Vie niekto poskladať model autíčka?

kondelka
10. okt 2017

ahojte žienky, obraciam sa na vás s prosbou 🙂 manžel si pred mnohými rokmi kúpil model autíčka, konkrétne tatra UDS 114.
A tam to aj skončilo. Už sa nikdy k tomu nedopracoval. Mňa teraz napadlo, že by som mu to mohla ako darček pod stromček dať, už poskladané. Ale... nepoznám nikoho, kto by to vedel urobiť. Je to určite piplačka, makačka, zadarmo to nechcem 🙂 a nepoznáte niekoho kto by vedel takúto "srandu" postaviť do Vianoc?

zuzans258
10. okt 2017

a nemáš k tomu návod???

kondelka
autor
10. okt 2017

áno je, to je vlastne zošit, v ktorom sú jednotlivé diely - kusy. Jedná sa o papierový model.

zuzans258
10. okt 2017

a nejde ti to podľa toho návodu???? :D

admet
10. okt 2017

radsej sa popytaj na forach s nadsencami pre papierove modely ako tu.

Si si ista, ze je to vhodny darcek? Mozno si to chce poskladat sam, ale doteraz nenasiel cas a pokoj na to.

@zuzans258 navod je tak na dve veci, ked sa niekomu nechce starostlivo strihat, ohynat, zaciernovat hrany a zlepovat diely. To chce cas a koncentraciu.

kondelka
autor
11. okt 2017

@admet 🙂 super, Ďakujem za tip.
hej hej, je to fajn darček, ten model tu už v skrini "zavadzia" viac ako 6rokov 🙂 on už ani nevie, že ho má.

admet
11. okt 2017

@kondelka keby som nebyvala tak daleko a mala pokoj na skladanie, urobila by som to aj ja. V mladosti to bolo moje velke hobby.