Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
26. jan 2009

didi 😀 ta tamca uz cista anglicanka 😀 😀
inak mi sme uz poslednu dobu tiez zvykli chodit raz za tyzden,.stale ten den ked sme isli na nakup. bo to uz vacsinou nebolo z coho varit pred nakupom. ja si davam tiez stale hambaca aby som mala aj ccervene maso lebo ja doma len kuracie. a carla nugetky a hranolky
ale sa podrzte som sa odhodlala a kupila som bravcove a urobila som gulas. baby skoro sme sa isli zabit onho. taky fajny mi vysiel. 🙂

monkula
26. jan 2009

aj si to nevie mpredstaviť ,vajíčka s fazuľou 😅 😅
aj teda milujem na raäňajky volské oko, ale len s chrenom a pečivom, niekedy si dám na vajíčko plátkový syr, te nsa mi pekne rozpustí, kým sa dopečie druhá srtana ,no mňam.. vidíš, mohla som si dať namiesto tých cornflakesov 😀 😀 😀
no, aj môj jark oje špekulant, neboj, ideme po meste, a on že tad poĎme a tade a zraz ustojíem pred stánkom s hot . dogmi ,že vyhladol som, prosí msi hot - dog.. Ale ja sa otočím,ideme do mäsiarne ,tam kúpim párky a hot dog mu spravím doma.. aspoň viem, čo ta mdávam, nie nejaké storočné párky do storočného pečia tisíckrát zohrievaného...

Baby, nemáte nejaké recepty na cestoviny? Mne už dochádza fantázia 😝

monkula
26. jan 2009

a čo do toho sendviča dávaš?

ivka19
26. jan 2009

monku,no ked tebe dochadza inspiracia a cestovinbami,tak ja neporadim 😀 a z coho bola ta hlava korytnacky? 😉

monkula
26. jan 2009

ivka, z jablka namočeného v čokoláde a oči a ústa z oželé cukríkov..
Ivka ,ja mám cestoviny rada, ale neviem robiť na ne omáčky
a pridávam vá mrecept na naše obľúbené kuracie prsia, to zvládnete, to je ľahké
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10562

ivka19
26. jan 2009

jani,ja robim gulas ale z hovadzieho,ale tiez ho zbuchame len sa zaprasi,najlepsia je raniya ko si do neho maca chleba 😝 😀

monkula
26. jan 2009

ivka, aj jark otak papal, keĎ bol maličký, namáčal si chlebík do omáčky a jedol

ivka19
26. jan 2009

monku,takze to je polka ci cele jablko? a tie kuracie mnaaaam 😝

dididi30
26. jan 2009

ja do senvica davam len maslo alebo aj dzemik alebo syr....salami ci sunky nelubi

monku no to je jasne doma je doma ale doma tak nechuti 😀 😉

cestoviny? syrove, ....oprazis cibulku cesnak pridas syr, kopec syru a zalejes smotanou a hotovo 😉

janka196
autor
26. jan 2009

mon ja mam perfektny na cestoviny zapekane s brokolicou kuracim maskom a sampionmi. to som nasla na tom mimibazare 😉

ivka ved si predstav ja som mala aj hovadzie kupene a bazmek vyberem z obalu a smar a cele zelene zo spodu. ma skoro jeblo 😠 tak som dala len bravcove. kebyze uz nemam vsetko na varenie nachystane idem do tesca a robim tam bordel ze by oni boli zeleny. sak ja viem jak to chodi v masiarniach. aj mi sme prepisovali datumi 😠

ivka19
26. jan 2009

monku,robis zapekane cestoviny?

dididi30
26. jan 2009

ivka aj tamca si rada tamca si rada maca chlebik do polievok, ona aj kapustickovu ma rada, aspon nieco 🙂

monku fajny receptik, vsetko je, len kucharka je lazy 😀 😀 😀

janka ja brokollicu lubim ale len ja 😠

ivka19
26. jan 2009

jani,fuuuuj,ze prepisu datum,no a var pre dieta 😠 ja nekupujem s marketov,takze sa mi to este nestalo,zaklopem 😉

monkula
26. jan 2009

Ivka, len spodok som odrezala z toho jablka, aby stálo 😉 no ,tie kuracie prsia sú úžasné.. 😝
janka, my huby nejeme, takže tý msa mi výber vždy dosť zúži 😅
ivka, nerobím ,bo neviem 😅

ivka19
26. jan 2009

didi,lenze ona sa tak naucila macat chlebik s maslom na ranajky aj do caju 😀 😀 alebo do dzusu 😝

dididi30
26. jan 2009

ja kupujem aj z marketov, ale naj je ked mame v piatok take trhy a tam su taky co predavaju cerstve
ved som minule kupila z domacich sliepok chrbty a to 4 v baliku za 50 penci, no sila, ale fakt to bolo cerstve pred nami to cistil 😉
a tiez tam maju vselico a lakomim sa kupit bazanta na plievku, len 3, 50, 😉

monkula
26. jan 2009

no, idem ja babuľky moje ,detičky sú zase v sebe, kua, okolo seba majú dvadsať autíčok a naťahujú sa o jedno 😠 😠 😠

dididi30
26. jan 2009

ivka no ved suchy chlebik je onicom, tak treba omocit 😀 tamca tak keksiky moci 😀

ivka19
26. jan 2009

monku,tak uvar cestoviny,opraz na panvici zeleninu,hriby ,kuracie prsia,co lubite,zmiesaj scestovinami dochut daj na plech zalej smotanou nastruhaj dobre vela syra a zapec 😝

janka196
autor
26. jan 2009

mon sak tam huby nedas a hotovo 😉

ivka ved aj my tak ale sa mi nechcelo treba na dalsiu ulicu tak reku kupime balene ta som sa fajne ogabala

didi skoda lebo uzasne su tie cestoviny carla sa ide zabit za nimi

dididi30
26. jan 2009

vlastne aj ja si mocim kekse do kavy 😀

monku caf

janka196
autor
26. jan 2009

mon tak cavik 🙂

ivka aj to znie dobre co ty vravis. ja kuracie opeciem na cibulke pridam tam huby, syry trojuholnikove a ktomu potom smotanu a kecup. povarim pridam brokolicu uvarenu aj cestoviny dam na pekac posypem syrom a za pol hodku uz bastime 🙂

ivka19
26. jan 2009

didi,keks ok,ale maslovy chlieb 😅

jani,mne zas znie dobre ten tvoj recept 😵 uz som aj hladna 😝 na teraz sa rozlucim,raniya sa zobudila,tak ideme vysavat,teda ja tlacim vysavac a raniya vysava,tak nam to trva 😀

janka196
autor
26. jan 2009

Ivka fakt je to velmi chutnucke. ked budes chciet mi mapis a ti poslem podrobny recept

idem uz aj ja. varit mi sice netreba lebo mam odvcera ale treba mi uz balit pomalicky takze mam hlavu v smutku

antoniab
26. jan 2009

ahoj baby tak prvy den a prvu pracu mam za sebou celkom to šlo akurat som sa vykašlala na Sheilu už sa mi nechce knej chodit rozhodla som sa že sa po novom roku budem trocha šetrit
janka pošli ten recept ja milujem brokolicu a huby a kuracinu 😝 😵
didi aj ja posielam tamarke velikansku pusinku 🤐 🤐

elizabethm
26. jan 2009

janka a nedas ten recept na tie karfiolove fasirky?tusim si raz spominala

joj cavte kocky.....

ivka ta presne tak aj my vysavame,no elizka my spi uz od pol dvanastej MM uz z prace doma no malina...aspon raz

ivka19
26. jan 2009

jani,tak napis verejne ten recept 😀 😝

matka,no super,ze myslis aj sama na seba,tak sa setri 😵

eli,ty si jak ja,ked muzik prisde len o hodinku skor domov,tak sa vytesujeme 😎

janulka7
26. jan 2009

ahojte krasavice. tak doteraz som vas citlaa. ja mam dnes hrozny den. ledva som dosla z prace. mam tvrde brucho a ma boli volajako zo spodu ako udrete ci co. tak len polihujem teraz. sa aj zle chodi. zajtra idem na gyndu tak im poviem a som zvedava co oni na to. dufam ze vseto o.k,lebomaly kope.
inak to o tych poliakoch. ja by som nemenila mam manzela co sa vzdy smejem ze taky uz vymreli ja som uchmatla poseldny exeplar. ale zas jeho otec je cisty poliak a tam by sme pohoreli. jednoducho vsade su dobry aj zly.
ale ste si ulavili ako ste sa vykecavali ohladom angicanou. to aj tu ludia nadavaju ze cudzinci im popbrali robotu ale kuknes a vidis ze tu zasratu robotu len cudzinci robai a oni su velky pani aby robili uparatovacky ale vonku. 😠 ale pysky otvarat na to by ich bolo.ja sa ani nerozculujem leboma raz tak nasrala jedna stara v metre ze som jej raidne nakladla jak svini do valova. ale aj stichla.bazmek dokedy si budu tie gumene zeny pysky otvarat. no nie. 😉
jani jak ti zavidim ze ides domov. joj ja by som tak sla aspon na tyzden.
no nic babule idem ja . asi si idem zdriemnut.
joj a skoro by som zabudla tamarke posielamu tisice pusiniek k meninam a nech ocino s maminou a bracekom posluchaju. 😉 🙂

antoniab
26. jan 2009

elizabethm mala je krasnučka som pozerala foto a maš krasni kočiarik kde si ho zohnala 😉
ivka dakujem na slovensku som si vypočula dost rad od doktorov tak si dam povedat dufam že mi to vydrži to čo som tu u doktorov riešila 3 mesiace som doma mala vybavene za tyžden a dufam že teraz mam už spravnu davku liekov 😅 🙂

elizabethm
26. jan 2009

antoni dakujem sa bijeme o nu.....kociarik sme doniesli s SK aluminiova konstrukcia je lahucky a dobra cena
ja tie ich anglicke nemusim vsetky su rovnake uz sa na nho pitaly tak viem ze ho potom dobre predam

joj didi vsetko naj Tamarke.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre