Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
19. dec 2008

joj som zabudla didi ta pozdravuje moj MM a že nemaš spominat žiadne zlavy bo on nebude na moje čačky robit 😀 😀 😀 😀 😀

dididi30
19. dec 2008

tonka no sak aj moj je taky porobi co treba ale ofrfle vsetko, joj to sme sa nasli, sypeme si sol do ran, proste sa provokujeme 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

didi ved daj na ebay hoc aj balik oblecenia uvidis zze sa preda hlavne ked mas znacky. ja som este v meste nebola ale zajtra sa chystame este si nejaky tajny darce dokupit 😀

antoniab
19. dec 2008

janka sama sebe 😀
aj my ideme zajtra do mesta čo to pokukat a kupit a do polskeho obcchodu chcem ist že si na štedry den nakupim klobasku a take veci a to MM hovori že mam spisat čo potrebujeme že nenakupime hluposti ta som sa len smiala bo tak albo inak furt kupime to čo netreba 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

joj antoni nie 😀 😀 😀 ako ja robimu a on mne 😀 😀 😀

jaj mi mame klobasku skrytu a zmrazenu vytiahnem az v stredu ked budem robit kapustnicu 😀

inak k tomu zoznamu. ja som si pisal alistocky co nam treba ale nikdy som to z vrecka nevytiahla a ajtak nakupila kopec sprostosti 😀 😀

antoniab
19. dec 2008

jani a jak robiš kapustnici pošli IP možeš aj zajtra ja ju budem robit prvikrat 😝 😅

janka196
autor
19. dec 2008

antoni napisem ti 😉 ja som robila zatial 2x a bola super. osvedceny recept mojej mamulky

antoniab
19. dec 2008

dakujem joj sa nanu tešim 😝 😉

janka196
autor
19. dec 2008

matka mas ip

janka196
autor
19. dec 2008

boze teraz pozeram ze som napisala mi s takym IIIIIIIIIII pardon 😅

antoniab
19. dec 2008

dakujem to vyzera dost jednoducho tak to snad nepokazim 😀 😀 ja budem robit len tak troška pre dvoch ale ked sa podari tak budem robit znova a znova 😝 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
19. dec 2008

antoni lahunko sa to robi hlavne nedaj vela korenia radsej potom dochutit. ja som prvu tak dosrala. lebo ta kapusta tie chute stiahne ale jak sa uvaari tak su tie chut naspat 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

joj ja budem robit velky hrniec a salat asi do vane 😀 😀 😀 my to zboznujeme a budem varit ja ale pojdeme napoly s braskom

dididi30
19. dec 2008

janka hej a co davate do kapusnice??
my masko, klobasu hriby a kapustnicu samozrejma 😀 no a masko davame viac druhov a ajklobasku viac druhov 😝 mnam tesim sa 🙂

tak sa teda chystate na nakupy? ja mam uz kazdemu aj marosovi, tolko ze som ani tolko nechcela, no a ja neviem ci daco dostanem, snad ma ten moj muz prekvapi 😀

janka196
autor
19. dec 2008

no moje krasne ja sa lucim pre dnesok ale zajtra som tu ako na modrom koni 😀 😀 😀
tak pekny zvysok vecer a dobru nocku

antoniab
19. dec 2008

jani ja som si nevšimla 😅 😀 😀
didi my ked sme sa vzali tak asi mesiac nato mi mamina hovori že či som si čitala partnersky horoskop že my sa k sebe vobec nehodime ta som sa rehlila že ja viem už od začiatku 😀 😀 ta sa rehotala aj ona lebo ked sme začali spolu chodit abo ked ma začal balit tak som jej hovorila jak ho nechcem 😀 a jemu ja si to jednoducho predsatavuje ja v čechach on v UK že ja mam super pracu a nikam nepojdem a ani dva mesiace nato som sa balila a odchadzala zanim 😀 😀 😀

janka196
autor
19. dec 2008

jaj didi my uz tiez mame vsetko ale musi byt aj nejake prekvapkanie no nie 😀 😀
a do kapustnice davame klobasku a huby 😉

no ja uz padam cafte 🙂

antoniab
19. dec 2008

tak aj ja sa lučim idem do vane a spinkat nabrat sili na zajtrajšie nakupovanie 😀 😀
tak zajtra 😉

dididi30
19. dec 2008

bru nocku moje zlate, more to isti 😵 😀 v sne hadam 😀 😀 😀

janulka7
20. dec 2008

ahojte. tak ja uz od skoreho rana nemozem spat. male dnes prvy krat koplo mojho draheho ked ma drzal za brucho tak sme boli obaja katy happy z toho ze uz sme ani spat nemohli. 😅 tak som vstala a uz pracem. aj ked niet velmi co bo vcera som vsetko poprtala. uz len tei rozteky.vcera som ich sice chcela robit ale MM ma odhovoirl ze ak nechcem znova piect aj tak na druhy den tak nech nepokusam . 😀
urobila som si kaficko so salkom. jaj fajnotka. idem sa vytiahnut, vyzehlit si vlasy, a ideme potom na nakupy. joj babule MM sef poslal zas dajek peniazky co mu dlhoval. a povedal ze zvysok na stefana . tak dufam ze dodrzi slovo.este keby sa nasla dajaka robota tak by to bolo super.
babulky co sa tyka stretka. n ako vidim nikomu z vas sa nechce do Espani 😖 tak asi budem musiet prist ja za vami. a natrebpat sa ku janke 😀 . al vydrzte nech aspon porodim a kus male odrastie aby MM pohol robit pestunku.
inak s tymi chlapmi je to sveta prauda. len jednu vec vedia robit dve uz ani nahodou. ja som sa vcera pohadala s braskom. ma nasral tak ze som myslela ze mu vypalil. tak nedebatim. ho serem , pardon za slovo. no proste chlap.a netykavka. ale ja ho mam na haku. sak on sa zbada.
co sa tyka prebalovania moj prebali nema problem aj ked zo zaciatku som myslela ze sa dovracia ked sa pokakala a tak som lmu doslvone povedala ze ci si mysli ze on sral chanel 5. sme sa ba to rehlili obaja.sice mu bolo do grcku ale prebalil a casom si zvykol alebo co nedokaze to je vysmrkat jej nos, alebo ak vidi decko na ulici zasoplene ako ja hovorim s fosforakmi tak to uteka. jednoducho nemoze. dovracal by sa. musi odist. 😀 😀 😀
to su ale babovky ti chlapi. a vraj su to silnejsie pohlavie. ale si len preto ze im daco tvrdne lebo inak. my zeny zvladneme ovela viac.no nic idem makat lebo som sa rozpisala. papa.
inak estek k tej kapustnici, jarobim bez klobasky ale so smotanou. ja ju taku milujem. mnam.

janulka7
20. dec 2008

dnes som tu bola prva hihihi,
inak ivka ta torta bola uzasna. posli mi recept. ty si hotovy umelec. a to si aj tie ruzicky robila ty ci to bolo kupene. ja zasnem. ked dorazi MM z umyvarky aut tak mu ju hned ukazem. on to vie ocenit. len skoda ze ju nema na dosah. 😀 😉

janka196
autor
20. dec 2008

dobre ranko moje krasne

hehe janulka ja uz som tu citala ale som si isla zapnut fanko a ze tak napisem a si ma predbehla 😀

dididi30
20. dec 2008

ahojte

janka tak uz aj ty fanko pocuvas? dobre vianocna nalada,ze? 🙂

janulka, ty sa asi nudis 😀 😀

janka196
autor
20. dec 2008

didi cavik ja stale pocuvam fanko 😉 no teda ked som pri pc 😀 😀

cakam kym dopere pracka a iideme do mesta. vyzera ze bude slnecno tak sa pojdeme prejst lebo stale rice v aute vyvazame 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

janka jaj, no tak to som nevedela 😀

hej aj tu bude asi polojasno a je celkom teplo 🙂
ta my byvame pri meste ta na peso chodime, nevyvazame sa, jedina na nakup 🙂

janulka7
20. dec 2008

baby aj ja pocuvam fanko.
didi nenudim ale som taka happy ze maleho konecne citil aj MM. ze mam normalne chut do prace. asi mi siska.
tuto noc vykradli jednemu susedovi auto. a ma presne take iste ako my dokonca este aj farbu. chudak. ale som rada ze to nespravili nam. no ale ved mi tam ani nic nikdy nenechavame.
didi ako maly.?MM ma take zapalene oko a mu tecie a som sa smiala ze mu nemozem streknut mlieko lebo este sami streknut neda aj ked mi uz tecie. 😀 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

janulka ti verim, este ked napises,ze MALEHO citis, tak som happy s tebou, jaj sak to bude zmena, teraz chlapa budes mat 🙂
juj chuda sused ☹
malemu je lepsie, davam mu tie kapecky , uz nestriekam 🙂 no muz by asi nevydzal len kuk na to ako striekas mliecko 😀 😅

janka196
autor
20. dec 2008

no babulky ja sa lucim uz vyrazame shopingovat. pekny dnik 🙂

dididi30
20. dec 2008

janka jaj to musia zilky v tebe vriet coooooo 😀 😀 😀 aj tebe moja, pekne nakupte 😎
my pojdeme o chvilu ked sa drobec zobudi, nech nas potom neudupu v meste, sak to bude o nervy 😲 😀 😀
ale zas ja to mam rada 😵 😀 😀

dididi30
20. dec 2008

tak ja som nasla tieto dobosove rezy, zdaju sa mi najednoduchcie a hlavne tam netreba vela vajec 😀
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1199

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre