Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
31. dec 2008

caute uz oddychujete? ja este nie, teraz my kysne cesto na stedrovnik...
boli sme na nakupie a trocha v meste, kupila som si mandlovy sprchac a mandlove maslo na telo v body shoppe, maju tam supis zlavy 😉

janka196
autor
31. dec 2008

caves didi 🙂 my uz mame zabavu v plnom prude. jasime sa s detmi uz som aj dva striky vychlontala 😀 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

jani cooooooo, jaj nase este hore, nestihame 😀

jaj ti zavidim, no sak pockaj aj ja si dam 😀 😀

pozdravujem rodinku 😎

a toto vam poslielam 😀 http://www.jacquielawson.com/preview.asp?cont=1...

janka196
autor
31. dec 2008

jej didi to je krasne, aj rodinka vas pozdravuje 🙂 , teraz si davame pinakoladu. dnes bude rosambo 😀 😀

dididi30
31. dec 2008

a to je co 😅

janka196
autor
31. dec 2008

didi biely rum a ananasovy dzus 😉

dididi30
31. dec 2008

mnaaaaaaaaaam 😝 😀

a teraz co robite 😉

ivica2705
31. dec 2008

Krasny vecer prajem babule.......

tak do noveho roka vam prajem vsetko len to naj... vela lasky ,zdravicka ,stasticka, rodinnej pohody, a deticky nech vam rastu do krasy, a neviem co vsetko este 😀
posielame vam pusinku s Michelle 🙂 🙂 🙂

jani nejak sa dnes roybiehate, ja ties som na striku 😎 😀 a didi tz tiez uz len veget, no nieee, do noveho roka to pocka 😀

budem tu len chvilku lebo som u segry a mala mi spi doma 😉 a kaydu chvilu sa budi na petardy 😠 😠

janka196
autor
31. dec 2008

didi veru je to mnamka 🙂 , teraz pozerame panelak a sa napchavame chlebickami 😀 😀

ivica ahoj zlaticko 🙂 , aj tebe vsetko naj naj

ivica2705
31. dec 2008

jani dakujem krasne 😀 😀
no my sme dojedli pred chvilkou a mne to nejak nesadlo 😠 ☹
ako sa mate babky?

janka196
autor
31. dec 2008

ivi my sa mame dobre, zdravi sme vsetci to je najhlavnejsie. len sme zasadli ku telke ta zabijak ja uz zaspavam 😠

timinka1984
31. dec 2008

krasny a nicim neruseny vecer prajem aj ja vsetkym 😀 😀
do noveho roku chcem popriat vela vela zdravia, lasky, stastia, porozumenia, penazi a vsetkeho len toho dobreho 🙂 🙂 🙂
oslavujte pekne 🙂
ja oslavujem sama so sebou, bo tato aj mala spia, takze tak 😠 😠 😠 ☹
no nic, idem si aj ja uliat, co budem nasucho? 🙂 🙂

janka196
autor
31. dec 2008

timi ahoj aj tebe vsetko dobre, tak nazdravie ja si dam s tebou 😵

timinka1984
31. dec 2008

dakujem janka 🙂

janka196
autor
31. dec 2008

😉

timinka1984
31. dec 2008

ako inak pokracuje oslava?moja na pc 😀 😀
no pojdem nieco prichystat, bo stary slubil, ze si so mnou na Novy rok pripije, tak aby sme neboli len tak o suchom, bo ako sa hovori, ze ako na novy rok, tak po cely rok 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
31. dec 2008

u nas sa to zas rozjelo. vypli sme telku zzapli fanko a uz ficime 😀 😀 😀

timinka1984
31. dec 2008

no tak super, zabavte sa poriadne a carlinka spinka?ci si tancuje s vami? 🙂

janka196
autor
31. dec 2008

timi s nami dancuje. joj taka je zlata az do kolien ide co tak sa vziva do tanca 😀 😀

janulka7
1. jan 2009

dobre ranko babulky.
tak ja vam prajem do noveho roka vsekto najlepsie , vela zdravia , stastia , lasky, bozieho pozehnania, splnenie vsetkych nuzob , seeeeeeeeexu a nech tento novy rok je pre vsetkych ovela lepsi a naplneny len slzami stastia.
posielame pusinky vsetkym vam aj vasim ratolestiam.

dididi30
1. jan 2009

ahojte v novom roku 🙂

tak jani pekne ste oslavili?
ja nie, bolo mi zle, prezrala som sa...bola som celu noc na vecku 😒

janulka, no pekne nam vinsujes, kazdy o tom co mu chyba 😀 😉

aj my posielame bozteky 🙂

janka196
autor
1. jan 2009

dobre ranko babule

prajeme vam vsetko najlepsie do noveho roku, nech sa tu takto pekne schadzame aj nadalej a nech nam deticky robia len radosti 😵 😵 😵 cmuky cmuky

janka196
autor
1. jan 2009

didi no pekne, my sme sa riadne rozbehli, aj sme dancovali o polnoci sme boli buchat petardy. carla do jednej rana bola hore a taka dobrucka ze som nevedela ze mam dieta. zozrala som 10 chlebickov a misku kapustnice. vypila asi pol litra vina a asi 2 deci pinakolady a bolo i sveta zit 😀 😀 😀

janka196
autor
1. jan 2009

pridala som akurat foto na azet tak mozte kuknut jak sme oslavovali 😉

janulka7
1. jan 2009

tak ja som uz kukla foto. jani super.naladicku ste mali fajn. tak akoma byt. my sme boli v celku v pohode. teiz zabava.sme sa nasmiali lebo marek s brunom sa zas pripili predcasne tak museli ist na kavu ale ziadnybar nebol otvoreny tak sa vratili a urobili si doma kavu do naprstkov ale bez cukru a iny smrtak. len ich tak oboch vykrucalo ako hadov ked ju pili ale pomohla. 😀 😉 prebrali sa .
lubos bol privy raz makat. vsetko o.k. takze sme sa vytesovali, chiara sa cely vecer hrala s Alexandrou. takze super vydrzala do jednej rana co som az bola prekvapena kukla ohnostroj potom sa ku mne pritulila a bolo mi jasne ze ona uz konci. nastastie to bolo vcera bez teploty, ale dnes rano uz teplotovala aj sa mi kus povrackala ked kaslala, ma ten kasel hrozny. dufam ze tie antibiotika zaberu.
ja tiez pridam foto ale musim ich stiahnut do pc. aj ked vela nemame akosi nebolo casu fotit 😀 . aj moje miminko riadne oslavovalo. kopalo o sto sest a salilo sa len taky fukot. rano ma uz ranostaj o siestej stuchal a ked som sa naranajkovala tak asi zaspal ,tak som palila aj ja este aspon nakustik. tak idem estekuknut dajaky film.
a didi. ja sa tu teraz sice malo objavim ale zato do jedneho prispevku prehlad celeho tyzdna vrypem. 😀 😀 😀

janka196
autor
1. jan 2009

janulka 😀 😀 ta ja z nich odpadnem.
... alubos uz bol v praci no to je super, vidis nakoniec sa postastilo tak len nech sa mu dari
...chiarinke posielame pusinky nech sa chytro vylieci. ty pocuj ale to uz nejako dlho ju drzi 😖
...a pohladkaj zamna brusku a sup sup pridat fotecky 😉

etuska
1. jan 2009

ahojte zienky,
tiez sa pripajam k novorocnym blahozelaniam.Nech sa nam vsetkym v tom novom roku dari 😉

dididi30
1. jan 2009

janulka dobre tak, si sikovna no 😀 😀 😉

janka, tak fajne vam bolo 😉 mna stale trapi zaludok, no asi je opat zapaleny a ja zerem a zerem 😒

antoniab
1. jan 2009

ahoj krasny novoročny pozdrav zo slovenska vela lasky stastia zdravia a splnenie tajnych tužob aby ten novy rok bol lepši než ten starý praje Martina a Jojo 😉

janka196
autor
1. jan 2009

etus dakujmem krasne aj tebe vsetko naj, nech sa vam dari 😵

didi to je mi luto ze ti je tak zle. mne zase hlava tresti cely den. uz som si dala 2 panadoly 😠

ahoj mati napodobne, tak co ako ste oslavovali?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre