VKV - Veľmi krehké vzťahy. Nájdem podobné závisláčky?

claudinka
30. aug 2008

Ahojte babulky.. tento serial uplne milujem, v utorok nam zacina III. seria 😀 😀 prvu som sice presvihla, zacala som pozeravat az druhu, ale odputat sa utorky a stvrtky ma od telky nemoze nikto.. este stastie, ze teraz vymysleli ten archiv na stream.cz, ked nahodou nestihnem si pozriet, mozem si to na nete kuknut.. najdem podobne zavislacky? 😀 😀 😀

claudinka
autor
23. nov 2008

tak tak vsetko je tam ine..
a ten viktor, chuderka Ilona.. to je bastard

ladena
23. nov 2008

je to strasny hajzlik...Ilonka chudinka ved ju ponizoval stale a nakoniec takto dopadla
tak to bude este velmi zaujimave....to sa deju veci a ta Daniela tusim spala zo vsetkymi ..... 😅

claudinka
autor
24. nov 2008

a ta husicka modelocka strnadova.. tupana je to 😀

womenne
24. nov 2008

baby a ukazovali vobec oni že Ilonka bola niekde s Viktorom ?ja som to tušim prespala vobec si to nepametam alebo som bola vtedy pri malych??? 😕 ja mam okno 😀

ladena
24. nov 2008

claudinka je uplne vygumovana.....

womenne.. nie, akurat ked odchadzala od Skalovcov tak jej Viktor nalial wisky alebo co to bolo....to kopla do seba a uz po nej isiel Viktor a v tom prisiel Skala a povedal jej ze ma taxik a Viktor sa ponukol ze ju odvezie a Ilona ze nechce a odchadzala a Viktor hned za nou a potom ju ukazali az v tej praci a plakala a bavila sa s tym mladym pravnikom a dozvieme sa az zajtra co dalej 😲
a v ukazke bolo ze ho udala policajtom,ma nervy Viktor......hajzl 😠

womenne
24. nov 2008

aha tak som o nič neprišla normalne som mala okno a neviem z čoho 😀

zuzitka
25. nov 2008

tak bolo to znasilnenie alebo nie?? 😨

zuzitka
25. nov 2008

... takze Ilonka si to vymyslela...... 🤐

claudinka
autor
26. nov 2008

jaaj ta Ilona trubka.. pritom by mohla byt celkom fajn, keby sa furt nehrala na husicku.. a ze viktora nazyvala filipom, to ma pobavilo 😀 rostacka jedna

zuzitka
27. nov 2008

ten Oskar hnusny........... 😠 sa chce tej Ilonky zbavit???? 😕

zuzitka
28. nov 2008

pozerali ste? simona sa stretla s helenou a vykreslila jej roberta.... helena ostala taka zadumana..... mozno si roberta vobec nezobere 😵

max a olin sa chystali na kratkeho.... ale vyzeralo to tak, ze kratky da cez drzku tym dvom 😀 😀

ladena
28. nov 2008

pozerala a ten oskar ....to je spinavec a kutal sa v papieroch a viktor ho vyrusil.....
no helena je na vazkach ktovie ci si ho vezme a mozno skonci ze strnadkem 😵

max z olinom to su slabosi,no a ak sa to dozvie stanicka ta im da na drzku to bude sou.....
ale ta simona spekuluje to je nieco a z robertom kydaju jeden na druheho 😀

zuzitka
1. dec 2008

asi pred mesiacom som pisala prispevok, ze Viktor je tam podla mna zbytocny.......... a hen .......... jaku scenku mu vymysleli.... znasilnenie 😅 😅 ... sice vymyslene znasilnenie ale zrazu je v tom serialy v popredi 😀 😀

takze dedusko prijal to miesto sekretarky??? 😀 😀

ladena
1. dec 2008

bude sranda aspon nieco nove sa deje.....inak stale to iste 😀

zuzitka
2. dec 2008

no ideme na to 😀 😀

som zvedava na tu objednanu bitku.... kto dostane viac... kratky ci ti dvaja?? 😝 😝

zuzitka
4. dec 2008

kratky a strnad maju s tych stratenych cervenych dosiek riadnu nervozitu 😝 😝

chuderka hartlova..... 😨 nechaju ju donosit a porodit babenko?

a ten mejdan u hynka skalu....... hned som vedela, ze ich ta socialna pracovnica vymakne, ked tam zabudla tie bryle 😀 😀 a ked si ich brala z viktorovho nosa, jak povedal... "co delas vole?" som sa sulala 😀 😀

sa mi pacila ta scenka, ked bola stanicka za strnadkem v izbe, jak mu doniesla mikulassky balicek..... jak si nanho lahla... jak spominali na kumbal 🙂

bibianna
4. dec 2008

tak dnes to bolo dobré s tou sociálnou pracovníčkou

ladena
5. dec 2008

no bolo to dobre,ale hynek je z nich na nervy.......jezis ten viktor vzdy nieco naschval vymysli len na zeny a sex mysli...

no a hartlova to donosi ale riziko ze zomrie pri porode ....tak borek a kratochvil vymyslaju sposob ako zachranit oboch

zuzitka
9. dec 2008

babky... pozerate? 😀

drejka
10. dec 2008

baby, pozerali ste včera ? Ja som bola v šoku z toho čo bude nabudúce, ako ukazovali Andreu s tým mladým právnikom. To čo tomu chlapcovi preskočilo ? 😅 😅

womenne
10. dec 2008

ja som tiež čumila 😀

womenne
10. dec 2008

možno to bude zaujimavy vztah ja som čakala kedy to bude medzi nimi iskrit 🙂 juj a ta Simona mi tam prekaža hrozne moc Bořek je slepy jak....

zuzitka
10. dec 2008

tak to som kukala aj ja ako puk 😕 😕 mlady karasek a andrea 😕 😕

Borek ... jak sa pytal Kratochvila, ze co ma kupit simone na vianoce....... ze diamantove nieco uz dostala, tak da do obalky peniaze, ale nevie kolko...... 😝 😝 on je taky blb az hruza 😠

a kratky jak vysetril, ze Olin bol ten nasilnik, co ho strieskal 😀 😀
Olin trubka jak prezradil Oskarovi, ze simona si ich najala..... ale najprv ze nemoze povedat, ze nemoze prezradit... a hned to aj vykecal 😀

a Max jak si povedal, co chce od kristinky na vianoce veci na snouboard 😕 😕 ty kokoooooos.... ona nevidi, ze je s nou len kvoli prachom???? 😨

womenne
10. dec 2008

zuzitka presne Max je hnusak a využiva každeho kedy sajej otvoria oči?Andera mala o nom pravdu ja som si myslela že sa zmenil 😖

zuzitka
10. dec 2008

to tazko 😖 ved kto by prijal, ze ma niekoho zbit za prachy??? porad sa za tymi peniazmi triasol ....
a vtedy si vypytal od Martina Lisku tych 10.000sk!!!!!!!! 😒 a kristinke povedal, ze Liska mu ich sam ponukal.....

zuzula28
10. dec 2008

To akože ten Karásek, to čo bolo???? 😀 😀 😀 😀 Sa nezdá soploš, ale sa teším na ten ďalší diel, až ma v riti štípe 😀 😀 😀

zuzitka
10. dec 2008

no mozno to bolo len bozkavanie ... aby nas navnadili na dalsiu cast .... a potom sa budu tvarit, ze sa nic nestalo 🤐 lebo fakt si tych dvoch neviem predstavit spolu 😝 😝

a co bude s tym strnadkem? dalsi zachvat mal... ☹

ladena
11. dec 2008

no toto nechapem tu Andreu........
chudak strnadek ako dopadne a na co cakaju ked ma take bolesti a pocuje ze tam niekto hraje na husle a v stene huci voda.......cakaju az zomrie ☹
Kratky akeho suverena hraje....ten Olin je posera vsetko vykeca a potom si nadava,no az sa to dozvie Max ako sa zachova?
tie darceky..........isiel by do riti,Kristina je blba,dufam ze mu nic nekupy!!!!!

womenne
11. dec 2008

ladena akovieš že zomrie to snad nie 😕

ladena
11. dec 2008

nie.....ale doktori s nim nic nerobia na co cakaju?
womenne...to si len ja myslim a ved zasa dalsi zachvat a nechavaju ho strihat obrusky...testuju ho 😖