• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

16. septembra 2011 
autor
tak tak vsetko je tam ine..
a ten viktor, chuderka Ilona.. to je bastard
23. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to strasny hajzlik...Ilonka chudinka ved ju ponizoval stale a nakoniec takto dopadla
tak to bude este velmi zaujimave....to sa deju veci a ta Daniela tusim spala zo vsetkymi ..... :sweat_smile:
23. nov 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ta husicka modelocka strnadova.. tupana je to :grinning:
24. nov 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ukazovali vobec oni že Ilonka bola niekde s Viktorom ?ja som to tušim prespala vobec si to nepametam alebo som bola vtedy pri malych??? :confused: ja mam okno :grinning:
24. nov 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka je uplne vygumovana.....

womenne.. nie, akurat ked odchadzala od Skalovcov tak jej Viktor nalial wisky alebo co to bolo....to kopla do seba a uz po nej isiel Viktor a v tom prisiel Skala a povedal jej ze ma taxik a Viktor sa ponukol ze ju odvezie a Ilona ze nechce a odchadzala a Viktor hned za nou a potom ju ukazali az v tej praci a plakala a bavila sa s tym mladym pravnikom a dozvieme sa az zajtra co dalej :astonished:
a v ukazke bolo ze ho udala policajtom,ma nervy Viktor......hajzl :angry:
24. nov 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak som o nič neprišla normalne som mala okno a neviem z čoho :grinning:
24. nov 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bolo to znasilnenie alebo nie?? :fearful:
25. nov 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... takze Ilonka si to vymyslela...... :zipper_mouth:
25. nov 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaj ta Ilona trubka.. pritom by mohla byt celkom fajn, keby sa furt nehrala na husicku.. a ze viktora nazyvala filipom, to ma pobavilo :grinning: rostacka jedna
26. nov 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten Oskar hnusny........... :angry: sa chce tej Ilonky zbavit???? :confused:
27. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerali ste? simona sa stretla s helenou a vykreslila jej roberta.... helena ostala taka zadumana..... mozno si roberta vobec nezobere :dizzy_face:

max a olin sa chystali na kratkeho.... ale vyzeralo to tak, ze kratky da cez drzku tym dvom :grinning: :grinning:
28. nov 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala a ten oskar ....to je spinavec a kutal sa v papieroch a viktor ho vyrusil.....
no helena je na vazkach ktovie ci si ho vezme a mozno skonci ze strnadkem :dizzy_face:

max z olinom to su slabosi,no a ak sa to dozvie stanicka ta im da na drzku to bude sou.....
ale ta simona spekuluje to je nieco a z robertom kydaju jeden na druheho :grinning:
28. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi pred mesiacom som pisala prispevok, ze Viktor je tam podla mna zbytocny.......... a hen .......... jaku scenku mu vymysleli.... znasilnenie :sweat_smile: :sweat_smile: ... sice vymyslene znasilnenie ale zrazu je v tom serialy v popredi :grinning: :grinning:

takze dedusko prijal to miesto sekretarky??? :grinning: :grinning:
1. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude sranda aspon nieco nove sa deje.....inak stale to iste :grinning:
1. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme na to :grinning: :grinning:

som zvedava na tu objednanu bitku.... kto dostane viac... kratky ci ti dvaja?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. dec 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kratky a strnad maju s tych stratenych cervenych dosiek riadnu nervozitu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

chuderka hartlova..... :fearful: nechaju ju donosit a porodit babenko?

a ten mejdan u hynka skalu....... hned som vedela, ze ich ta socialna pracovnica vymakne, ked tam zabudla tie bryle :grinning: :grinning: a ked si ich brala z viktorovho nosa, jak povedal... "co delas vole?" som sa sulala :grinning: :grinning:

sa mi pacila ta scenka, ked bola stanicka za strnadkem v izbe, jak mu doniesla mikulassky balicek..... jak si nanho lahla... jak spominali na kumbal :slight_smile:
4. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes to bolo dobré s tou sociálnou pracovníčkou
4. dec 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo to dobre,ale hynek je z nich na nervy.......jezis ten viktor vzdy nieco naschval vymysli len na zeny a sex mysli...

no a hartlova to donosi ale riziko ze zomrie pri porode ....tak borek a kratochvil vymyslaju sposob ako zachranit oboch
6. dec 2008 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babky... pozerate? :grinning:
9. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, pozerali ste včera ? Ja som bola v šoku z toho čo bude nabudúce, ako ukazovali Andreu s tým mladým právnikom. To čo tomu chlapcovi preskočilo ? :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež čumila :grinning:
10. dec 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno to bude zaujimavy vztah ja som čakala kedy to bude medzi nimi iskrit :slight_smile: juj a ta Simona mi tam prekaža hrozne moc Bořek je slepy jak....
10. dec 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som kukala aj ja ako puk :confused: :confused: mlady karasek a andrea :confused: :confused:

Borek ... jak sa pytal Kratochvila, ze co ma kupit simone na vianoce....... ze diamantove nieco uz dostala, tak da do obalky peniaze, ale nevie kolko...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: on je taky blb az hruza :angry:

a kratky jak vysetril, ze Olin bol ten nasilnik, co ho strieskal :grinning: :grinning:
Olin trubka jak prezradil Oskarovi, ze simona si ich najala..... ale najprv ze nemoze povedat, ze nemoze prezradit... a hned to aj vykecal :grinning:

a Max jak si povedal, co chce od kristinky na vianoce veci na snouboard :confused: :confused: ty kokoooooos.... ona nevidi, ze je s nou len kvoli prachom???? :fearful:
10. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka presne Max je hnusak a využiva každeho kedy sajej otvoria oči?Andera mala o nom pravdu ja som si myslela že sa zmenil :confounded:
10. dec 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tazko :confounded: ved kto by prijal, ze ma niekoho zbit za prachy??? porad sa za tymi peniazmi triasol ....
a vtedy si vypytal od Martina Lisku tych 10.000sk!!!!!!!! :unamused: a kristinke povedal, ze Liska mu ich sam ponukal.....
10. dec 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To akože ten Karásek, to čo bolo???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa nezdá soploš, ale sa teším na ten ďalší diel, až ma v riti štípe :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno to bolo len bozkavanie ... aby nas navnadili na dalsiu cast .... a potom sa budu tvarit, ze sa nic nestalo :zipper_mouth: lebo fakt si tych dvoch neviem predstavit spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a co bude s tym strnadkem? dalsi zachvat mal... :frowning2:
11. dec 2008 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto nechapem tu Andreu........
chudak strnadek ako dopadne a na co cakaju ked ma take bolesti a pocuje ze tam niekto hraje na husle a v stene huci voda.......cakaju az zomrie :frowning2:
Kratky akeho suverena hraje....ten Olin je posera vsetko vykeca a potom si nadava,no az sa to dozvie Max ako sa zachova?
tie darceky..........isiel by do riti,Kristina je blba,dufam ze mu nic nekupy!!!!!
11. dec 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladena akovieš že zomrie to snad nie :confused:
11. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.....ale doktori s nim nic nerobia na co cakaju?
womenne...to si len ja myslim a ved zasa dalsi zachvat a nechavaju ho strihat obrusky...testuju ho :confounded:
11. dec 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok