

http://www.osud.cz/magazin/31.htm

pavka.exit
14. mar 2007

mona81:pochopilas to velmi spravne, i kdyz z jineho brehu viry 😉 😵

magg
14. mar 2007

musim sa trocha zastat markis, lebo ona netvrdi, ze neexistuje posmrtny zivot, len ze dusa sa nachadza niekde v nezname az do posledneho sudu (netvrdim ze s tym suhlasim)

macanek
14. mar 2007

Já jsem si tuto diskusi přečetla od první strany, ačkoliv jsem nechtěla, z těhle věcí mám strach, přesto jsem nedokázala přestat číst 😖 , nechtěla jsem sem ani napsat, ale nemohla jsem se nevyjádřit k tomu, co markis píše, to jsou fakt bludy! Jinak přeju všem hezký večer a krásné jaro 🙂