• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
janka, nie, neodúčam ,ona sa vyzliekne a hotovo.... a pred chvíľkou sa pokakala a jarko behal za ňou s toaleťákom a zbieral kakaničky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
aj včera sme boli na kontrole u lekárky a keď videla, ako sa vyzlieka jarko,ta ksa začala vyzliekať aj ona a lekárka jej teda nechcela pokaziť radosť a popočúvala aj ju :grinning: :grinning: :grinning:
jani, to so makurát prišla od kaderníčky ,ja to tak neviem :grinning:
21. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nikdy neda upratat, vlastne nic urobit bez timkinej pomoci :grinning: , aj na zachode mi asistuje....a do vsetkeho sa mi montuje, ked ju neposadim na kuchynsku linku, prinesie si stolicku, na sak nech vidi :grinning: , vsade je.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. nov 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku no bazmek dobre to mas podele :grinning: :grinning: :grinning: pocuj ta mala ti je riadne cislo ti poviem, som zveda ci aj carla bude tak vystrajat bo ona zas taky kludas ze dovi aj teraz uz hodinu sedi a pozera relacie v telke ani neviem ze je tu
21. nov 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula, tak sa tu na vas smejem, mne tiez mala pred chvilou dedo isiel na wcko a ona mu hlavu medzi nohy vtisla, aby videla ako cika :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak to mas super, to ja neviem co je, aby mne mala sedela 1 min v kuse
21. nov 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi :grinning: :grinning: dobreeee :grinning: :grinning: ... no a to mi kazdy vravi ze jake mam zlate dieta. ona sa aj sama zahra akurat ze je zacicana ze vkuse len mamamama
21. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ani nie je uz zacicana a stale len mama, boli sme dost dlho na sk, po porode, a ked sme sa vratili do uk, tak uz bola na mna zvyknuta a hlavne na vela ludi okolo, a ked sme tam dorazili, ta bum iba ja a na tatina si moc nepamatala :frowning2: , a tak teraz ked sa vzdialim co i len za roh odrazu mamaaaaaaaaaaaaaaaaaa! :grinning: , tak chcem nejaku skolku aspon na par hodin tyzdenne :slight_smile: ked je s detmi, tak na mna na chvilku zabudne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
timi jaj ta ja si neviem ani predstavit jak ju dam do skolky boze to bude :confounded: ale zatial to neriesim :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nnno uz som konecne dopiekla kokso to cesto nekonecne bolo :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dam maleho spat a ozvem sa :wink:
21. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timinka: na kolko hodín týždenne možeš dať malú do školky???? A od akého veku???
21. nov 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata prisla som si vas trochu precitat nemam vela casu tak vas len zdravim
21. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka furt neviem co si piekla :rolling_eyes:

ja zerem pozostatky z mcaca :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
anet caves

didi ved pizzove kolaciky :grinning: :grinning: este som si zafarbila vlasy a potom sa pojdem osprchovat a lahnem mrtva :grinning:
21. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka jaj ta to dajak dlho :grinning:

ja som si vcera farbila :slight_smile: mam z cokolladovej cierne :astonished: a to som si dala tu novu lorealku 10 minutovu a ja som ju mala na hlave 30 mintu :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amee:ahoj, ja sa musim este popytat, do statnej mi ju este nevezmu, povedali nam, ze az od 3 rokov, no mame po blizku aj sukromnu a tym sa myslim, teda aj v to dufam, ze ako sa dohodneme, pytal sa mi na to MM,tak ked sa vratim naspat, tak to pozistujem
ahoj anet
jani, tak si takto vypekas, :slight_smile:
21. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak dlho bo cesto z kila muky :grinning: :grinning: sak styri pekace som otocila cize 48 kolacikov :astonished:
... jeje si dala na cierrno a foto??? ja som teraz kupila tu xxl od swarzkopf deepblack
21. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi malicky uz spinka?
21. nov 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby ja uz idem off prajem pekny vecer a dobru nocku :dizzy_face:
21. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz tiez idem papa vsetkym :grinning:
21. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby uz maly haja, tak dobru nocku, idem sa nudit cez net alebo spat :grinning:
21. nov 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobre ranko :grinning:

shopping :grinning:

shopping :grinning:

shopping :grinning: ...................................... :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko

didi :grinning: ale u nas az poobede lebo chudak papino si musel zobrat nadcas :grinning: :grinning:
22. nov 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak aj my poobede, tatino api po nocnej :grinning:

ako ste spali :slight_smile:
22. nov 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nnooo u nas to celkom uslo tak striedavo :grinning: :grinning: a vy?
22. nov 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my tiez hajn, vcera som este kuk horor, ta chapes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. nov 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no chapem ja som do polnoci hausa kukala :grinning: :grinning: a jaky horor kde isiel?
22. nov 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na jenotke, celkom fajn, bo som sedela ako prikovana :grinning:
haus je psycho :grinning:
22. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi ja zdochnem normalne zacalo snezit teraz :astonished: ale sa tesiiiiiim aj ked to len na chvilu urcite
... tak na jednotke hmm kuknem ci som to videla
22. nov 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi som pozrela na ukazku vyzera ze dobry filmik bude. pozriem si ked dam poobede carlu spat
22. nov 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok