• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
janulka tote debilne rozky sa mi zapacili :grinning: :grinning:

didiked budes mat cas hod aj tvoj recept nech porovnam
18. dec 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis. pecenie je jak droga. raz zacnes a uz je to v prdeli :grinning: , len piect a priberat. ja ich chcem skusit urobit dnes ale uvidime ako mi bude lebo ja ked urobim plany tak to vsetko ide do prdele :angry:
akov idim z nas tu budu vsetky pekarky.
inak monku ta stranak je super a uz som kukla aj ryzu a cestoviny moje oblubene a veru ze daco pokukam a poskusam lebo mi aj sliny tiekli. :wink:
18. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulka zienky domace :grinning: :grinning: :grinning: ja asi cez vikend zbucham uvidime. robov kolega nas pozval na party v sobotu on je z chile tak by sme potrenovali spanielcinu. manzelku ma anglicanku ale ze tiez vie po spanielsky aj 2 detvaky maju tak uvidime ci pojdeme
18. dec 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka no co ja viem,ci lepsie, sak zly je, on je zly aj tak, ale teraz co je chory, tak koniec, boze uplny opak tamarky, ta v horuckach a vystrajala , injekciu pichli a ona nic, zuby isli, ani som nevedela.....tak si uzijem take aj ake

janka tu jehttp://img.mimibazar.sk/2/10/061104/12/j529.jpg
18. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ups, to mas len toto :sweat_smile: tak idem este raz :grinning:
18. dec 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. dec 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi dikes, tieto su bez vajka :fearful:
18. dec 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no babule tak som uz urobila to cesto. len nemala som pomlete orechy len take posekane a nemam doma mlyncek tak som ich jak debil s hrncekom na linke drvila :grinning: :grinning: :grinning: ale nehovorte nikomu :grinning: :grinning: dufam ze nebude vadit ze sem tam je vacsi kusok :sweat_smile:
18. dec 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky,tak vidim,ze zase sa tu vyvara,vypeka :slight_smile: ako pokracujete s pripravami na vianoce,mate uz vsetko pokupene,pobalene darceky :wink: ja zatial nic,ani napecene ani nakupene,ale budem uz aj ja vypekat cez vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:

antonia,vdaka za pohladnicu :slight_smile:

jani,ze hrncekom tlkla :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj ak by sa tu ukazala sisulik ,tak vsetko naj k narodeninkam :dizzy_face:
18. dec 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky

janka a ktory recept si robila z vajkom či bez ?ja te kolačiky milujem ak nebude robit mamina tak ich cez sobotu zbucham :sweat_smile: :grinning:

monku no ja nebyvam priamo v tom mestečku kde je lochnes ale v podstate cele škotsko tym žije tak ako slovensko tatramy no a konkretne ta dedinka žije hodne tým aj inverness je to tak hodku odnas je to tam obrovske my sme boli na hrade a podnim ako že vylieza ta prišera da sa tam previest lodou a ine atrakcie niekde mam fotky tak cez vikend hodim čo to na azet len to musim pozmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka ahoj no ja uz mam darky kkupene aj zabalene uz cakaju na skrini na ten den D
a coto sisu ma tiez narodky teraz? dufam ze ty sa tu zajtra ukazes hmmm :wink: :grinning: :grinning:

...no veru hrncekom, teraz mi brat hovori ze som ich mala rozvalkat :grinning: :grinning: :grinning:
.. a co raniya?
18. dec 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj som zabudla aj mne dnes dosla od antoni pohladka dakujeme

antoni a robila som tie bez vajca. teraz idem na nakup aj na obedik tak potom ku veceru napisem ked ich upeciem
18. dec 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne to som ti chela napisat,ze ich zabal do sacku a valcekom roztlacaj :grinning: a ja sa hadam zajtra ukazem,dnes si idem piect vecer tortu :sweat_smile: :grinning: dobreee same sabe nie :grinning: tak muzik by ju asi nezvladol :grinning: raniya teraz zaspinkala,ale je to hroza so zubkami idu 4 dolne na raz :frowning2:

sisu,ma dnes narodky,ak si to dobre pamatam z vlani :wink:
18. dec 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak dufam že sa podaria :wink: potom daj vediet manmi mnami ale musim praškovi cukor dokupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaj bože kto to poje šak sme len dvaj :sweat_smile: :sweat_smile: musim len polovičnu davku :slight_smile:
18. dec 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, pocuvaj a ktory si si recept vybrala?
lebo ja som ich robila a som rada, lebo u nas treba kopec vajec, dceru mam vajcovu,tak som usetrila, ale su supis :wink:
tak drzim palec, nech sa ti podaria a napis na akom cisle si ich robila :grinning: aby som bola mudrejsia :wink:

jaj asi idem aj ja daco upiest :grinning:

jaj aby hodte link tu na tie mufinky co robila janulka, dakujeeeeeem, cmuk cmuk :grinning:
18. dec 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahjote. tak ja osm pred hodinkou dosla domov. takze dnes zase piect nebudem :confounded: nevydrzim stat tolko nanohach. ale hadam uz cez vikend popeciem.
inak aj ja gratulujem a prajem vsetko najlepsie k narodeninam .sisulik kde si alebo uz v plnom prude oslavujes?
18. dec 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte kocky uz sme doma z nakupu aj rozky uz mam upecene. joj fajne su ale kokso zajtra musim nove piect lebo uz polovica chyba :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didus a vybrala somsi ten bez vajka a su suprove. uz som dnes kupila aj pomlete orechy akurat ze nemali vanilinovy cukor.

baby neviete niektora ci to maju aj niekde inde ci len v slovenskych obchodch tie vanilinove cukre. lebo ked tak budem musiet robit bez toho :confounded:

ivka sa trapite so zubkami, joj aj my. sice uz sa jej tri prerezali tak uz je zas kustik lepsie. posielame cmuky
18. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj didi som zabudla ti napisat, tak naprv som udrela na 6 ale mi spodok kusa chytilo a hore boli blede takze ideal je ta 4 :wink: ale cas nemam ani ponatia bo ja furt kukam do rury :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi a myslis moje mufinky? ti poslem recept ked chces
18. dec 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby pridala som jedno foto vidno tam rozok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj zase tu mam solo, idem kukat ordinaciu :angry: :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka mocila som sa vo vani :grinning: teraz nakupujem v lush tie mydielka a parada to :grinning:

jaj ak dobre, som rada,ze ti vysli, bo mne prve boli splasknute, tak som dala tiez na menej, tak uz budem vediet aj ja :grinning:
hej potom mi napis, skusim cez vikend, ale pocuvaj ja ti napisem den keby mi to tam mas dat, ok
:grinning: bo sa mi nechce potom hladat :wink: :grinning:

idem kuk ordinaciu
18. dec 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka paradne ti vysli tie rozky.......pocuvaj ja neviem ale ja kupujem vanilkovy cukor doma alebo v ceskom....no tak skus sa normalne opytat na to v asde ci kde nakupujete :wink:
18. dec 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka vanilkovy cukor kupiš aj v polskom obchode a ty kde si kupila mlete orechy? :astonished: ta ja by som tiež už kupila hotove joj fakt urobim sa tešim nane :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka ano aj ten mame, ale ja som nevedela ,ze to tam maju :astonished:

ja som kupila mlete mandle, je to skoro to iste a by som povedala lepsie a mandle niesu alergicke ako obycajne
:grinning:
inak kupujete aj bobalky? lebo u nas ich maju :slight_smile: , len asi tak trocha si kupim s tvarohom zarobim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si kupila te mlete mandle ?
ja bobalky robit nebudem kto to všetko poje sme len dvaja a druhy den ideme už preč :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma budu babka urobi isto :grinning:
18. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni v tescu som nasla uplne pomlete orechy tak sa tesim ale ani tieto niesu zle ked su tam kusky :wink: a ako sa to povie po polsky?

didi hej mandle to su aj co ja som kupila. ja bobalky velmi nemusim takze nebudeme mat
18. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja tu mam len polsky obchod tak to tam asi nekupim :unamused:
18. dec 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tonka ale ja som ich videla aj v polskom, len trocha ine tvary :wink:

janka ani ja nemusim, ale je to tradicia a urobim ich trolilinka, to znamena bohatstvo :slight_smile: tak musia byt :grinning: :grinning:
18. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok