Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janulka7
22. jan 2009

dobre ranko. jani ta co sa stalo??????????? 😕 co tak rychlo. ?si ma normalne naplasila.
baby co dnes porabate? ja som dnes prisla skoro do rpace lebo osm bola na krv tak dnes aj rychlo koncim takze uvideme co budeme s MM porabat poobede. tu je hnusne zamracene. joj ja to nemam rada. keby aspon prsalo ale ani to nie. ale aspon ze nie je zima. no nic krasavice idem ja zehlit a srpatat naradie 😀 a padim domov. papa

ivka19
22. jan 2009

janulka aj u nas je skaredo,ale ty mas aspon muzika doma,tak si uzite poobedie 🙂 aj mna janka,naplasila,no uvidime,ze co tak narychlo ☹

janulka7
22. jan 2009

ved to ze je to velmi narychlo. dufam ze su vsetci o.k. joj budemmat nervy kym nenapise ze co sa deje. ☹

dididi30
22. jan 2009

janka to co? takto provokujes a nedas vediet preco?? len sissu, hned to zvereni, sak sme ako taka rodinka a ty na nas kasles 😔
aj do prkinka, ja ze ty somnou si tu rada, v anglicku a odchadzas, no tak to som tu rada uz len ja 😲

inak baby ja neviem co sa deje, ale tento tyzden sa dozvedam same prekvapive veci, prisahaj kazdy den nieco, boze 😲

dididi30
22. jan 2009

asi maju doma nejaky kseftik alebo zeby babo 😅 😀

dididi30
22. jan 2009

baby ja si mylism,ze vyhrali sportku a nechce nam to napisat 😀 😀 😀 😀 ze janka 😀 😀 😀

dididi30
22. jan 2009

JANKA VYHRALA SPORTKU, MAJU KOPEC LOVOV A PRETO TU NECHCE OSTAAAAAAAAAAAAAT 😀
JANKA,ZE SOM UHADLA 😀 😀 😀 😀
BLAHOZELAM,ZELAM TI TO FAKT ZO SRDCAAAAAAAAA 😀 😀 😀 😀

ivka19
22. jan 2009

didi,ty si jedna 😀 tak sportku si dnes vycarovala 🙂 a ake spravy sa dozvedas,dufam,ze dobre,ked odmyslime tuto od janky,vsak uz sme si fakt tak zvykli na seba ☹ ale ,ze co nenapise,ja som jak na ihlach 😔

ivka19
22. jan 2009

sisuuuuuuuuuuuuuuuu,tak nam povedz co sa deje s jankou 😔

dididi30
22. jan 2009

vidis len nas trapi a vobec nenapise preco, sak to je nelogicke

ivka19
22. jan 2009

didi,mozno je busy na telefone alebo nete,ked tak na rychlo idu ☹ ja ti neviem,dufam,ze sa nic nestalo 😔

dididi30
22. jan 2009

asi nie, ked dala smajlikov, ked to pisala, podla mna nieco kuli a nechcela to davat do eteru 😉 😀

ivka19
22. jan 2009

no tak dufam a vy co porabate didi 😉

dididi30
22. jan 2009

ivka 😉
co porabame??maly tu lozi kade tade, ani nechce sediet len stat a stat, co je vyssie ako on na to vylezie, katastrofa, vies co, sak ma tolko modryn nahlavicke, bozenko 😒 ale to k tomu patri, sak aj teraz je uz pri stole a stoji ako stlp, davam bacha 😀

dididi30
22. jan 2009

ivi a vy co robite 😉

ivka19
22. jan 2009

my akurat odchadzame von 😉

dididi30
22. jan 2009

tak peknu prechadzku ja idem varit 🙂

elizabethm
22. jan 2009

ahojte kocky...........
no ja som tu dva dni nebola a take soky ze co janka odchadza?musim precitat do zadu ze co sa stalo
didi ja tiez som tu v uk rada ved sme uz poziadali o rezidenta my tu planujeme ostat

no vcera som ake nervy mala nic sme v londyne nevybavili skoda lovou aj casu no aspon sme mali vylet potom hodim foto

dididi30
22. jan 2009

eli rezident je povinny, aj si tu 3 roky a viac....takze aj my mame v plane, teda uz som to mala zacate, ale som bola tehu a nemohla som tam nechat vsetky doklady, kedze mi trebalo ist na sk vybavit rodny list....
tak tiez tento rok dame tieto veci do poriadku..
a tvoj muz je slovak?

elizabethm
22. jan 2009

didi hej slovak ale my sme zajedno ze na sk nechceme zit ja som tam prisla o moju zlatu mamku ta nemozem sk ani vidiet

ja viem ze rezident nieje povinny my tam mame tiez pasy a pojdeme domov ale sme tam volali a pasy poslu a potom ich posleme naspet uz o tri mesiace by mali poslat rozhodnutie

som citala pozadu a preco si myslis ze tu su sroty auta?ved my kupujeme len ich a este sme nemali problem stale kupime max.do 5r stare a za taku cenu ake su tu na sk by sme ani nahodou nekupili to musis natrafit my mame stale stastie ta tak

co myslis ze sa stalo janke ze sa vracaju mozno to este nieje iste

timinka1984
22. jan 2009

no ahojte 🙂
tak aj ja sa pridavam k zvedavosti, ze janka to coooooooooooooooooooooo???? 😲 😲 😲
dufam, ze dobre spravy 🙂 🙂
nech vam vyjde to, co planujete 😉

janka196
autor
22. jan 2009

baby moje krasne nestresujte. my sme boli len na nakup. a ideme domov osmeho. teda zajtra idem kupit letenku. naskytla sa nam perfis moznost doma urobit biznisik tak ideme skusit co to spravi 😉

elizabethm
22. jan 2009

janka ked sa oplati tak chodte do toho drzim palce a odnesies sa domov so vsetkymi vecami?my by sme nevosli ani do kamiona ha ha

dididi30
22. jan 2009

tak som to jani uhadla 😀 som vestica roka 😀 😀
tak super, nech sa vam to teda podari 🙂

iwanka
22. jan 2009

cauko
jani, tak super...ze mate moznost, aj ja cakam na taku moznost....a zdrhame 🙂 🙂
Ale si prekvapila, lebo raz si tu pisala, ze na svk nechcete zit, ale aspon na nakupy budes chodit, ze????

janka196
autor
22. jan 2009

iwanka veru nechceli sme ale ked je moznost robit na seba a mat sa aj doma dobre tak preco nie. aj tak sme chceli dat carlu doma do skoly a takto za styri roky uz mozme doma byt vo svojom 😉

eli sak ja popredam vsetky haraburdy a robi pojde autom domov tak snad co to poberie

didi ta bazmek ty si fakt vestica. este ked janulka bude mat syna ta to uz bude sila 🙂

iwanka
22. jan 2009

jani, tak sa potom mozme meet v KE alebo PO, ked budem na svk 🙂 🙂 🙂

iwanka
22. jan 2009

ale hlavne, nech sa zadari..... 🙂 busniss

ivka19
22. jan 2009

jani,tak som rada,ze sa nic nestalo a idete za niecim novym a lepsim pre vas 😵 len mi tu budes chybat,kto bude davat predpovede z hull ☹

didi,verejne ta menujem za 100% vesticu ako som ti to slubila,ty si normalne bosorka,nemozes aj mne nieco vyvestit,posli ip 😀

eli a preco ste nic nevybavili,aaaach inak sa ani necudujem,lebo na tej ambasade sedia taky pripecenci ,ze az 😠
a tiez sa pripajam k tebe a didi,ze ja som tu rada 🙂

iwi,tak to stretko s jankou vam uz dopredu zavidim,v dobrom 😉

janka196
autor
22. jan 2009

jej baby dakujem vsetkym ze tak drzite paluchy
ved ja vas tu budem chodit otravovat si nemyslite ze sa ma zbavite 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre