Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

janka196
autor
15. mar 2009

ahojte babule. tak ako vikendujete? tu sme mali krasne slnecno takze fajne. urobila som teraz ovocny kolacik tak pojdeme navstivit prababku 😉

janka196
autor
16. mar 2009

dobre ranko prajeme, tak co tu ani noha 😲
baby mam dobre spravy. som volala rano na gyndu tak mam vsetko dobre akurat musim drztat dietu lebo mam zvyseny cholesterol 😅

dididi30
16. mar 2009

caute baby
no predstavte si maros bol predavat na car boots a zarobil 100 libry 😀 😅 😀 😀 😀 😀 😀 no bomba co? a za oblecenim sa trahli, takze mam este nejake kusy a ho vyslem 😉 sak bodaj by nie, mam len drahe oblecko 🙂

janka coooooo, inak to aj moja kamoska mala, chuda ako palica a cholesterol mala vysoky....pocuj a to ti z gyndy pbrali krv? preco|?

janka196
autor
16. mar 2009

didi ta supa dobre ste popredali 🙂
hej krv mi brali na gynde kvoli pecenovym testom vies jak berem antikoncepciu. inak ja to mam stale ten cholesterol zvyseny. nechapem to sak celkomsa dobre stravujem 😖

janulka7
16. mar 2009

Ahojte krasavice. tak ja som uz v praci. dosla som z gyndy. vsetko je o.k. aj ma pozrela od spodu a vraj je to o.k. len ma maly velmi tlaci tak preto ma boli popod brucho. lebo ja som od piatku vecera stresovala ze ci sa nahodou neotvaram. ale nie je to o.k. tak sa vytesuje. maly ich tam zase pokopal riadne. a j sono ked mirobili tak mlatil do toho ako divy. lekarka sa aj smiala . a mne brucho skakalo ako keby dnu tancoval. 😀
jani ta dost si sucha a este ti dietu nasadia no nazdra tak len nos pri sebe aspot velku bielu vreckovku zeby si sa nestratila lebo ked este dietovat zacnes a ta uz nacisto sa stratis. 😀

didi tak gratulujem. dobre ste zarobili. tak len predavaj ta het. a predpokladam ze penezi co ste zarobili pojdes hned minut na dajake sopinky. urcite uz mas daco vyhliadnute. 😉 no ja padim pracovat a potom letim po chiaru. majte sa pekne a neflakajte to tu. piste nech mam co citat. papa

janka196
autor
16. mar 2009

janulka no fasa dikes ty za tu suchanu hahaha. super ze je vsetko ok. ja uz cakala ze rodime, ved vies 😀

dididi30
16. mar 2009

janka aj ja asi budem brat anti, lebo mavam aj 2x do mesiaca mendzes 😒 hormony....no tak mi ich predpisu, len zas mam nervy bo uz 2 tyzdne sa objednavam, no furt daco, som zo seba na nervu, no dilino total 🙄 😀

janulka, nic nekupujem, dala som muzovi kartu 😅 😀 😀 sama som vyhukana 😕 no ale uz to nema obdoby, sak kupujem a kupujem a kopec veci som na sebe nemala, tak teraz srandujeme,ze kriza je kriza a pravda, clovek nikdy nevie...
janka inak vsetko ok, nemusim ist do robotky, zatim 😉 😀

janka196
autor
16. mar 2009

didi ja beriem cerazete uz skoro dva roky a v pohodicke. v uk je zadarmo teraz budem musiet calovat doma. preto rozmyslam ked dokojim ze si dam ten podkozny implantat uvidme
no super ze nemusis ist robit zatial 🙂

janulka7
16. mar 2009

jani sa smej ale ja ked som videla mareka ako mu ziarili oci, ze vraj ideme rodit tak som myslela ze ho prerazim. ten by bral keby uz aj teraz som porodila. nie ze by to mne dajak vadilo. ale radsej nech este cusi dnu. 😉 ale sak pri mojom stasti mozno odrodis so mnou cez net. 😉 😀
didi ta co si ochorela? vraj dala muzovi kartu. musela som aj dva razy precitat ci dobre vidim. lebo mi to nejak neslo do hlavy. 😅
baby tak ja si chcem po porode dat tu danu ale tu novu co je proti rakovine krcka maternice. na sk sa za nu plati 7000sk. moja mmamina si ju dala a je velmi spokojna. kedze ja nemozem brat nic kde su hormony tak som zvedava ci sa mi ju podari vybavit na sk v auguste. lebo pri chiare som este mohla riskovat lebo som chcela dve deti ale teraz radsej sa poistit lebo nam ked po porode daju povolenie tak budeme jak otrhnuty z retaze a nie ze o mesiac budeme zas v tom. tak sme to s MM prebrali a zhodli sa na tom ze radsej tu danu. 😅

adriana123
16. mar 2009

ahojte,ja chcela by som sa opytat,ci niektora z vas nebyva blizko West Bromwich,Birmingham.Som doma s 2 ejme rocnym synom Simonom a hladame pre nho kamarata,kamaratku a samozrejme aj pre mna.tak ja obcas nakuknem ci sa niekto nenasiel,tak pozdravujem vsetky,majte sa pekne

janka196
autor
16. mar 2009

janul sak aj ja som sa tesila ze bude vzruso cez vikend 😀 😀

janulka7
16. mar 2009

jani ty bestia. tak ty si si sa uz vytesovala ako marek ze ideme rodit. pani ja budem musiet objednat kinosalu co sa tolko ludi nahrnie so mnou rodit. 😉 to spanieli este nevideli. no sak pockaja. ked budes mat druhe a inak ja si myslim ze to nebude dlho trvat a a das nam spravu ze si tehu. 😉 vies to je moj citat.

dididi30
16. mar 2009

janka, ja tiez stale kojim, myslis,ze ten inplantat je dobry?? inak ja musim kuk na to,ze mam kolisavy tlak, tak uvidime co vymyslia, necham to na nic 😉 ja som brala antikoncepciu raz v zivote a to 3 tyzdne, xixi 😀

janulka neochorela, ja mavam take sem tam vypadky, proste uz mam vsetko co som chcela a potom uz neviem co kupit, alebo pride nejaka kriza a ma to zabrzdi 😀 😀 no ale sak som sa nasmiala, lebo tento mesiac mi ma prist nova karta, lebo tato ma platnost len do kocna mesiaca, cize muz bude po nocnej spat a ku mne pride karta 😅 maros uz peni, xixi 😅 ale nie, dam mu kartu, chcem sa naucit nieco usetrit a vazit si to co mam 🙄 fakt 🤐 😅
a pocuj jani, to je co za dana, to maju aj v anglicku?

janka196
autor
16. mar 2009

janul 😀 😀 tak tentoraz ta citak klame lebo sa pekne krasne dopujem tabletami takze ziadny surodenec sa nekona hehe

didi ta ja myslim ze ano. ucinnost je 99% a tusim na tri roky sa to dava, ale niesom si ista 😅
a myslim ze dana je to vnutromaternicove teliesko ak sa nemylim 😅

janulka7
17. mar 2009

jani nechcem sa ta sklamat moja teta brala antikoncepciu a otehotnela a cakala dvoicky a potom znova a tiez cez antikoncepciu. a durha zase otehotnela cez danu to je vnutromaternicove teliesko. kedze uz ma troch synov sa nasrala a dala si podviazat vajecniky . 😅
didi no dana je ako pise janka vnutromaternicove teliesko ale toto je nejaka nova dana neviem aka a je proti rakovine krcka maternice. ja ani neviem ci ju tu v spanielsku maju. mne to vravela mamina. ze na sk sa plati za nu 7000sk ona si ju dala a nejde si to vynachvalit. a gynekologicka povedala ze nie je problem ked dojdem domov tak mi ju moze zalozit. ta normalna dana je zadarmo. teda aspon tu v spanielsku a na sk bola dakedy tiez . teraz ako to je neviem. ale ja som rozhodnuta si ju v auguste dat. lebo ak nie tak urcite bude tretie, a to by teraz nebolo dobre. chcem si uzit aj maleho.aj chiaru.

no a to stou kartou ja sa z teba usulam. ale tak tak treba setrit. ale nesetri zas velmi lebo dakto tu ekonomiku musi z hovna vytiahnut. ako kto lepsi ako zavislacky na sopingoch. 😀 😀 😀
inak neviem ako je na sk a v uk ale tu je nadherne teplucko. rano o siedmej sme uz mali 15 stupnov. joj sa vytesujem. boze nech je uz tak. ja uz chcem ist na plaz. kus sa usmazit lebo som zelena. 😅 no nic idem pracovat. tak sa majte krasky a vecer kuknem co ste popisali tak sa snazte. 😅 😉

dididi30
17. mar 2009

caute zeny 😀 😀

flakate to tu riadne 😠 😀

januka no ved to, aj ja by som nieco chcela, len neviem co este, teda musia mi oni pradit, vies ja ked mam ten tlak a tak....
hehe, ty sa sulas hej?? 😀 no kriza je kriza a ja som od nej dostala facku 😠 😒 tak preto, ale som rada, aspon vynosim to co mam, xixi 😀

ja sa tiez z teba sulam,ze vy po porode hned budete plachtu drat 😀 😀 😀 teda moj muz by vam zavidel 🙄 😀 😀 ale inak pohodka 😉 😀

ozaj my mame tak teplo, normalne chodim v mikinke 😎 😀

janka196
autor
18. mar 2009

ahojte babule, tak ako sa mate? my v pohodicke. akurat dumam co budeme robit. krasne svieti slniecko ale fuka jak zdzivete 😠

iwanka
18. mar 2009

cauko, my sa mame celkom ok, maly si vytvoril novy rezim za zacal stavat uz o pol siedmej, asi sa uz prisposobil letnemu casu 🙂

Ani ja neviem, co my dnes robime 🙂 🙂

janka196
autor
18. mar 2009

iwanka ahoj, joj to je super. trosku ti aj zavidim ze sa ti to podarilo ho odstavit a ze ste to tak pekne zvladli. ako mna to velmi az tak neotravuje to kojenie ale vnoci by som uz brala sa kludne vyspat a ne vkuse cicku vytahovat. no uvidime dokedy potiahneme este

iwanka
18. mar 2009

janka, keby si ze rozhodla, ze odstavis, tak odstavis... 😉 Pre mna to bolo nepredstavitelne a teraz ked si sam drzi flasku a cucka a potom ju odhodi otoci sa a spi, tak to je super.
A to nocne kojenie, ked to teraz nepotrebuje, tak to znamena, ze sa chcel len pomojkat a ja som hned tahala dudu, aby sa nerozbatoril.

jani a to co si pisala ten zvyseny cholesterol, tak aj ja som mala, ked som brala HAK, tak neviem, ci to nema vplyv aj to, tiez davala som pozor na stravu, no neviem.

iwanka
18. mar 2009

inac kupili sme si umyvacku riadu, v pondelok nam dojde, uz sa neviem dockat, lebo uz som mala tohpo dost!!!!

janulka7
18. mar 2009

dobre rankokrasavice. tak my sme ali vcera taky hic ze az. kym som bola zavreta v robote tak to ani nebolo citit ale potom ked som vysla von ta som hned po papuli dostala. 33. ja som zasla. ale bolo fajne. aj brucho som kus vytiahla nech ho vyhreje a malemu sa viditelne pacilo.. 🙂
didi vies my sme ti brutalisti co sa tyke sexu, 😅 , ako sa poznam tych 40 dni budem cakat uz zo zatatymi zubami. ved uz teraz basnim co ideme stvarat ked porodim. 😀 a MM sa smeje ze nech nerobim chute lebo nas oboch rozdrapi. 😀 to vies tak poriadne to uz chyba. ved ani pusu mu nemozem priadne dat a pritulit sa len odzadu lebo mi brucho zavadzia. tak sa vzdy smejeme ze sme ako 2 tucniaky . ja sa so sa vzdy na neho vesala ako uterak a teraz sa mi neda tak mam nervy. 😅 ale uz sa to krati apotom brutalita. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
didi a vy ste po porode nemohli ci ako to mam chapat. 😕
no nic kocice idem lebo aj dnes ma byt hic. uz teraz som v kratkom tricku tak idem chytro poriadit kym sa este da lebo ked zacte piect riadne tak to uz ma bude unava brat. ale piste ja vas este urcite kuknem. papa

janka196
autor
18. mar 2009

iwanka tak to je pravda. to uz nieje o tom ze to dieta potrebuje ale len je nato zvyknuta a chce sa pomojkat. no nevadi hovorim zatial mi to az tak nevadi
inak moze to byt aj s tym spojene no neviem. vraj by som mala vela strukovin jest a to ja vobec od kedy mam carlu
a coze umyvacku? az tolko riadu mate? mne to absolutne nevyhovuje umyvacka. ja som z toho bola skor na nervy

janul caves ty provokaterka. laskovo nam take veci ani nepis ok 😀 😀 😀 myslim to s tym pocasim 😝

iwanka
18. mar 2009

janka, my mame dost riadu, stale tam je vsetko naskladane a mne to velmi vadi a este potom ked hodinu umyvam, tak mam dost.
Ja som bola zvyknuta na umyvacku z domu, lebo moji rodicia mali od mojich osemnastich, no ked som prisla do UK, tak uz som musela umyvat 😉

janka196
autor
18. mar 2009

jaj takto to je. 😉 my sme doma nemali a isto ani mat nebudeme. ja som sa s tym stretla v espani a strasne mi to islo na nervy ze som zatym musela cakat a este aj nie stale to dobre umylo . ale zas kde je velka rodina a kde sa vela vyvara tak preco nie 😉

janulka7
18. mar 2009

no baby tak o umyvacke riadu rozmyslam aj ja. ale ja by som chcela taku tu polovicku. no ved viete take malicke co su. lebo u nas je sice vela riadu ale napriklad pohare by som v tom neumyvala lebo mne pohar z umyvacky smrdi. je to moja mania. 😅 ale brala by som lebo od kedy je tu brasko ja nevie v kerej riti sa nazhana tolko riadu a ako pise iwanka ja nenavidim ked mam vela riadu v drese . ja chcem mat vzdy vsetko prazdne. to viete proesionalna deformacia. aj v robote mam umyvacku a je to dobre lebo hned ako dojdem tam narvem vsetko a ked odchachazam tak povyberam a poukladam. a hotovo. ale ak ma niekto malo riadu tak je to fakt zbytocnost. jedna z mojich prvych sefiek , mala doma tiez, a ta zbierala do nej riad cel tyzden lebo oni doma nejedli a to smrdelo ako slak. fuj 😝 zapinala ju len v sombotu a to fakt hrozne smrdelo vo vnutri .

janka196
autor
18. mar 2009

janul bazmek ta to si viem predstavit ten smrad 😝

janka196
autor
18. mar 2009

baby no uznajte tu zacalo snezit, no mna uz fakt porazi 😠

dididi30
18. mar 2009

caute

hehe tu je slniecko 16 stupnov 😎 😀

jaj baby ja a muz sme chori, mna uz je..e, fakt je to na nervy 🙄

janulka ty maniacka 😀 😀 😀 aspon sa zasmejem, ked toto pises 😀 😀
jaj no nemohli,l ebo ja som stale cititla toto natrhnute, ako keby kusok masa, humus 😝 a to ma nenastrihli ani nesili, tak asi to nebolo kusok ale falat 🙄 no a furt sme chori alebo daco, muz furt na nocnej, maly furt hore nedovoli nic, strasne 😢 😀 😀 😀

janka196
autor
18. mar 2009

ahoj didus, joj bazmek ta co zase? 😠 ta ti verim ze to na nervy uz je

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre