VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

zuzitka
6. jan 2009

Filip a Marcelka maju krizu .... on nestastny z Hartla, ona nestastna, ze filip slope .... a pritom asi caka bejby 😅

ten filip ma dobru depku, ze? prizna sa na policii?? 😕

a kratky je riadny ziarlivec... len to si pokazi u Heleny .... 🤐

ladena
6. jan 2009

zuzitka hotovy roman......... 🙂 🙂

no ten filip sa priznal a zavreli ho a andrea vsetko marcelke vysvetlila a chceli oznamit filipovi ze cakaju babo a nebol uz doma.. 😒

ten kratky to bude mat tazke..... 😵

zuzitka
7. jan 2009

ja neviem, na co je zalozena tato tema .......... 😕

ladena
7. jan 2009

preco zuzitka? nikto uz sem nepise ze? .......... 😉

sillas
7. jan 2009

a čo hovoríte na Andrein románik?? 😀

zuzka99
7. jan 2009

zuzitka,dik za popis pred. častí. Ja som cez sviatky ani nevedela aký je deň tak som nič nevidela, vždy som zabudla 🙂 vďaka tebe mám prehlad

ladena
7. jan 2009

ta andrea je zenska pritazliva ....no dlho neodolala ....lenze liska -byvaly manzel jej stale robi navrhy -chcel by ju do postele 😵
som zvedava ako dlho to bude v tajnosti andrein romanik....co myslite????

zuzitka
8. jan 2009

ale na andreu mi to vobec nesedi, ze si zacala s takym mladym uskom 😀 a este so svojim pravnikom..... 😅
moc v tajnosti to neni, ked vedia, ze mala nejakeho mladenca v izbe, aj stary Strnad o nich vie....
len som zvedava, ako budu tie dve hrdlicky pokracovat 😵

a ten Filip 😕

zuzitka
9. jan 2009

no filip sa sice priznal ale vobec neni jasne ci ho zabil alebo ne 😕
zas to budu natahovat jak gumu v trenkach 😒

a ta slavna trojka .... alex, ludvik a liska .... 😀 😀 😀 su perfektni 😎
jak planovali tu akciu na helenu a na kratkeho ... som sa smiala... su jak mali chlapci 😀 😀

ladena
12. jan 2009

zuzitka ale boli suprovy ze.......... 😀 😀 aspon nejake pobavenie

ten filip je blazon preco tam isiel...ja si myslim ze ho nezabil ?
no a kedy mu povedia ze cakaju babo?
a teraz bude ze petrov deda dostane v praci mrtvicu.........anicka to oznami borkovej mame 😢
videla som ukazku........

zuzitka
12. jan 2009

ladeno .. neprezradzaj dopredu 😕

zuzitka
13. jan 2009

nezabudnite dnes pozerat 😉

ladena
13. jan 2009

uz nebudem zuzitka....... 😀 😀
dnes to bolo perfektne ze?
oskar by chcel byt riaditel........boze? simona uz pase po dovolenke......svina jedna,nech to radsej zoberie anicka s petrom 😵

zuzitka
15. jan 2009

ked sa kratky stazoval staremu Strnadovi, ze ho zmlatil Ludvik na chodbe a pobozkal Helenu, mne pripadalo, ze Strnad je HRDY na svojho syna 😀 😀 😀 teda aj na Ludvika aj na Alexa .... a jak Andrea odfajcila Kratkeho... to bolo super 😎 ze nema rozum, ze sa bije s chorym....

ked bola Helena za Ludvikem, to bolo dojemne..... ☹

ukecana Stanicka.... prezradila Jirinke o Filipovi .... Andrea ju spucovala jedna radost .....
a ze Oli, jsem drbna? a on: musim na to odpovedat?? 😀 😀 😀

ladena
16. jan 2009

ja som tak nadavala vcera no ten oskar najmudrejsi......simona mrcha a ta kristinka je sprosta ze je z maxom....ukradol prachy olinovi a taha ho do herne na ruletu boze olin trotl
marcelka kedy navstivi filipa a povie mu o babatku joj uz sa na to tesim ...ako zareaguje? 😀 😀 😀
peter nechce ist na kanare , zaneprazdneny pracou...chudinka anicka ☹

zuzitka
16. jan 2009

nechapem toho Maxa 😕 je na prachy jak drak 😠 ze okradne kamarata..............

ladena
25. jan 2009

takze olin a stanicka idu na svadbnu cestu........... 🙂 ale ako to splatia borkovej mame.....
ten max a simona....... booooooze 😠

claudinka
autor
27. jan 2009

asi vas nedocitam nikdy.. 😀

zuzitka
27. jan 2009

claudi ... a ty aj pozeras VKV alebo len citas tuto temu? 😀 😀

Honzik ma nejake depky, len pracuje, nema cas na svoje konicky, u psychiatra bol..... 😨
fakt premysla o tom, ze odstupi...... a Oskar a Viktor si brusia zubky na riaditelske kreslo, debilkovia 😝

skoda, ze Anicka s Petrom nemohli ist na tie Kanary 😖 nechapem, ze si Petr nemoze zobrat dovolenku na tyzden...... tak to teda nakoniec dostali Stana a Olin 😀

Andrea a Marcelka nie su spokojne, ako sa Petr stara o Filipa, tak chcu, aby sa toho ujal Jakub Karasek 😉

claudinka
autor
27. jan 2009

zuzitka vsak som tuto temu zalozila 😀 😀 poctivo pozeram, jasnacka.. i ked teraz musim dve casti dohnat, lebo maly vzdy vystrajal alebo som zabudla si zapnut 😒 ale ja to doneziem ako vzdy 🙂

by som chcela vidiet dilina Oskara na mieste riaditela, taaak mi lezie na nervy, jak sa strka do zadku Strnadovej, to je otrasne..

a ten Peter mi uz tiez lezie na city.. chuderka Anicka, mat takeho chlapa, utekam od neho..

a ten Filip, to nechapem.. teraz, ked mu uz Marcela povedala, ze cakaju malinke, by sa mohol uvedomit 😒

zuzitka
27. jan 2009

claudi ... ja vieeeem, ze si tuto temu zalozila 😀 😀 len ten tvoj prispevok ma zmiatol, ze nas nikdy asi nedocitas..... som myslela, ze nestihas pozerat, ze len citas, co piseme 😀 😀

OSKAR je cely otrasnyyyyyy 😝 😝 strasne si vymysla, kazdeho ohovara a strasne trepe a trepe..... fuj fuj clovek

a ten zajazd ... za par CDciek a za knizku o chrobacikoch by som aj ja chcela dostat dovolenku na Kanarskych 😀
jak dala Bozenka Stanicke 😵

zuzitka
27. jan 2009

... inak ja teraz pozeram posledny diel na nete 😝 pri kavicke 😎
maly spinka, tak mam cas

Simona jaka si bola ista, ze pojde na tie kanary ona s Borkom... ked si dala zmenit priezvisko na matrike a vypravala to Bare Strnadovej .... ze odchadza na dovolenku, ze ci si stihne vybavit pas a obciansky dovtedy 😝 😝

ale ten Olin zase zobral tie poukazy od Bozenky, ale tiez debilko nerozmysla, ze je zadlzeny az po usi a aj ta dovolenka nieco bude stat..... neznasam taketo rozmyslanie 😠

claudinka
autor
27. jan 2009

jaaaj vidis, to mi nenapadlo, ze to moze aj takto vyzniet 😀 😀
ale teraz uz urcite nezabudnem, kedze uz aj panelacik zacal 😀 😀

vidis? idem si to aj ja pustit, kym drobec spi na balkone a pozehlim si pritom aspon 😀 😀

womenne
27. jan 2009

Ahojte ja som už tolke časti prepasla ☹ stahovali sme sa a teraz zvadzame ukrutny boj každy utorok a štvrtok 😀 ja mam VKV a manžel OVZ 🤐 sice sme sa dohodli že ja mam utorky a on ma štvrtky ale ja chcem oba diely 🙄 😀 už ho vidim ked dnes poviem že sa divam ja 😎

zuzitka
27. jan 2009

wom ... maznel pozera ordinaciu???? 😀 😀 😀 odpadnem 😀 😀 😀

womenne
27. jan 2009

ano ale česku slovnesku nemože vystat vraj je uplne odlišna,oni to sledovali všetci chlapy na izbe takže musel aj on a začalo ho to zaujimat a trošku ma pravdu česka je lepšia ako slovenska asi to bude hercami 😕

zuzitka
27. jan 2009

no ja to nepozeram, takze neviem porovnat 🤐
ale je mi to smiesne, ze chlapi take nieco pozeraju............ 😀

monkula
27. jan 2009

a koho Filip zabil? 😅 😅 😅

womenne
27. jan 2009

to by sisa čudovala mam opec znamych ktory to sleduju, 😉
Filip vraj zabil doktora Evžena ale moc tomu neverim podla mna zaspal a vtu chvilu tam bol niekto iny už by sa to mohlo vyriešit dost to natahuju 😨

zuzitka
27. jan 2009

podla mna Evzen opity sam spadol do tej sachty alebo kde.... 😕
len filip si mysli, ze ked bol s Evzenom vtedy, tak ze v opilosti ho zabil... ale uz to natahuju jak gumu v trenkach 😠