Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
8. jún 2009

jankaaaaaaaaa jej gratulujem, boze takto krasne to specatite 😵 😵 😵 😵

janulka, no snad to bude vybavene 😉 takeho vykecavaca mas? 😀

iwanka
8. jún 2009

ahojte, janka blahozelam, tak uz o chvilku budes v inom klubu 😀 😀 😀

a co tak narychlo, ved len nedavno si tvrdila, ze si takto spokojna...

elizabethm
8. jún 2009

jeziiiiis JANKA len gratulacie odo mna ja som 12rokov bola s Alex busy a som povedala ze tak to aj ostane a predsa som sa pridala do klubu stastnych manzeliek a uz by som nemenila vo dvojici je to krasne a hlavne to oslovenie moj manzel,sme mali mojho otca a naj kamosku s muzom a aj tak bolo super,vela stastiiiiicka prajem v auguste idem do kosic tak dame dufam stretko uz mame pasy

janka196
autor
8. jún 2009

baby dakujem krasne. viete co tak chceme ist na dovcu tak sme si povedali ze zabijeme 2 muchy jednou ranou 😀 😀 a aspon budu vsetci spokojni. a treba mi obnovit pas tak uz si ho dam rovno na nove meno hihi

janka196
autor
8. jún 2009

eli urcite dame stretko uz teraz sa tesim. potom ti napisem svoje telefonne cisla

dididi30
8. jún 2009

janka super 😵 a kde chcete ist?? inak vidis doslo na moje slova 😵

janka196
autor
8. jún 2009

didi chceli by sme ist do tunisu 😉

jankando
8. jún 2009

Jani, pridavame sa ku gratulaciam... 😵 😵
i my sme nieco spekulovali, ale je to este vo hviezdach.... 😀

Dididi, hej, ukradli, svinky jedne...rovno z podschodista... 😖 no co..ako pises, aspon dovod na kupu druheho..ale anis tym nie som spokojna.. 😉

antoniab
8. jún 2009

ahoj janka srdecne blahozelam a vitaj v klube 😉

dididi30
8. jún 2009

jnka joj fajne tam bude 😀 tam som este nebola 😅 😀 ja by som sla do turecka, tam som bola ,bolo tam supis, ale aj chorvatka voda sa mi paci, no sak slane ako slane nie 😀 😀 tak nech vam to podari 😵

jankando, no vidis super dovod 😀

janka196
autor
8. jún 2009

janka, matka dakujem aj vam.

inak baby uz mame predbezny termin na 16.6 sme si dali na carline narodky sak aby sme nezabudli 😀 😀 😀

elizabethm
8. jún 2009

vidis janka my sme dali na moje narodky a to rovno 13teho tak na stastie

monkula
8. jún 2009

janka, blahoželám..... aj my sme sa tak brali, len my dvaja, jarko a dvaja svedkovia.... a potom na večeru a vyčerpaní spať 😀 😀

janulka, snívalo sa mi, že sme išli k Tebe do Španielska, a ja som nútila Jarina, aby mi zastavil v nejakom meste a tam som Ti kupovala darčeky 😀 😀 😀 😵 😵

classic0123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka196
autor
8. jún 2009

mon dakujeme aj tebe 🙂

dididi30
8. jún 2009

jani a to chces len tie vrchy hej?? cislo a ostatne napis do ip 😉 snad to tu najdem, ked nie tak ti napisem 😉

janka196
autor
8. jún 2009

hej didi len vrch. spodok mi robo kupila vrch sa pomylil a miesto plavok mi kupil normalne 2 podprdy 😀 😀

janulka7
9. jún 2009

ahojte krasky.
tak najprv k janke. skoro som padla na RIT ked som si to precitala 😀 . GrAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAtulujeme. a vitaj v klube . 😉 uvidis jak je to fajn. 😉
mon kludne pridte. ja mam rada vela ludi v byte. u mna sa kazdy vystrieda tolko vanstev ze az. Janka ti to moze potvrdit.
nic idem ja lebo Chiara je chora. hrozne kasle ale nema teplotu tak hadam nas to prejde so sirupom co jej dal pediater. a o hodinku musim ist s nou do skoly lebo sa idu fotit. tak aby bola na spolocnej fotke. a este chcem stihnut po riadit. tak sa majte krasne. a piste nech mam co citat pri kojeni. 😉 😀

monkula
9. jún 2009

januli, ty neprovokuj, lebo k Tebe naozaj dokvitneme 😀 😀 😀

Aj ja mám choré det, jarko začal v nedeľu, len ležal, mal teplotu, a Chiara včera večer....
Obaja teplotu okolo 38, ale mlátiť sa a hídať, na to energiu majú... 😠 😠 😠
No a aj ja sa začínam cítiť nanič... bolí ma hrdlo, som malátná...a to ideme vo štvrtok do RS, lebop v sobotu krstíme Chiaru...

janka196
autor
9. jún 2009

caute babulky

vsetkych chorym detickam prajem skore uzdravenie 😵

mon inak aj robo je dajaky soplavy, joj bazmek dufam ze nedoniesol z uk prasaciu chripku 😲 ale vravi ze ako dosiel do prace tak tiez su tam vsetci chori tak neviem ci dajaky virus nebude zas

janul pridaj potom foto nech sa pokochame

monkula
9. jún 2009

jani, ďakujem, snáď vyzdravieme... 😝 😝
ale taaak ma to hrdlo bolí... 🙄 🙄 🙄

dididi30
9. jún 2009

caute

co , kto , kedy a kde 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ??? aj ja chcem iiiiiiiiiiiist, janulka, ked maly podraste a vyformujem si sexi postavu tak sa zastavim aj ja, dohodneme sa janka, monika aj matka a dojdeme 😀 😀 😀 😅

deticky skore uzdravenie! teta gala odkazuje 😀 😉
a monku my sme uz dlhsie zdravi, tak nas nenakaz prosim 😠 😀 😉

janka klid, prasacia chripka ako kazda...v ;poho 😎

antoniab
9. jún 2009

pekny vecer

didi kam ideme tak more v birghimeme ci ako sa to pise sa zrusilo 😀 😀 😀 tvoje podrastie a moje bude prcave no co ja sa obetujem koli moru cokolvek 😀 😀 😀

joj baby konecne to tu troska ozilo tak mi to chyba take to tu bolo busy pred vianocmi a teraz ... no ale leto aspon na svk lebo tu uz opet jesen 😀 😀 😀

sak dajme stretko niekde na sirave more si domyslime abo ked posatvim tu vilu tak unas v bazene dufam ze vam postaci 😀 😀 😀 😉

monkula
10. jún 2009

juuuj, že to čo by bolo za žúrku? Janka, janulka, didi, maťka a ja 😀 😀 😀
no, snáď sa nám to niekedy zadarí... 😉 😉

nikusa9
10. jún 2009

Ahojte babenky, prepacte, ze som tu nakukla, ale potrebovaly by som poradit...kedy by bolo najlepsie ist do UK na nakupy na taky jesenny tovar??viem, ze je to urcite skor ako u nas, ze sa teda skor dava taky tovar..ale ci je to jul, august...?chceme ist len kvoli obleceniu, tak aby som to nejako neprehnala, aby som nesla prilis skoro...Dakujem kráásne

mattoni22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dididi30
10. jún 2009

caute

no kedy to ideme k janulke?? uz ani radsej nedojde, aby sme nedosli 😀 😀 😀 😉

nikusa, no tu su vypredaje hocikedy, ale zda sa mi ze take naj su koncom jula, zaciatkom auguste a co sta tyka jesenneho tovaru, tak ten tu najdes hockedy 😉 dokonca v zime tricka s kratkym rukavom 😀 tu je to akosi naopak 😅
najlepsie to tu sledovat a ked budeme pisat o vypredajoch a hned aj vystartovat 😀 😀

janka uz to mas ochvilu doma 😉 😵

mati 😀 😀 😀 sak ja som byvala v michalovciach a mam tam rodinu, tak mozema aj na sirave 😀 😀 jaj tam boli fajne diskyyyyyyyyyy 😵 tam som prezila svoje mladi 😵 😀 😀 😀

nikusa9
10. jún 2009

didi-dakujem krásne za info 😉 tak asi koniec jula..no,aj tak by sa dalo..len ta letenka co by ma stala takto na poslednu chvilu 😕 😀 tak este raz vdaka 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
11. jún 2009

nikusa nemas zac 😉

baby kde ste, nejako to flakate, ha 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre