Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
23. feb 2009

janulka 😀 😀 ta ja odpadnem z malej 😀 😀

janulka7
23. feb 2009

jani sak bodaj by nie. ked ja v kuse capem marekovi na zadok. no co uz som na zatazena 😀 a viditelne nasa nena tiez.
no co neuvazujes o tom spanielsku.?????????????????? 😉 ja byt na tvojom mieste nevybalujem setky veci. 😉
inak si chcem vybavit na jul august ci sa mi to podari a podla toho ci mamina budemoct vybavit vsetky papiere sama na sk, uvidim ci pojdem domov zaciatkom jula ak sa to podari alebo ostanem doma tu, a budem mat viac casu aj na male aj na chiaru. lebo vies s dvoma detmi ist robit 😖 no asi to bude brutal. uvidime. zatial este som so sefkou nerozpravala. ci by si nemohla dakoho najst na ten jeden mesiac. lebo v auguste mam dovolenku oficialne ale uvidime. joj ale ma kopol ten drobec. moje rebra. najmojveru ked sa narodi a bude jedno ci chlapec alebo dievca povinne prihlasim na futbal. sak take kpance nevyuzit by bol hriech.

janka196
autor
23. feb 2009

janulka moja asi ta sklamem ale uz som vsetko vybalila. uz sa zabyvavame a do konca roka dufam ze poriesime aj tu stavbu zeby sme zacali stavat a mozno aj svadba bude 😀 😀 no tesim sa ked prides na svk urcite dame stretko

dididi30
23. feb 2009

janulka 😀 😀 zas mne muz tlape po riti a tamca tiez, minule mi muz zahryzol do ritule a ona tiez 😅 salena pipina, niekedy ma taky rozum,ze hruza.....papagaj 😀
inak tamca ma taku rit ako tatino a ona furt mamka mam ritku ako ocinko? 😀

moje deti sa strasne podobaju, uplne az na farbu oci, tak sa mi zda,ze su na muza obe, no sak sa uvidi... 😉
ale urcite budes mat krasne obe a uvidis ako sa budu podobat 😵

janul, ty si si nevzala odtial bundu na zimu?? sak aj tu bola jaka kosa, som myslela,ze to neskonci a uz v trickach s kratkym rukavom chodia, sak vies 😀
a carlinka sa ma ako? necuduje sa,ze kazdy okolo nej po slovensky rozprava? my ked sme na slovensku tak tamca len kuka, ze vsetky deti po slovensky 😀

janulka7
23. feb 2009

didi moja chiara je taka ista. ja marekovi capnem ona mu capne, ja ho zacnem bozkavat a ona varaj papi hybaj nech ta vycmagam, a oslinta ho celeho. 😀 ale ked tou malou ruckou capne na rit tak fajne zastipe. MM si vrla krat musi do jazyka hryzt aby mu neusla dajaka nadavka. 😀 a presne ako vravis aj ja s a smejem ze prdelku zdedila po papikovi taku fajnu vypuklu.mnam 😀 😀 😀
jani sak dom mozte postavit aj svadba nech je ale ja ta aj tak vidim v spanielsku. 😀 a co tak svadba ved ty si bola antisvadbovy tip 😀 😉 ?joj ked dorazim na sk, zaraz ti volam .stretko musi byt. ved treba kus jazyky obrusit.no nie? 😀
zeny ja tu leitam medzi pocitacom a zehlenim. mna keby dakto videl pomysi si SALENA . 😀 😀 😀

dididi30
23. feb 2009

janulka by si sa cudovala kolko bab takto robi,zehli aj pise 😀 alebo vari a pise 😀 ....
inak ti to uz pekne ubieha ako ti tam svieti 30tt sakra,sak za chvilu budes mat dalsieho chlapa v rodine 😀 joj vies ake je to krasne taky maly pindurik a vajicocka 😀 ja neviem, ale chlapcek je o inom, sa mi zda viac pritulnejsi a maznavejsi ako tamca, no sak ako chlapi nie 😉 😀

janulka7
23. feb 2009

didi ty s tym pindurikom , ja s teba odpadnem. 😀
dufam ze bude taka cicka ako chiara. ta bola iny maznacik. este aj dnes sa vtrie ku mne do postele a aj hodinu sa musim s nou mojkat. tulit sa , bozkavat jej celo, skrabkat chrbatik. to je iny maznak. 😀 tak ak maly bude viac, tak to aby moj milacik zacal poriadne zarabat lebo sa do roboty pre mojkanie ani nedostanem. 😀 a ak bude ako jeho papi tak sa ani necudujem, lebo ten je tiez v kuse zalepeny na mne. co si samozrejme nestazujem. mne to robi taaaaaaaaaaaaaaaak fajn. 😀 😀 😀

janka196
autor
23. feb 2009

didi no ved ja ani poriadnu bundu nemam. teda mam z riveru ale sa v nej citim jak rambo vies taka perovka 😀 😀 a na kabate sa mi posral zips musim dat opravit
ja umrem z toho pindurika 😀 😀 😀

janul sak ja som stale antisvadbovy typ ale vies kvoli robovi a malej bo nech ma jeho priezvisko 😉

monkula
23. feb 2009

janka, sa nerob....
ty chceš poukazovať svoje kerky v šatách biekych.. 😀

janka196
autor
23. feb 2009

mon 😀 😀 😀 no to urcite. a aj keby bola svadba tak na urade a nepotrpim si ani na saty biele 😀 😀

emi08
23. feb 2009

Ahojte baby,
poradte co treba na zmenu mena v pase ak ste vydate za anglicana a ci to mam nejak nahlasit na SK,alebo nie
ked zijeme v UK.
diky moc 🙂

kamartina
23. feb 2009

ahojte neviem kedy ale uz skor sa pisalo o kremikoch a olejcekoch pre deti niektora z vas myslim DIDI pouziva SEBAMED maju ho teraz aj tu v BM len za 86 p dobre ne ja som vykupila vsetko malemu len to robi dobre lebo ma atypicky ekzem pouzivala som botanic ale tak sa vyhadzal ze dovi...

jankando
23. feb 2009

takze sebamed je dobry?
my pouzivame Aveeno a je vcelku fajn, len malemu sa hadzu sem tam malicke vyrazticky na lickach..neviem ci to bozkavanim ci cim to je.. 😠

kamartina
23. feb 2009

ahoj JANI ano poznam tu kozmetiku zo slovenska a maly mal nie vyrazticky ale celu tvaricku ako keby do zihlavy padol dala som mu sebamed a na druhy den mal iba fliacky a dnes uz nic.bola som zufala nevedela som co mozem mu dat a som rada ze tu kozmetiku som nasla tu inac u nas na sk je dost draha

jankando
23. feb 2009

Aha
mne poradila midwife ten aveeno, vlastne ho mame na predpsi, kvoli vraj suchsej pokozke no a na licka... 😖
fajny je, lebo tie vyrazticky mu zmizli, ale teraz sa sem tam vyhodia take ine...a len malo, tak jedna dve na lickach a jak slinta tolko chrobacik moj, ta ma medzi bradickou a perami take az cervene.... ☹

dididi30
23. feb 2009

janul neboj bude cicik ako malicka, no snad 😀

janka, kasli na ramba, daj si bundu, sak tolko snehu co napadalo u vas......jaj ani sa necudujem,sak tu tiez napadalo , ked bola kosa 😝

emi juj to ti neporadim, skus sa opyta bab co maju za muza anglicana, no vies my sme tu vacsinou slovac pobrata 😉
mati nie ja som sebamed nepouzivala, iba pri malej to bolo davno, skor janka teraz tusim......aj pouzivam bionicu ci ako sa to pise z boots, strasne fajna a kvalitna kozmetika a je tusim aj drahsia ako johnosns, ale nevadi, vydrzi nam to dlho 😉 vidis a nam ten botanic nevadi 😉 my mame krasnu kozicku, teda aspon thomasko🙂
juj a to mi je luto,ze mate atopak aj moja tamca ma...nech ti na to nieco napise lekarka a este skus zajst niekde kde predavaju homopatika a radim ti, daj si z domu poslat MODRU INDULONU ta je na atopak vraj naj, skus kliknut na temu indulona a tam si o tom precitas 😉

jankando aj my mame sem tam cervene bodecky na lickach, to su slinky a aj to,ze vsetko zuzlu 😉 staci namastit....inak aj ty pouzivas dobru kozmeniku 🙂

dididi30
23. feb 2009

mati a kde v ktorej drogerke si zohnala sebamed? skusila by som pre tamcu....alebo v lekarni?

jankando
23. feb 2009

Hej, didi
nam bola predpisana 😉
a furt som chodila prosit furt a teraz nam az 2 tuby na mesiac dali a 😉 som si to dala na opakovany recept, tak uz iba zavoalt 3 dni dopredu do lekarne a prist si vyzdvihnut.. 😉

jankando
23. feb 2009

No a Johnsons som nakupila i olej, i ten kupel i puder..no a neviem naco....Puder nepouzivam, Olej vobec nie a ten kupel ja pouzvam.. 😀
bo som sa napocuvala, ze Johnsons vraj nie je dobry pre take male deturence.. 😝 novorodeniatka asi... 😠

jankando
23. feb 2009

i ja sa pytam, v ktorej drogerke si zohnala sebamed, vyskusala by som.. 😉

kamartina
23. feb 2009

joj dievcata JOHNSON ani mi nespomynajte to bolo hrozne vsetko islo do kosa
DIDIDI ja som to kupila v bm iba tam to maju a fakt je perfekny aj modru indulonu som skusala ono sa mu to vsetko tak ako keby zdurilo mam pocit ze za tie tyzdne sme vyskusali vsetko a som stastnA ze zabralo nieco uz nic nebudem menit tak nakupujem to vo velkom

kamartina
23. feb 2009

neviem ci poznate ten obchod BM...

kamartina
23. feb 2009

VIETE???

janka196
autor
24. feb 2009

cafte kocky co riesite kozmetiku? ja tiez pouzivam seba med a ja som si nosila zo svk ale v uk som potom kupila v home bargains aj v takom malom obchodiku mali aj mydielko 🙂

janulka7
24. feb 2009

pani zeny no co to tu mrzne.
jani ja ta uz hladam vsade. uz som ti aj ip poslala aj na skype som ti pisala. ozvi sa hned jak budes pripojena.

baby ta co nepisete.? janka nam odisla na sk a tu je mrtvo. treba ju dostat nazad. 😀 😉

monkula
24. feb 2009

ak kozmetiku, tak u mňa jedine Garnier... 😉

ivica2705
24. feb 2009

ahojte babenky, tak dala som nove foto....
mala je uz zdrava tak s amusime pochvalit, uz jej to preslo, hm len keby sa este chcela naucit prespat celu noc, ahah ja viem to chcem vela...
tak sa mi tu opatrujte a idem si as precitat, moc nepisete a teraz mi to vyhovuje lebo som tu sporadicky.. posielam pusinky detickam...

dididi30
24. feb 2009

ivuska, malicka je krasna prekrasna 😵 uz je taaaaaaaka velika 😵 😵 😵

ivica2705
24. feb 2009

tak to ti poviem, a dakujem , to vies musis mat riadnu gazdinu doma, ahahahah
😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ty kedy das nove foto, nech sa 🙂 pokocham

dididi30
24. feb 2009

ivic som rada,ze ste uz zdravucky, aj my sme, teda hadam, lebo stale pocujem ako malemu behaju hlieny, no to je tym,ze tu na to nic nedaju 😒

kami, my nemame drogeru bm, este som o nej ani nepocula 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre