Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Viete poradiť dobrú tanečnú školu?

karthur
8. jan 2008

Mamicky, neviete mi poradit tanecnu skolu pre dospelych? Slubila som, ze buduci rok zatancujem na Silvestra salsu 😀 a rada by som k tomuto slubu pristupila zodpovedne 😀
dakujem

wladka
8. jan 2008

zalezi odkial si.. v NR je toho kopec, V BA urcite.. skus zadat vyhladavaca.. mozno tam natrafis.. 😉 ..

martinadt
8. jan 2008

karthur ja ti neviem poradiť kde je tanečná škola skús to ozaj do googla hodiť a nájde ti ich veľa len si daj tanečná škola+mesto kde bývaš 😝
ale ináč píšem sem preto lebo si si dala fakt zaujímavý sľub 😀 😉

karthur
autor
9. jan 2008

Myslela, som, ze som to napisala, teraz vidim, ze nie 😀 v KE. Z goolu som nic nenasla 🙄
Musim uz zacat trenovat 😀

wladka
9. jan 2008

http://www.kosice.sk/clanok.asp?sekcia=relax

najdes tam zoznam klubov.. tak sa skus pozriet tam 😉

Tanečné centrum Cassia dance
adesa: cez IP
Tel.: cez IP
Denne od 9:00 - 21:00 hod okrem víkendu
- kurzy: salsa, spoločenské tance
- výuka: moderný tanec, hip-hop, disco tanec

karthur
autor
9. jan 2008

Ze by som teda zatancila radsej hip-hop? 😎 😀

magg
9. jan 2008

Karthur moja byvala s poluziacka je z KE a tancovala latinu aj standard, myslim, ze v tom este pokracuje, mozem ti dohodnut sukromne hodiny, je fakt dobra

riverparkdanceschool
4. feb 2015

Milé mamičky, naša tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL sa nachádza v Bratislave a pod jednou strechou ponúka viac ako 30 tanečných hodín a cvičení, špičkových zahraničných a domácich lektorov a krásne priestory. V ponuke školy nechýbajú ani tanečné hodiny pre deti už od 2 rokov, detské tanečné kurzy od 4 rokov, cvičenie pre tehotné, či svadobný rýchlokurz. Vítaní sú naozaj všetci – tanečníci aj netanečníci všetkých vekových skupín!.
Príďte si do Riverpark Dance School zatancovať balet, jazz, hip-hop, kubánsku salsu, ľudové alebo spoločenské tance a veľa ďalších štýlov ako aj zacvičiť jogu, body forming, pilates, latino fit dance a iné. Tanečná škola Riverpark Dance School - to sú zážitky a chvíle, ktoré vám nik nevezme!
Viac informácií na našom profile a našej internetovej stránke.

riverparkdanceschool
2. jún 2015

Príďte si vyskúšať tanečné hodiny s lektormi zo známej bratislavskej tanečnej školy Riverpark Dance School. V nedeľu 28.6.2015 organizuje tanečná škola Riverpark Dance School v spolupráci s TV JOJ ďalší ročník obľúbenej tanečnej akcie pre širokú verejnosť - JOJ DANCE DAY s RIVERPARK DANCE SCHOOL. Za symbolické vstupné 5€ môžete absolvovať až 5 tanečných hodín a pripravený je aj bohatý sprievodný program, tanečné aj spevácke vystúpenia. Príďte si po poriadnu dávku energie, tanca a zábavy a ROZTOČTE to opäť spolu s nami na nábreží River Parku v Bratislave! Vítaní sú všetci 🙂Viac informácií na našej itnernetovej stránke alebo na našom profile.

riverparkdanceschool
9. sep 2015

Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL prináša na Slovensko úroveň newyorských a londýnskych tanečných škôl v oblasti rekreačného i profesionálneho tanca. Pod jednou strechou nájdete ŠIROKÚ PONUKU tanečných hodín RÔZNYCH TANEČNÝCH ŠTÝLOV pre DETI AJ DOSPELÝCH. Vítaní sú naozaj všetci – tanečníci aj netanečníci všetkých vekových skupín! Učiť vás budú PROFESIONÁLNI DOMÁCI AJ ZAHRANIČNÍ LEKTORI.
NOVÉ TANEČNÉ KURZY sa v Riverpark Dance School otvárajú od 21.9.2015! Ponuku školy tvorí aj pestrá ponuka DETSKÝCH TANEČNÝCH KURZOV a HODÍN už od 2 rokov (napr. Tanec deti, Tanečná príprava, Balet, Ľudové aj Írske tance alebo Show dance). V Riverpark Dance School môžu deti tancovať nielen rekreačne, ale aj profesionálne v rámci detskej tanečnej skupiny RDS Company Kids. Príďte si k nám vyskúšať rôzne tanečné hodiny ZDARMA počas DŇA OTVORENÝCH DVERÍ V RIVERPARK DANCE SCHOOL pri príležitosti 5.narodenín tanečnej školy v sobotu 19.9.2015 od 14:00.

Neváhajte sa pozrieť na našu internetovú stránku a nájdete viac! Tešíme sa na Vás 🙂