VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

tini
31. aug 2008

Tak to si do utorka musim pockat na dalsie napinave pokracovanie 😀
teda, Simona chodila s Adamom v 1.serii? Ved s Adamom chodila Eva a Simona sa len snazila, ci nie? Hm... 😨

elinka27
31. aug 2008

tini ona s nim chodila este pred Evou, a potom sa o neho snazila znovu 🙂

ladena
31. aug 2008

ahojte

je to popularny serial......

tini a objavila sa tam simonina sestra ktora dostala simonu von z vazenia za 5 mil. a cakal ju tam aj simonin byvaly manzel borek a jeho mamina ju neznasa-chudinka.....stary strnad sa bude zenit s alenou to je taka trubka,jeho syn tam je ale teraz odchadza, filip sa z marcelou snad daju dokopy ale stale chlasta aj bol na lieceni tak neviem. objavil sa tam aj oskar chce hrubesovych dedictvo.....

claudinka
autor
31. aug 2008

cele to je proste domotane 😉 neviete nahodou, ci nevychadza aj nejaka kniha? urcite by som si ju kupila 😀

petulienka
31. aug 2008

claudinka, ty si moja krvna skupina, ja tento serial sledujem od prvej casti Rodinnych put, takze uz si utorky s stvrtky neviem ani predstavit bez nich, je to parada. 😉 uz sa neviem dockat 3 serie 😝

claudinka
autor
31. aug 2008

petulienka mate babenko a chcete dalsie? jeeej to je super 😉
ani ja sa neviem dockat tretej serie uz nech je hura hura

claudinka
autor
31. aug 2008

Pozerali ste dnes niekto "Jak se stavi sen" na jojke? Petr Cerny tam bol 😉

elinka27
31. aug 2008

ja som pozerala vcera na Prime 5 proti 5 tim a tam sutazil team VKV proti Osklivke Katke.

Co sa tyka serialu tiez ho sledujem uz od prvej Casti ked to boli este Rodinne puta, a uz som na tento serial preorientovala aj muza tak na to cumime spolu 😀

claudinka
autor
31. aug 2008

elinka to bude aj zajtra tusim 😉 ma tam byt Kristyna, Petr, Simona, Bořek a Stáňa..
aj ty si na to preorientovala muza? aj ja 😉 😉

tini
1. sep 2008

A kto je Strnad, Alena a Oskar? 😨 Ja som teda fakt uplne mimo 😀

womenne
1. sep 2008

Tini-
Borek bol riaditelom nemocnice ale skončil tam a namiesto neho tam bol chvili kratky a potom prišiel Strnad s Helenou.Alena je byvala Petrova praitelka ktora sa ma vydavat za stareho Strnada,ale mala niečo aj s jeho synom 😀,Oskar je synom barona a usiluje sa o Zamok v Anglii spriahol sa s Simonou ktora poškodila auto Andree aby sa zabila a všetko by zdedil jej manžel Filip+ Anna,lenže Andrea nešla autom ale taxikom a auto si zobrala potajme jej dcera s Maxom a naburali Kristina bola na voziku ale postupne začala znovu chodit medzitym sa Andrea dohodla na stretnuti so Simonou ale vytiahla na Simonu zbran a detektiv Vanek(som zabudla ako sa volal)im ju chcel zobrat ale postrelili ho a zomrel,Simona šla do vezenia potom aj Andrea ale jej sestra za nu zaplatila kaucii-5melonov.Oskar potom vypovedal proti Simone a ta ostala v base,lenže Oskar spoznal Sylviu ktora sa eskutočne podobala na Simonu a vymyslel plan že ich vymeni,ale Sylvia sa rozhodla požiadat Langa zaplatenie kaucii za Simonu.Lang je spolumajitel nemocnice spolu s Andreou.Simona odchadza z vezenia a ide ku Borkovi
Je to tak všeliak popisane ale maly ma tu odtahuje od počitača a vymazuje mi to 😖

claudinka
autor
1. sep 2008

womenne dobre si to napisala 😉
Alena je taka napudrovana sprosta modelocka, Strnad mlady teraz odisiel na nejaku misiu, tak sa tam asi objavovat nebude a stary je riadny podrazak a slizoun, zo vsetkeho by len tazil a vymysla, ako by sa dostal k peniazom a Oskar sa snazi dostat baronsky titul, pretoze Andrea ho neznasa a nic mu nece dat..

elinka27
1. sep 2008

Alena este chodila aj s Honzom Skalou, predtym nez si zacal s Dasou Lacinovou-Heleninou segrou 🙂

sillas
2. sep 2008

caute baby...nooo..som rada že v tom nie som sama, lebo nikoho z okolia nepoznam kto by to pozeral..ja to tiež pozeram od uplneho začiatku..od Rodinnych put...a teraz to už začína tuším 5-ty rok nie???
ked to ešte nebolo na nete a bolo to naraz z Ordinaciou tak som kukla VKV a potom ordinaciu v archive. 😀
no ale ja všetko pozeram popri papierovačkach,,takže to nie je iba take mrhanie časom.. 😀

a nevrati sa nahodou Liška v tejto novej seiii, sa mi zda že som ho v uputavke zahliadla..on si zobral tu pacientku a nevedela otehotnieť a odišli niekam do zahraničia...Lišku som ja žrala..bol super ešte tie čo si ho pamatate.. 😀

claudinka
autor
2. sep 2008

sillas mnoo moze byt, ze Liska, aj ja som tam zahliadla nejaku znamu tvar, len neviem, koho.. ja si ho nepamatam, zacala som az neskor pozerat, az II. seriu..
pri papierovackach? to mas ako "křoví" pustene? 😀

zuzula28
2. sep 2008

baby ja som tak zbožňovala VKV, všetky časti od úplného začiatku som videla...nedávno sme zmenili pôvodnú káblovku na sprosté digi, ja neviem ako som si to mohla nevšimnúť...a keď chlapík inštaloval tak prišla do reči prima a on že digi primu nemá v ponuke...ja som fakt skoro odpadla...normálne by som neverila, že ma to tak vytočí, ale ja som bola tááák nasranáááá...hróóózne...takže teraz mám veľké prd... 😢 😢 😢 😢
Je tam perfektné herecké obsadenie a šikovné scénáristky 😵 😵 😵 😵

zuzula28
2. sep 2008

jéžiško baby, prišiel ježiško, som našla, že od zajtra na stream.cz si môžem kuknúť vždy nový diel, supééér 😵 😵 😵

tini
3. sep 2008

Womenne, diky 😉 uz som viac v obraze.

claudinka
autor
3. sep 2008

vcera ma to teda dostalo.. som mala pocit, ze je to novy serial.. nova zvucka, nove podmazy, novi ludia.. co na to hovorite? som zvyknuta na tie stare, tak snad sa mi aj toto zapaci.. take divne to ale bolo..
nemam rada, ked sa zacne nova seria a vela veci sa tam vlastne ani nepovie, ale len nacrtne, co sa asi medzitym stalo..

claudinka
autor
3. sep 2008

zuzula to uz dlhsie sa da 😉 ale aspon novu seriu si mozes od zaciatku pekne poctivo pozeravat 😀

womenne
3. sep 2008

no teda neiem čisom ju nepočula ale nezrušili uvodnu zvučku s klavirom a ružami?ona je naprosto užasna vždy sa nanu tešim.
Ja som si inak predstavovala Strnadovu svadbu mohli ju spravit viac honosnu však?

claudinka
autor
3. sep 2008

a ani som na nej nikoho nepoznala.. na tej svadbe.. take o nicom to bolo a trapne 😒
zrusilu tu krasnu zvucku, presne tak fnuk ☹

sillas
4. sep 2008

no ved aj ja som nevedela že to začalo som bola v kuchyni a zvučku som nepočula a že čo je..ešte nezačalo? idem kuk...a ono to už bežalo.. 😕 😕

womenne
4. sep 2008

sakra tak predsa juj bola nadherna vždy som sa na nu tešila prekrasna hudba a tie ruže nemali chybu no škoda možno keby sme tam pisali aby to vratili by nas aj vypočuli nie? 😀 no čo už bude mi to chybat dufam že ten serial len tak skoro neskonči

claudinka
autor
4. sep 2008

womenne ja len dufam, ze sa tam zacne nieco diat pomalicky.. nech sa to uz poriadne rozbehne, lebo sa to stale viac a viac zamotava a kto par casti neuvidi, je uplne mimo diania

womenne
4. sep 2008

ved prave.neznašam ked skonči v tom najlepšiom,ale som si nemyslela že Evžen zomrie 😲 no čo stejne mi lezol nanervy mne tam chyba Adam s Evou, a ten policajt bol dobry škoda že skončil 😖

sillas
4. sep 2008

womenne....krásna rodinka!!! musite mat doma veselo...a nechaju ta pozerat VKV??? 😀

no a teraz kto zabil Evžena?? alebo myslite že sa zabil sam???

womenne
4. sep 2008

sillas dakujem ale nechaju unas maju taky režim že o 20.00 v postielke 🙂 a manžel je na tyždnovkach takže som doma sama nemam problem jasne že niekdy sa pozeraju so mnou hlavne ked susedia maju na plne gule hlasy 🙄 aj na dovolenke som musela pozerat sa mi drahy smial,
Buduci tyžden je doma ale začina mu semester takže sa bude učit 😎 on zase pozerava Ordinaciu v ružovej zahrade ale na novej slovenska sa mu nepači.A ma pravdu naši herci su taky umely neviem no česi v tomto omnoho dopredu aj čo sa tyka serialov tento nema chybu,aspon že na slovensku začal panelak ten je dobry no spon niečo mame.

tini
4. sep 2008

Esteze nasich nenapadlo prerobit VKV na slovensky sposob 😀 Co som videla trosku z Panelaku cez leto u nasich, tak sa mi pacil, take lahke pozeranie, ale inak je pravda, ze ceske serialy su lepsie.

sillas
4. sep 2008

no ja ordinaciu česku verziu vôbec nepoznam..mne sa pači aj tato.. 😉