• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
vies, ze vraj problem u kojienych je v tedy odstavit, ked spi s rodicmi v posteli a nas spi, takze hruza to bude :unamused: ach jaj uz sa teraz bojim,sak uz ma pol roka a dalsi polrok prejde ako nic
21. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto som chcela,ze vraj si treba cici s citronom alebo cibulou ci cesnakom poatriet :grinning: :grinning: :grinning: vraj potom bude odpor :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi aj carla spi s nami. ved mi mame skoro novu tu postielku ani raz tam nespala. uz sme ju aj zrusili :grinning: :grinning:
jedna kocka pisala zze si natrela okolo bradavky so sojovou omackou a povedala ze sa cici pokazili a maly uveril :wink:
21. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka pokazili :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozaj dnes som si kupila od loreal brondz na licka aj stetka tam bola, tesim sa :grinning: no a zapacila sa mi aj taka hneda ceruska tak som si kupila tiez a pri pokladni som dostala darcek od loreal, a tam spirala lesk na pery, cedcko ako sa malovat a krem denny nocny a este aj pre marosa krem....bo vraj ked nakupim nad 15 libier tak to mam zadara aj max faktor ma taku akciu, tu som kupila minuly rok :slight_smile:
a teraz v boots je zlava na maybeline a na boujouns, ci ako sa ty opise ta som si kupila novu spiralu od maybeline a este od boujouns chcem linku na oci, juj tak sa na nu lakomim, tak teraz bude aj so zlavou :slight_smile: :slight_smile:
ozaj vy mate boots kartu?
21. dec 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka fiha no vidis aj to je dobre, vyskusam :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoni :grinning: :grinning:

didi ja od maybeline tiez mam spiralu. tu taku sivu vodeodolnu co dava 5x objem dziva je. inak chcem tu zltu len cakam kedy daju vodeodolnu :slight_smile:
21. dec 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby to je sila s tymi narkomanmi. bazmek to aby sa clovek bal ist este aj na nakup ved to je hrozne.
21. dec 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja som si kupila tu novinku, zltu, videla si??

hej sak aj tu je ich neurekom, nebojim sa o seba ale o deti :frowning2:
21. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej didi videla aj ja ju chcem ale ja nemozem mat noramlnu. mne treba vodeodolnu. lebo sa mi tak debilne potom otlacaju mihalnice o viecka ze mam cele cierne :angry:
21. dec 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi šak to debili čo nevymyslia človek nevie že kde ho čo čaka :angry:
21. dec 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby pozerate talent????
21. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už nie nejde tv :angry:
21. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nam ide zatial klop klop klop
21. dec 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj prave vola s bratom tak už bol aj vyzdvihnut listky na muszikal zaplatil to tak sa tešim joj bude doma nejake vzrušo :slight_smile:
21. dec 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej didi tie ramiky su krasne

antoni zavidim v dobrom samozrejme
21. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ty si ako sova :grinning: :grinning: dakujem, no tak na zaciatok, ucim sa :slight_smile:

hej pozeram talent , to nevedia co ine dat :angry:

nam ide tv :grinning: :grinning: :grinning: a aj pc :grinning: :grinning:

tonka ja zboznujem divadla a muzikali aj ja zavidim, joj kedy ja budem mat moznost ist...
21. dec 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi :grinning: :grinning: :grinning: hehe vsetko vidim. idem aj ja kuk na tu stranku :wink:
.. hej aj robi sa tu zlosti ze mohli daco ine dat a na jojke sam doma :angry: mame to na dvd a kazdy rok dookola uz ma to bavit prestava.

ja toho roku si pozrem len perinbabu lebo uz mam fakt vsetko obkukane
21. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ako kuknes na tu stranku, mas aj ty taku? jedna baba hodila link, mas aj ty nejake zaujimave? inak sa mi pacia aj kolaze :slight_smile: :slight_smile:

ja praveze budem kuk vsetko ,tamarka uz rozumie tak s nou :grinning:
21. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi tak na tej fotke co mas pise ze fototrixs ci ako tak natukam si do google a bude
21. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj tak to hej ked uz kamca rozumie tak si spolu popozerate ale carlu este rozpravky nebavia zatial
21. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka hej neboj pride to.....ale zas ona skor modernejsie, tesi sa na nemo a tak....tamto sa jej zda stare :grinning:
21. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tešim na rozpravky a to už mi neni 5 :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati sa aj my s muzom sa tesime,ze sa tesime :grinning: :grinning: :grinning:
21. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj didi tak na tie aj ja. len uz mi akosi ide krkom oriesky a tak ved vies. sommyslela ze daju aj nejake novsie komedie.
21. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no babeny ja sa lucim ideme pozret dajaky filmik. tak pekny zvysok vecera a dobru nocku :dizzy_face:
21. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak by mohli troška obmenit ja som sa vždy tešila na sisi rakuska cisarovna milujem ten film :dizzy_face: :dizzy_face: ale už ho mam na dvd komplet celi tak je to super a teraz by som ocenila niečo nove a modernejšie iked klasika je klasika ale nie od rana do večera :confounded:
janka dobru noc či pekny večer už len 5 dni a vidime sa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
21. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

joj a co vy dve budete robit ked budete spol/ :grinning: aj pojdete na discu? :slight_smile: joj v lete to zmakneme spolu pri mori, bodaj by bolo fajne teplucko :sunglasses:
22. dec 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.
takmi mame dns riadnu kosu. normalne ma od zimi bolela hlava. kedze dnes si ocino bral auto a mi s chiarou pesaky. :angry: :wink: a to sem vcera mali 17 stupnov. normalne som bola dva krat kuknut i nemame kurenie pustene co tak teplo bolo. sme behali v tricu skratkym rukavom a dnes kosa. no fakt dobre na chorobu.

moja nena ma zajtra v skole tuich vaskicku fiestu, tak ide oblecena v tom ich typickom kroji ci co to je. tak ju potom pofotim. ale kedy uz popridavam tie fotky aj s kolacmi to neviem. :sweat_smile: ale tento tyzden uz urcite slubujem. mne dnes brali krv, tak uvidime vysledky. a uz sa mi to blizi s tou eko 29. tak som zvedava. modlim sa aby bolo vsetko dobre, tak uvidime. ja som inak tiez kukala na slvoenskej telke ze ay bude program a za sto iste , 3 oriesky, perinbaba, a neiem co este. no smola. a ja to mam aj na dvd. tiez mohli dat dajake pekne rozpravky pre deti. ved je kopec a nie stale to iste jak papagaje. no uvidime.
babulky uz mate vsetko pochystane? a j popecene? ja ueste musim dnes naplnit ten metrovy , a zbucham dnes aj nanukove, a zajta potom slonie slzy lebo ja neznasam ked babanan ztmavne. :unamused: takze ten az na poslednu minutu a samozrejme smotanovu nepeceu tortu. mnam ja budem jak slon. :grinning: ale sak vianoce su len raz do roka.
22. dec 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak sme doma od doktora asi v skratke neznašam anglicko neznašam anglickych doktorov su to obyčajny magori a tymto som s tim skončila :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
idem pracovat poobede napišem :frowning2: :frowning2:
22. dec 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok