VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

zuzka99
12. dec 2008

baby, prosím napíšte mi niekto, ako dopadla (teda celá o čom bola) tretia tretina včera, musela som ísť si lahnúť k malému, nechcel byť v postielke. dík

womenne
12. dec 2008

Takže Strnad trpol kedy si ho Andrea zavola ohladom červenych dosak,prišla tam Alenka a začala ho asirovat a vtom došla Andrea a zavolala ho.Povedala mu že o všetkom vie ale nevyhodi ho ak jej povie ako to bolo stou jej otravou,on povedal že nema cenu zapierat a že sa ju pokusil otravit Hartl 😕 ona moc neveri lebo je mrtvy a nemože sa branit(ja tomu tiež moc neverim,ved on tam už nepracoval alebo ano?)peter nehcel ist na oslavu k sovojmu dedovy bo tam bola Simona,dedkovi to nevadilo ale Anička sa nahnevala,Boženka si myslela že ju ide Vilem požiadat o ruku a on jej iba prislubil cestu po svete nič ine 😀 Strnadek mal dalši zachvat Bořek sa kvoli tomu pohadal s Kratochvilem.Mlady Karasek priniesol k andree do kanclu imelo a pobozkali sa pod nim potom sa začali znovu a vtom padol do dveri Strnad a začal habkat to bolo na tom najlepšie že nevedel čo chcel 😀 😀 😀 A andreina mamička mala pozitivne vysledky ☹

womenne
12. dec 2008

tak všeliako popisane dufam že sa vyznaš 😉

drejka
12. dec 2008

kočky, ja som nemohla z andrei a mladého karáska, andrea vyzerala dojatá a rozcítená. Mne sa ted mladý právnik páči 😉

zuzka99
12. dec 2008

no Karásek je fešák 🙂 womenne dík za podrobný rozpis a že si si našla na mňa chvilku. Ja som videla po druhú reklamu, takže som zmeškala asi len to, že je Jiřinka pozitívna ☹
womenne, pozerala som tvoj fotoalbum, kde ste boli na dovči, mi je to mesto povedomé. ak smiem vedieť

zuzitka
12. dec 2008

ja som vcera nepozerala... idem kuknut na net 🙂
potom sem napisem nejaky komentar, cakajte 😀 😀 😀

womenne
12. dec 2008

zuzka Rožnov pod Radhoštem 😉 užasne sme sa mali 😎 krasne oddchnuty

zuzka99
12. dec 2008

noooo supeeeeeeeeeer, preto mi to bolo povedomé, sme boli tiež presne tam, kukni fotoalbum - Slávkova prvá dovolenka. aj na tej lavičke máme fotku, len nie je vo fotoalbume 🙂

zuzitka
12. dec 2008

inak strnadek je na tom zdravotne blbje ale ten jeho humor ho neopustil 😉 ze sa dal na hip-hop ked mal tu capicu 🙂 a tie zachvaty vola "streetdancove kreace" 😀

to bolo dojimave, ked povedal helene, ze ju potrebuje..... 😨

a ten borek dal nakoniec simone ten posudok, ze nie je schopna pracovat... to je debil.... jak ho presvedcila hnusoba jedna 😠

zuzka99
12. dec 2008

fakt jej ho dal? to bolo asi v tretej tretine, ktorú som nevidela. to je blb

zuzitka
12. dec 2008

jo dal ☹
to si asi videla, jak to od neho skemrala.... ze je to od nej sebecke, ze od neho chce ten posudok, bude si ho musiet vypytat od ineho lekara a ze je jej jasne, ze su proste priania, ktore jej on nevie splnit....... no totalne ho citovo vydierala, lebo hadzala take oci nanho...... krava jedna 😠

on je taky blb 😨

ladena
12. dec 2008

sak borka môzu za to vyhodit....blba ,jezis ta simona no mam strasne nervy .... 😠 😠

a jirinka co poviete nema dobre vysledky...

zuzitka
16. dec 2008

to museli pred vianocami nechat, aby bola Jirinka chora? smutne .......... ☹

Bara Strnadova odstupi od Simoninho pripadu? myslite? 🙂

ladena
16. dec 2008

no ja si myslim ze odstupi a bude kamaratka s petrom,sak ta simona jej hraje na nervy.......trubka

a ako sa stara o jirinku manzel.....
ten filip zase chlasta...idiot 🙄

zuzitka
16. dec 2008

ze? chlasta jak duha 😠

a este ho andrea kryje......... ale ona ho da do poriadku 😀 😀

zuzka99
16. dec 2008

baby a ako to skončilo? Som zas nevidela koniec, zas som musela k malému 😠

ladena
16. dec 2008

zuzka99 pozri www.stream.cz ked budes mat cas 🙂

zuzitka
17. dec 2008

zuzi ... neviem, pokial si videla, ale pri konci sa stalo toto:

Liska prosill Andreu, nech dohovori Kratochvilovi, nech vezme to skolenie o epilepsii v amerike ... ze je jediny, ktory by dokazal zachranit Ludvu

Marcelka nasla 2 prazdne flase od vina, tak sa pytala Andrii, ci nema kocovinu..... ona ze nie 😨 ale potom Andrei docvaklo, ze to vyslopal Filip a chcela ho kryt pred Marcelkou, tak to vzala na seba 🤐
ale Marcelka nieco uz tusi............

Karaskova babicka ma po operacii, ale ma bolesti, tak si myslia, ze to docent Strnad "zvoral" a planuju podat staznost 😕

Bara Strnadova si hlada podnajom, planuje odist od Alexa ☹

a v ukazke bolo, jak Ilona ma zbran a skusa si utok na Viktora 😝 😝

ladena
18. dec 2008

no ta ivanka bola suprova......no konecne bude mat chlapa 🙂
no ilona mu zobrala tu zbran ...jezis ten je blby policajt kam to odlozil na lavicku ach jo 🤐

a vianocna vecera u strnadovcov ....alena uz provokovala strnadka

zuzitka
23. dec 2008

no videli ste, jak sa rozdavali darceky u Simony a Borka?? 😨 😨 😨

simona kabelku, briliant.nausnice, ...... a borek klucenku, bozenka naradie do kuchyne a dedko zasteru......
ked toto nepresvedci borka o tom, ze simona je krava vsech krav, tak uz neviem 😨

hlavne ze pytala furt peniaze na darecky ..... !!!!!!!!!!!! 😠

zuzka99
23. dec 2008

tá klučenka bola fakt super 🙂 dík zuzitka a ladena za opis minulej časti. vždy to tak napnú a potom je z toho úplná hovadina. Aj teraz s Jiřinkou, jak sa stratila na konci, určite v ďalšej časti príde že bola len na WC alebo čo a oni urobia z toho velký trhák 🙂

zuzitka
23. dec 2008

no jasne, napinaju ......... aby sme sa tesili 😵

ked strnadek dostal ten zachvat doma.... brrr... az ma striaslo 😨

to bola pecka, ked dali Alenke zdarma zvacsenie prs 😀 😀 😀 😀 😀 ako vianocny darcek 😝

zuzka99
26. dec 2008

baby a včera boli VKV? Nechce sa mi hladať program 🙂 a som úplne zabudla, že je štvrtok

ladena
26. dec 2008

ano boli VKV a pozri si to na internete ja som to tiez nevidela len kustik zo zaciatku ....pozerala som pohadky 🙂 😝

zuzitka
30. dec 2008

ja som to pozerala, ale vobec neviem o com bolo 😅 mi to vyfucalo z hlavy ... ja si to po sviatkoch kuknem na webe a potom napisem obsah, jo? 😀 😀

ladena
2. jan 2009

jasne zuzitka .....ani vcera som to nevidela boze no musim to kuknut na internete 🙂

zuzitka
3. jan 2009

ja som tiez zabudla pozerat vo stvrtok 😝 to tie sviatky ma mylia ... uz neviem aky je den 😅 😅

zuzitka
6. jan 2009

utorkova cast:

andrea a jakub boli spolu niekde na kave, andrea bola nervozna, lebo prave operovali maminku Jirinku. operacia skoncila asi dobre 🙂

kedze Kratochvil stale odmietal staz do Bostonu, Borek to ponukol Stanicke, ta sa vytesovala 😀
ale Kratochvil si to premyslel a vzal tu staz kvoli Strnadkovi .... ale tak hnusne to Stanicke povedal, ze by som ho kopla.... ona plakala a plakala ... ale kvoli Strnadkovi sa toho vzdala 😒

Oskar chce kupit Olinovu vinaren 😠

Baruna Strnadova prestala zastupovat Simonu .... tak ta prisla za Alenkou zobrat, nech sa prihovori u Baruny ... a Alenka Simone ponukla pracu u nej v nadacii 😝

zacali silvestrovske oslavy ... Ivanka s detektivom ... kratochvil ziarlil 😵
Andrea s Jakubom ... skoncili spolu v posteli 😵 😵
Alex a Baruna ... tiez sa spolu vyspali, Alex sa tesil, ze je vsetko v poriadku, robil ranajky do postele ... a Baruna s kuframi 😕 odisla

zuzitka
6. jan 2009

a este Natasa cihala na Kristiana na silvestra, hodili spolu rec ... no a uz spolu ranajkovali aj so synmi 🙂
takze asi ostanu spolu

zuzitka
6. jan 2009

Bara odisla od Alexa, uz mala byt, ale zrazu Kristian ten byt bude potrebovat asi pre seba a pre Natasu s detmi ...

Simona jak natahovala Borka, ze konecne sa to podarilo, ze Borek bude mat z toho radost, aj Bozenka bude mat radost ... Borek myslel ze simona je tehotna..... a ta novinka bola ta, ze si nasla pracu 😝 v tej nadacii u Alenky
a jak machrovala pred Bozenkou .... a o tej svadbe ... bozenka skoro infarkt dostala ☹
ze si moze Borek 2krat zobrat tu kozu

Filip je nestastny ... kvoli Hartlovi ☹

Andrea chce podplatit Barunu, aby ten rozvod nekomplikovala ... a ta koza zacne znova pracovat pre Simonu 😨
jak pocula rozhovor Petra Cerneho s niekym, ze sa stavil, ze Baru porazi, a ze jak sa zbabelo vzdala.... tak si to Bara premyslela a bude asi bojovat proti Petrovi

Helena a Kratky sa celu lyzovacku hadali, kratky ziarli jak blazen 😎 mohli by sa rozist 😵