Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
13. nov 2008

anet dikes za receptik vyzera to tiez jednoducho

didus dobru nocku len oddychuj

aneta82
13. nov 2008

Ja som dala ten recept na tu prvu diskusiu tak ak niekto chce tak je tam

janka196
autor
13. nov 2008

no nic idem uz aj ja ale este nie spat 😉 tak pekny zvysok vecera

antoniab
13. nov 2008

dobru babenky je to je teraz easy listovanie 🙂

ivka19
14. nov 2008

ahoj babulky,tak vy ste ake sikovne,ze uz novu temu ste museli vytvorit 🙂

sisulik
14. nov 2008

dobre ranko...kde ste vsetky? spinkate ci flakate sa po dome? 😀 tym som myslela domace prace, obskakovanie deti (vcetne vasej polovicky)...hehe

janka196
autor
14. nov 2008

dobre ranko babule

iwanka
14. nov 2008

Caute babulky, takze tu pokracujeme 🙂

My dnes nehajame, maly mi vynechal doobednajsie hajo, tak uz pojde az poobede a ani von nemozme ist,lebo mame tu landlorda a robi nam zamok a boiler, tak sme poctivo doma 🙂 Tak mame dnes narusený prgram.

janulka7
14. nov 2008

dobre ranko. tak ako vidim usilovne ste boli ako super vselicky a uz ste teda sme 😉 v novej teme.
dnes mi bolo trosku v prvej praci zle ale uz e dobre a aj dobru sprau som dostala . MM beru do novej prace takze skusku poctivo presiel tak sa vytesujem. joj hned mi je lahsie ale ta vymena bytu ma drzi. tento vikedn chceme ist daco poobzerat tak uvidime ci daco najdeme. aj ked predstava na stahovanie ma nelaka. ale mozno ze aspon najdem veci co som pri posledom stahovani niekam zapotrosila.este keby to vyslo s robotou pre mojho brasku tak to by uz bolo super. ja osobne by som to brala ako darcek pre mna pod stromcek.
no ved uvidime. ale vcera ma brala riadna depka. az taka ze ani nic nebolo 😅 len som chcela rychlo zaspat aby som na nic nemusela mysleit ☹ takze MM osta zas na sucho . chuda moje. po porode sa mu budem musiet sakra venovat poriadne len dufam ze to nedopadne dalsim tehu. 😅
baby poradte co mam kupit braskovi na 21 narodeniny. maich 2.12. a nemam ani sajnu. tak akukolvek radu beriem. no nic idem makat a potom vas este kuknem.papa

halaska22
14. nov 2008

Caute baby, tak uz sa musela novba tema otvorit? ved som si vsimla ze ste pisali jak dracice 😀 😀 😀
Ja som tu dlho nebola aj ked niekedy len ockom nakukla a poodpisovala.
Tak sme sa konecne prestahovali do noveho bytu. Sice je mensi ako ten dom co sme mali predtym ale aspom utulnejsi a menej upratovania pre mna 🙂
Maly sa naucil splhat hore schodmi tak na neho musim davat pozor a v kuchyni vytahuje vsetky misky zo skriniek. dufam ze ho to prestane zachvilu bavit.
prajem pekny dnik
paaaa

janka196
autor
14. nov 2008

co porabate babule? ja od rana zehlim jak debil 😠 teraz vyslo slniecko tak rozmyslam ze vypadnem niekde do mesta s carlou ked vstane

halaska no super ze uz mate po stahovacke 🙂 , maly je teda riadne sidlo. to aj nasa tak lozi po tych schodoch ze ja mam normalne strach z toho a dole ked ide zasadne po bruchu sa spusti 😲

janulka a ty uz nedepkuj tolko kokso sak chudak babo v brusku. musis sa tesit teraz. a co braskovi jaj tak to netusim. no vyzisti tajne co by sa mu pacilo a kde mu zasvietia ocka tak to bude vhodny darcek

iwanka a neni ti maly mrzuty ked nehaja

ivka19
14. nov 2008

ahoj babulky

jani,tak vy mate slniecko,tu je kosa a prsi,susim vsetko v byte,no horor 😒

halaska,gratulujeme k novemu byvaniu 🙂

janulka,hlavne nestresuj a nedepkuj,mysli na babatko 🙂

janka196
autor
14. nov 2008

ivka cavko no tak u nas je fajne teda aspon to tak vyzera ale kosa je tiez. co robkate s malou?

halaska22
14. nov 2008

Janka on nastastie dole schodmi este nejde lebo sa boji.hore vie vyliezt az na vrch ale dole len ked je na nejakom tretom schode. potrebovala by som branicky ale zakam na house check z councilu aby sa prisli pozriet na dom a oni nam to namontuju zadara. potrebujem az 3 a nechceme sa do toho pustit samy ak by sme nahodou odburali pol steny 😀

jaaaaaj toto pocasie...prsalo cely minuly vikend a len v stredu bolo slniecko a teraz je zase pod mrakom. zajtra ideme s kamoskou na damsku jazdu. sme sa dohodli ze nechame decka chlapom a ideme na nehty a po nakupoch. nech sa chlapy staraju nachvilu. preto dufam ze nebude prsat lebo vlacit sa po obchodoch v dazdi nie je fun.

janka196
autor
14. nov 2008

halaska jej to je super taka damska jazda tak tak treba aj zenam vypnut niekedy 🙂

ivka19
14. nov 2008

jani,mala spinka,inak nemam moznost sadnut k pc,trha vsetky kable,mys,co jej pride pod ruky 😝 a vy s carli,nespinkate 😉

ivka19
14. nov 2008

halaska, tak taku damsku jazdu by som brala aj ja 😉

ivka19
14. nov 2008

tak si to uzite 😵

janulka7
14. nov 2008

ahojte tak ja som uz doma. mam vela zehlenia ale trosku si dam pohov a vecer sa pustim do zehlenia.
halaska aj ja chcem taku damsku jazdu. jaj padlo by mi trosku vypnut.

uz mam nervy jak pes v klietke. sa snazim byt kludna ale ................uvidime mozno tento vikend sa polepsi a ukludnim sa. musim.

janka196
autor
14. nov 2008

ivka jaj to aj mne carla robi. normalne naschvali. alebo pride a hadze hracky do notebooku ked si ju nevsimam 😠

janka196
autor
14. nov 2008

janulka ta co si taka nervna 😖

dididi30
14. nov 2008

uf a je to tu o tom som pisala sisik,ze uz sme toho kopec popisali a mali by nam dat novu temu cislo 2 😅

inak ahojte

bola som u lekarky a nedala nic, ze mu mam davat capol a vraj ten jeho kasel do 7-8 dni prejde 😕 no ma to rozmum? akoe nic im to nehovori,ze co ked mu to sadne na priedkusky 😠 jaj boze, uz nemam slov, no ale ona ,ze sa smeje a jasi, tak je to ok, no tak nic, som zvedava ci nam to do tyzdne prejde, inak sme maly tu slahnutu lekarku, ked je lekar tak je lepsie, asi sa budem pytat len k nemu 😒

inak som dnes minula 100 libier, na voloviny a kupila som si ponorny mixer na thomaskove papky a este aj som si vyzdvihla foteceky z atelieru, jednu z nich bude mat v citizene, ked tam bude dam vam viediet a ak poslete jednu sms za neho budem rada 😉 diky 😀

januka ja umerem s teba, sak ty si ako keby nie tehu ale nervacka 😲 😀

janka196
autor
14. nov 2008

caves didi no mam dost z tej lekarky. oni si tu vobec neuvedomuju ze takemu malemu babu to hned moze sadnut na priedusky 😠

janka196
autor
14. nov 2008

didi ja som vcera stovku pustila 😅 a zajtra zas sa chystam do mesta elbo si chcem este jeden plech na mufiny kupit aj braskova caja bude mat meninky tak pojdeme daco pokukat a este kabelku ciernu mi treba no katastrofa 😀 😀

dididi30
14. nov 2008

jani skoda reci

inak dobre, ze som dobrala atb a uz citim, ze mam odmek v nose ☹ 😠

dididi30
14. nov 2008

jaj jani a jaku chces kabelku
ja uz len z pravej koze, tie sa neznicia 😀

dididi30
14. nov 2008

jaj a zabudla som, topanky ku tomu 😀 😀 😀

janka196
autor
14. nov 2008

didi ciernu mi treba lebo nemam. mne je jedno nemusi byt kozena len nech sa mi hodi k novym cizmam . konecne som nasla cierne kozacky so striebornym doplnkom lebo taku mam kozenku a vsake mali len so zlatym 😠 ale vymakla som v selecte a presne moje cislo mali posledne tak som nevahala. 😀

antoniab
14. nov 2008

aj aj chcem kabelku ale stoji 80 libier tak manžel kruti nosom alej je tak krasna 😀

janka196
autor
14. nov 2008

antoni ja som tiez jednu taku dostala chanelku ale ta je bielo cierna a nosim ju fakt len vynimocne 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre