Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
17. jan 2009

caute babule 🙂

janka196
autor
17. jan 2009

janulka meno je super, aj fotecky su krasne mas jednotku s hviezdickou 😀 😀

iwanka
17. jan 2009

janulka, krasne brusko aj cela rodinka. 😵 🙂 V mojej oblubenej farbe....cervenej

iwanka
17. jan 2009

didi, vam ako ide kojenie???Maly chce, ked ho prikrmujes.
Kukla som fotky a uz pekne stoji, to aj moj furt oprety o celo postele 🙂 A este taha za vlasy, skrabe..a vela dalsej nezbedy 😀

janka196
autor
17. jan 2009

didi ani ja dnes nevarim., mame polievku zo vcera a na veceru asi nejaku pizzu objedname 😉

iwanka
17. jan 2009

Dobre ranko janka 🙂

janka196
autor
17. jan 2009

iwanka ty ale filipko akokeby ti z oka vypadol 😉

iwanka
17. jan 2009

my asi spagety alebo halusky, sami nic nechce...s pradlom mi treba popracovat 🙂

iwanka
17. jan 2009

diki janka 🙂

dididi30
17. jan 2009

iwanka jaj sa ani nehovor, aj on taha vlasy, stipe......hruza s nim

kojim stale, dari sa a chce aj prikmy, zlaty je vsetko popapa, ani nechapem kde to do neho ide 🙂 nesolim necukrim, varim extra, alebo mu davam hippky 😉
my uz aj stvornozkujeme a vsade vylozi, tak mu chceme kupit uz tu posuvaciu chodacku, nech sa uci behat, ja a muz sme behali od 8 mesiacov, takze uz to nema daleko 🙂

janka, nejdete do mcdonaldu?
inak tie halusky nieje zly napad 🙂

janka196
autor
17. jan 2009

didi boli sme vo stvrtok 😉 😀 jaj a thomasko je sikovny 🙂

janulka7
17. jan 2009

pani este len oci rozlepime a uz sa tu popisalo. iwanka aj moja je oblubena cervena. vravai ze ludia su nervaci a na mna sa to hodi. ja cisty divoch. 😀

janulka7
17. jan 2009

no nic idem vas poustit idem haldat ten recept na roladu a potom pratat a zehlit. a idem rozdelit domaceprace. chlapi sa dnes idu vyznamenat. 😀 papa

monkula
17. jan 2009

janulka:
6 žĺtkov vymiešame s 6 polievkovými lyžicami cukru, je jedno, akého a vanilkovým cukrom, poriadne, dopenista, pridáme 6 PL polohrubej múky zmiešanej s kypriacim práškom, potom sneh zo 6 bielkov, natrieme na plech vyložený papierom na pečenie ,potri si aj papier a vysyp múkou a pečieme v predhriatej rúre, asi tak 15-20 minút... Potom vyberieme, a hneď stočíme, aj s papierom, a zabalíme do mokrej utierky.
krém: dáme variť 400 ml mlieka s vanilkovým cukrom, v 100 ml rozmiešame dva zlaté klasy, až mlieko zovrie, pridáme mlieko s pudingom a varíem do zhustnutia. necháme vychladnúť, často to miešaj ,aby sa Ti nevytvorila koža. 250 g masla vymiešame s 4 Pl práškového cukru, aj som to robial mixérom s metličkami a pridávame po troške puding, ak by sa Ti t ozdalo málo sladké, pridaj ešte cukro ,ale podľa mňa tie 4 Pl úplne stačia. Potom pridaj kakao. Roládu odbalíme opatrne stiahneme papier a natrieme krémom, na kraj dáme banán a stočíme. Celú roládu ešte natrieme krémom a polejeme čokoládou...

Ten krém má mako základ pre všetky plnky do torty, môžeš si urobiť akýkoľvek, namiesto kakaa môžeš dať kokos, ja som raz dávala lieskové oriešky pomleté ,alebo kávu, vanilkový cukor....

A to meno, no krásne, vravím, ja mám na meno Marco straaašnú slabosť..

dididi30
17. jan 2009

monku a potom sa ten papier neprilepi?? jaj ja sa bojim rolady, ci sa mi nepotrha a tak..

janka ja som bola sama v piatok 😀 inak dobre ceny tam maju, na hamburgery, ked si ich kupis bez menu, ja som si dala ten hovadzi quatert pounds ci ako sa to vola a este aj chickenburger a k tomu hranolky a este tie ich maglajziky
janka diky, maly je zivan cislo jeden 😀

jaj a siala som sa na tych fotkacy, ty vole ja som nevedela identifikovat ci to ty ci carlinka 😀 ale sekne jej to 🙂

my sme mali na obed syrove cestovinky, jaj baby jake fajne som urobila...dobludu struhaneho syra, predtym som poprazila cibulku a cesnak na to ten syr, zaliala celou double smotanou a dala talianske korenie, mnam, to vam bola a stale je basticka.....a urobila som aj fazulovu polievku s haluskam, fazulu som dala z konzervy 😀

janka196
autor
17. jan 2009

didi 😀 😀 hej to carla je 😀

mnam tie cestoviny dobre vyzeraju byt. ja zajtra idem robit zapekane s kuracim maskom a brokolicou.

janulka7
17. jan 2009

ahojte tak uz mam polovicu bytu upratanu. vyprala som dve pracky a jedna je uz sucha. zas zehlit 😖
a robila kari ryzu a a kuracie stehienka vykostene na hubach. no zbastili sme to len tak mlasklo za tym. a idem teraz tu roladu.
monku dik ja som prehrabala vsetky stranky a nasla som ale uz som si ju aj odpisala ku mojim receptom.
didi ja som milovnikom cestovin akych kolvek.

iwanka
17. jan 2009

didi, fajny receptik si tu hodila, musim skusit, moze to byt fajnotka 🙂

iwanka
17. jan 2009

ja som sama, maly haja a chlap na futbale...a ticho v dome....si to uzivam 🙂 🙂 🙂

janka196
autor
17. jan 2009

iwanka jej to je super pohodicka. mna carla zlosti lebo nechce spat potvora.

iwanka
17. jan 2009

jooj, tak to poznam..ja najnovsie spievam a hmkam a tak zaspime 😀 😀 No a aj havo musi zabrechat 😀 😀 😀

janka196
autor
17. jan 2009

iwanka 😀 😀 ja nemusim ziadne zvuky staci ze vytiahnem cicu ajeto. ale ako je robo doma tak nechce spat len sa salkat

iwanka
17. jan 2009

to aj Filipko ked vidi ocka, tak len sa oci zalesknu....a uz na betarstva 😀 😀

janka196
autor
17. jan 2009

no presne. inak robo isiel aj dole ale skoro sa vratil ta ta jak ho pocula hned vyskocila jak namydleny blesk 😀 😀

iwanka
17. jan 2009

minule som nebola doma a maleho uspavali MM a svagor a MM isiel s nim hore spat a svagor brechal dole....Furt , ked si na to spomeniem, tak idem do kolien 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A to som tu ani nebola 😀 😀 😀 😀 😀

iwanka
17. jan 2009

K comu nas tie nase deti nedonutia!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
17. jan 2009

iwanka 😀 😀 😀 ja umrem 😀 😀

kamartina
17. jan 2009

AHOJ DIEVCATA TAK AZ TERAZ SOM SI NASLA CAS MALY MI NESPINKAL CELY DEN OD 5 RANA NEVIEM CI TO VSETKY MAMINKY MAJU ALEBO JA MAM ZAZRACNE DIETA PLNE ENERGIE. 😉

janulka7
18. jan 2009

dobre ranko.
tak ja som prave nakrajala roladu a la Monkula. vecer som ju sice chcela degustovat na tanier ale radsej som neriskovala. ako poznam tych mojich chlapov rano by uz nic nebolo. takze az dnes rano som ju krajala . hodila som aj foto. je fajnova. a vysla na prvu supu. takze sa vytesujem. recept je uz v mojom zosite. 😝
inak vcera som uz neodolala a kupila som malemu prvu flasku na biberonik. tato znacka. Tommii tippee neviem ci ju niektore poznate. ak ano boli ste spokojne.? mne potom jedna mamina povedala v inom obchode ze ona je s nimi nad mieru spokojna.vraj ak koji aj flasu dava a deti nerobia nijake problemy.ani nespoznali rozdiel 😉 tak dufam ze drobcovi bude vyhovovat.no nic idem sa ja obliekat ideme do kostola. kedze obed uz mam hotovy tak sa ideme za vas vsetky aj vase deticky pomodlit. papa 😉

janka196
autor
18. jan 2009

good morning ladies a buenos dias senora 😀 😀

janulka akurat som pozerala foto,. krasna ti vysla na prvy krat to ne jak mne 😀 😀
janul ja mam tommi tippee flasky aj pohariky pre carlinku. tie sa mi najviac osvedcili 😉

my ideme na trhy tak som zvedava ci daco ulovime 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre