Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
10. jan 2009

ivka hej aj som ho vymastila a vysypala mukou. aj krem uz mam ako ma byt. minule nemali vanilkovy puding tak som kupila ten hotovy custard v plechovke a to bolo velmi riedke ta to aj tak vypatralo ze my skoro vsetko vytieklo jak som to rolovala 😀

ivka19
10. jan 2009

ale nie plech,ci posypavas mukou papier predtym ako stacas upecene cesto 😉 tak sa ti neprilepi a mozes ho nechat zrolovane aj par hodin 😉

janka196
autor
10. jan 2009

ivka hej papier 😉 aj minule som vysypala a sa mi brutal prilepilo teraz vobec tak nechapem. inak uz je hotova a vyzzera ovela krajsie ako ta prva 😀 😀

ivka19
10. jan 2009

tak fot 😵

dididi30
10. jan 2009

baby to co , ja uz ani citat nestiham 😀 😀 😀
sama som s detmi, muz maka

inak sisu akoze kde ze som robila ci robim?

ivica ahoj

baby ja som urobila plnene linecke,pizzu, tvarohovu strudlu a listkove slane tycinky 😅 salejem doma, cista magoria, neboli sme ani vonku 😀 🙄
este som si aj ugrilovala zeleniku
😝 😀

a k comu ste sa dopracovali co sta tyka benefitou ci brania penazi doma na sk?

ivka19
10. jan 2009

didi,to anm vsetkym asi fakt hrabe 😀 tak len vyvarame a pecieme,ja dnes ryza,hranolky,kuracie azu,zeleninovy salat a z listkoveho cesta orechove batozky 😉

dididi30
10. jan 2009

ivka ja cestovuny so syrovospenatovou omackou, mnam 😝
zitra polievka, morcacie a kuracie stehna 🙂

ivka19
10. jan 2009

didi 😀 😀 my sme este ani nevecerali...ty uz menu na zajtra 😀 😀

janka196
autor
10. jan 2009

cipana didi ta ty si dneska co pre celu rotu vyvarala a piekla 😲 😀 😀 😀

ja niesom az taky maniak. ja dnes len polievky a tu roladu a teraz sme si objednali pizzu a chips with cheese mnamky

janka196
autor
10. jan 2009

ivka co to je to kuracie azu?

dididi30
10. jan 2009

ivka jaj sak ja veceram od kedy som dopiela 😀 😅 furt dobem a to uz mam dietku, no neva 😀

janka, ta vidis, ja mam take raz za mesiac salky a sme cely den doma tak mi hrabe, neviem co robit, sak furt sa hrat s detmi tak ma drbne 😅 ja niesom taky tip 😖 😀

janka196
autor
10. jan 2009

baby neviete nechce niekto kupit mobil. sony ericsson W580i?

didi ja som natom tiez tak. ja nemam tiez nato nervy sa dlho hrat. to robo ten by sa s nou cely den hral. lebo vies teraz je este mala to ju nic dlho nezaujme a jak mi hodi knizku do hlavy tak to koncim docista 😠 😀 😀 😀

elizabethm
10. jan 2009

vsetky vas pekne pozdravujem kocky som len na skok lebo vobec sa tu nemam cas dostat

janka prosim ta kde je podla teba lepsie vybavit rodny list cez ambasadu alebo v ke?

janka196
autor
10. jan 2009

eliza ahoj . fuha tak ja to neviem porovnat. ja som vybavovala v ke a cakala som tri mesiace

dididi30
10. jan 2009

janka 😀 😀 😀 😀 ja sa s malej poserem 😀 😀 😀
to tamca zas len noznicky a babikam a barbinam striha vlasy,ze maju drdy a to sa jej nepaci a teraz zacala,ze..takto sa ludia nestravaju,, ked jej nedovolim daco 😠
maly ten je upistany, sak ako furt 😀

elizabet lepsie je doma, tu to moze trvat aj pol roka 😉

janka196
autor
10. jan 2009

didi hej sa ti smeje bazmek, dakedy taku supu hodi ze dovi. alebo ked som na pc a si ju nevsimam ta mi hadze hracky do monitoru 😀 😀 😀
pocuj ta tvoja je riadna pyskana 😀 😀

dididi30
10. jan 2009

janka 😀 😀 😀 😀 ta temperament ma pokom 😀 😀 😀 tamca tu len takticky sliedi a otravuje s babikou,ze jej treba ostrihat vlasy 😖 a furt dookola aby som jej dala noznice 😀 😀 😀
no sak pockaj tvoja este nehovori a ked ti hadze do monitoru a hlavy kadejake veci co ma naokolo tak to budes mat este horsie 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
10. jan 2009

didi 😀 😀 😀 dalo sa cakat ne 😀 😀

elizabethm
10. jan 2009

jemine baby vsak ja nemozem byt doma tri mesiace a ani neviem co k tomu potrebujem apostilu uz mame

a jani skoda tej prace v polskom by si sa mala dobre u nas v lidl tristvrtina slovakov a poliakov moj si tam dal ziadost on bol doma zastupca v lidl tak uvidime ci sa ozvu

janka196
autor
10. jan 2009

eliza tak drzime paluchy. inak k tomu rodnemu chod na stranku ambasady a tam to mas vsetko popisane co ti treba. oni to stale menia tak preto je lepsie priamo sa u nich informovat

dididi30
10. jan 2009

aliz a preco nemozes.....ved to treba to nieje sradna 😉 jedine zeby si to poslala domov, teda ten anglicky rodny list , potvrdeny na apostilke a doma ti to moze tvoja mama vybavit alebo tatko, teda blizky , teda rodicia 😉 ty uz prides len po to, teda ked to bude hotove aby si mohla malej urobit pas 😉 kde treba fotku

dididi30
10. jan 2009

janka, no sak pockaj este sa ti narodi syn a oni vas daju do poriadku 😀 😀

janka196
autor
10. jan 2009

heheh didi tak toho sa neobavam. my sme obe blizenci tak vies zadna sranda 😀 😀 😀

elizabethm
10. jan 2009

didi ja nemozem byt doma lebo alex konci posledny rocnik na college a ma vela skusok a prijmacky na vyssiu college a MM by tu musel ostat a su to tri roky co mi umrela moja zlata maminka a doma je len svokra no neviem ci by som tam bola sama s dvoma detickami s nou musime najst riesenie s MM ale aj tak vam dakujem ked bude viac casu napisem o porode pa pa 😅

amee
10. jan 2009

Ahojte baby, chcem sa či náhodou neviete kde dostanem apostil na sobášny list ... Mám íst na ambasádu alebo tam kde sme sa s manželom brali??? A ešte podotýkam, že manžel nie je Slovák a brali sme sa v UK ... Ak by niektorá vedela pomoct, budem vďačná ..Ďakujem

sisulik
10. jan 2009

neviem ako to je v tvojom pripade..ale napr. ak sa niekto sobasi na SR a potrebuje sobasny list overit, cize na nu dat apostilu, tak to na SR robia na krajskom urade...

sisulik
10. jan 2009

skus este mrknut stranku: www.pohyby.co.uk
tam je mnozstvo infosiek

amee
10. jan 2009

Dakujem, ja som sa na to pýtala u nás na Slovensku ked sa mi malý narodil, som mala len anglický sobášny list, nechceli mi to uznať /logicky/ .. Vraj musím mať apostil plus odniesť to na špeciálnu matriku v BA ... Ja len neviem kde tú pečiatku získať ...

sisulik
10. jan 2009

ta specialna matrika sa vola osobitna matrika...ale skus si pozriet tu web stranku...

amee
10. jan 2009

Dobre dakujem

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre