Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
5. feb 2009

iwanka a ktore si nakoniec kupila?

mon no ved hej ale ta stale rozmyslam vies ci by tu islo solarko 😖

monkula
5. feb 2009

a prečo by nešlo? Veď každ áženy cche byť pekná... Podľa toho kde to bude, ak to bude niekde, kde v okolí nie je solárko, tak prečo nie? A kv centre, kde je Ďaľších desať zabehnutých solárií, tak potom nie..
nechty.. a ksi spravíš kurz, tak zo začiatku,ak sa bude dať, môžeš chodiť aj k zákazníčkam domov, tá lampa taká ťažká nie je, laky tiež nia a až si urobíš dobré meno, tak budú za Tebou chodiť aj samé... 😉

janka196
autor
5. feb 2009

mon tie nechty ma lakaju ved ja vsetko mam myslim vybavenie no uvidime co z toho

monkula
5. feb 2009

jani, veď potom mi spravíš francúzsku manikúru 😀 😀
Drží mpalce a pamúätaj ,radšej vyskúšať, a neuspieť, ako celý život ľutovať, že to som mohla skúsiť 😉

janka196
autor
5. feb 2009

mon to je pravda
a ty mas u mna vsetko gratis 😉

monkula
5. feb 2009

janka, vĎaka 😉 😉 😉

janka196
autor
5. feb 2009

mon zamalicko. ved to plati pre vsetky "moje konickarky" 😵 😵

dididi30
5. feb 2009

janka no super, tak ides nechtiky robit, dobre si to vymyslela a ked ta to bavi, tak preco nie a este si urob kadernicstvo a mas pokoj 😉 budes doma, urobis si jednu izbu pre zakaznicky a ideees 😀 obdivujem ta...hod mi do ip tvoje skype, prosim dik

janka196
autor
5. feb 2009

didi ahoj, este nepredbiehaj udalosti 😀 😀

janka196
autor
5. feb 2009

joj ale ta by bolo super to by ma bavilo. a este mozno obchodik so satami 😅

dididi30
5. feb 2009

janka no 😀 a ja ti budem poslielat oblecko 😅 😉 😀 😀 😀 😀

dik za skyp 😉

janka196
autor
5. feb 2009

didi no vidis to je super napad 😉 urobime sekac

antoniab
5. feb 2009

jej jani už niečo vydumuješ tak to je fasa držim palečky na spravne rozhodnutie 😉

sisulik
6. feb 2009

ahojte bambulky..ako?
janka..ty coze bez dietata na fotke? 😉

dididi30
6. feb 2009

ahojte aj u vas snezi? 😀

tamca uz druhy den nieje v skole, majuprazdiny , kvoli snehu, no su to magori co 😅 😀 😀 😀 inak sila uzavrete cesty a nic neposypaju

sisulik
6. feb 2009

janka..ta ty uz na SR? rychlovka...

u nas bola vcera zavreta skola ale ako kukam dnes na BBC na internete dnes uz nasa skola na zozname nie je...

sisulik
6. feb 2009

baby..mne zajtra zacina skola.....chytam triasku ci co 😀

sisulik
6. feb 2009

my od pondelka tu mame sneh..v pondelok 15cm a vcera nasnezilo rano cez 20cm..a tak zavreli aj skolu..ale dnes aj ked je sneh tak uz nesnezi a aj do skoly sa pojde...zase pojdem ako slimak kedze urcite sa smyka...aj snehuliaka sme urobili...musim dat fotky..hehe

sisulik
6. feb 2009

baby..vy co kupujete polovickam na valentina?

dididi30
6. feb 2009

sisu, sak aj my od pondelka, sakra ale teraz posledne dni, hruuuuza, kolko napadalo...
vraj ma byt taka kosa este mesiac a az potom sa otepli 😕
no sak som pisala,ako sme sli my do skoly a skola zavreta a ja s kocikom 😠 spotena som bola ako hovado, co tolko snehu bolo a vobec nik to neodhrna 😒

a naco ti je skola, malo si sa ucila? 😀

ja co kupujem? nist, naco 😀 😀 😀 snad nejaka vecera bude, napr kebab? 😀 😀

sisulik
6. feb 2009

ja ani neviem co este dnes budem varit...ale do 17tej mam dost casu...

didi...ze naco skola..nech nieco robim ked uz som doma...je to vyska a zajtra mame prve RANDE 😀
maleho sme dali tento tyzdne 2dni do jasiel...budem ho nosit asi raz - dva krat tyzdenne..moc sa na mna lepi, tak treba trosku to lepidlo povolit...vraj im tam prvych 10minut preplace a potom je uplne v pohode.

janka196
autor
6. feb 2009

cafte kocky

janka196
autor
6. feb 2009

sisu hej ja uz doma od utorka 😉

baby a u nas je dnes aj trosku slnecno sem tam

elizabethm
6. feb 2009

ahojte kocky....

sisu ta teba som chcela vymaknut uz tu malo chodis,prosim ta si spokojna s podkoznym implantatom?raz si spomynala ze ho mas a co za vysku studujes aky to odbor?
moja alex uz treti den doma bo skola padla a cesta uzavreta a mojMM siel na 4do roboty a o 5uzatvorili tu cestu tak som zvedava ako pride naspat ha ha 😒

sisu pekny snehuliak

sisulik
6. feb 2009

ahoj elizabeth..ja podkozny implantat nemam a ani neviem na co to je 😅
odbor modern languages studies.

elizabethm
6. feb 2009

hm sisu to neviem co za odbor no neva..
sa mi zdalo ze ty si pisala ze si mala ten implantat to je antikoncepcia elizka ma uz 6tyzdnov tak premyslam co je najlepsie....

jani ahojky....ta vegetis doma co?som citala aky mas napad s podnikanim ked otvoris tam kde blizko nic nieje ta zeny ta budu milovat ved kolke chcu sa skraslit a sa trepu aj dialku a tak budu radi ze to maju pod nosom,my uz dlho rozmyslame otvorit tu sl.obchod u sme aj v banke mali sedenie no uvidime najprv stahovanie a potom nieco poriesime,ze sa nudis neboj ja dojdem a moj max neda carlinke ani posediet take sidlo a my dame kavco hm?

sisulik
6. feb 2009

elizabeth...zameranie na cudzie jazyky do detailov a z roznych sfer...anglictinu, nemcinu mam ako hlavne predmety...ale este si budem musiet vybrat 1-2 jazyky..ale to neskor..

janka196
autor
6. feb 2009

eli vies len to je mala prevadzka a nasi skor chcu taky vacsi rodinny podnik vies aby sme tam vsetci mohli robit
a na tu kavu sa tesim velmi 🙂

sisu, didi pekne foto ste popridavali

dididi30
6. feb 2009

sisu, tak na vysku?? aj tu mam za sebou 😉 😀 ale na sk 🙂 a pracovala som ako upratovacka 😅
ale jazyky su super, len nie pre mna🙂))

eli, ej veru co to za implantat, ani ja poriadne neviem ale pocula som 😉 ja nepouzivam ziacnu antikoncepciu, hm zato mam male cici 🙄 😀

janka, tak oddychuj kym a vam to rozbehne🙂
a diky, trocha sm sa hrala s albumom 😀

dididi30
6. feb 2009

jej sisu a vy ste stihli snehuliaka?? jaj my nic, hm nebolo s kym, ja s malym takto vonku, no hruza a mus spi doobeda a poobede sedkame pri telke, sme ale lazy 😀
ale snehuliak je paradny 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre