Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

jankando
23. nov 2008

Jeej, jani vy uz stromceka mate....
a my este ani kupeneho nie.. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
rozmyslat, ci po rokoch zmenit styl..zacal sa mi pacit biely...

janka196
autor
23. nov 2008

didi hej sme postavili lebo ma janulka vyprovokovala a aspon som zistila ze mi nanho este volaco treba lebo naposledy stal pred dvoma rokmi
...hehe ze nemusi primark a pyzama a gacure 😀 😀 😀 , ale je pravda ze napriklad rifle by som si tam nevybrala urcite. ale svetriky su super a tak mam tri za cenu jedneho v riveri 😉

jankado biely je krasny tu ich maju suprove niektore maju aj konce ihlicia vysvietene suprovo to vyzera

jankando
23. nov 2008

hej, Jani, tak si ma prehovorila..lebo som sa nevedela rozhodnut.. 😀
ani ja z primarku nerada hocico..
ale napr. ako janca pise, gature a pyzama sa daju a toho roku maju fajne kabatiky i svetriky na styl aky ma Janka...
😉
rifle by som si tam tiez nekupila...
ja tiez dost nakupujem v newlooku..chodite tam?

antoniab
23. nov 2008

vy už mate stromčeky 😅 a my ešte ani kupeni no jeden ale to skor metla než stromček 😠

janka aj nas sneh sa topi ale ked to v noci primrzne tak rano tu bude taka kluzavka len neviem kto ma potlači MM a otec chodia rano skor 😝
a kde ste babenky nakupujete 😀

dididi30
23. nov 2008

janulka ja som tak o obleceni rozmysala ako ty, najma ked sme prisli, teraz dam viac, lepsie sa citim, koza som 😀
a uz ani gate tam nekupujem, len pyzamo
😉

no a stromcek si oziv nejakou brutal farbou, napr nejakou striebornou ci zlatou, alebo nejaku zvlastnu, napr fialovu 😉

dididi30
23. nov 2008

joj nie janulka ale janka 😀

janka196
autor
23. nov 2008

jankado hej v newlooku maju pekne tricka mne sa hrozne pacia tie obrazkove a podprdy su tam krasne farebne kriklave

dididi30
23. nov 2008

janka minule som si kupila v new looku super svetrik , taky isty ako bol v top shope a za polovicnu cenu 😀 tak sa tesim 😵 aj mam odtial kozenku ciernu do pasa 🙂 ten obchod moze byt 😉

janka196
autor
23. nov 2008

didi hej ved aj ja ked viem ze sa oplati. hlavne na tie rifle 😉 fuha a biely s fialovou tak to musi byt iny brutal krasny

antoni kupis bezky a pojdes na lyziach 😀 😀 😀

antoniab
23. nov 2008

jankado ja nakupujem v newlook ja ho zbožnujem 😀

janka196
autor
23. nov 2008

inak baby mi tu mame dva looky a v jednom maju vsetky veci skoro o polovicu zlacnene. a popri tom niesu ani tak stare lebo som tam kupila natelnik co este pred mesiacom stal 14 a tam teraz je za 7

dididi30
23. nov 2008

no vidis jani a mas novy stromcek bielo fialovy, 😉
ja budem mat bordovo zeleny a tie retaze budem mat biele a zelene, plus nejake prkotinky ligotave rolnicky, stromceky hviezdicky tiez zeleno biele

ale musim sa pochvalit, kupila som si na dvere taku ozdobu vo tvare podkovi, je to nadherne uz aj ozdobene 😉 a uz nam to na dverach vysi, tak predsa nieco mame hotove 😀

dididi30
23. nov 2008

janka, sak to tu nieje normalne, kupis si nieco bez zlavy a za mesiac je to na polovicu, to neznasam a preto cakam na zlavy 😉
inak v rivery nemaju az taky dobry vyber ked su zlavy, a tiez maju zlavy tak az po 3 mesiacoch..

antoniab
23. nov 2008

ja primark v celku možem a umna nehra rolu cena ale to či sa mi to pači aj keby blo zo sekaca 😀
janka MM ti chce napisat že " laslo nedraždi " bo som mu už hovorila o tom svetriku 😀
no to s lyžami je dobri napad a oni tu deti tahaju na bobach po asfaltke 🙄
a jane norman tam nemate ja tam dost vela nakupujem

jankando
23. nov 2008

Antoni..no newlook my tu mame fajny...
Jani, tie podprdy a tie tricka s potlacou..tak tie som nosila vkuse...
teraz u nas v new looku uz vela veci peknych nemaju..
posledne som bola v peacokse a i tam sa da.....zalezi zase cije to store alebo v woolworthe...
na ten biely stomcek sa uz tesim...len som este nikde zatial nezazrela fialove ozdobky..ale hlavne, ze uz mam kupeneho anjelicka na spic stromceka... 😀

jankando
23. nov 2008

Inak len chcem oznamit, ked uz prispievam.....
ze jedna moja kamoska Vas pravidelne cita, ale neprispieva.. 😠
tak jej sa
dna 18.11.2008 narodila dceruska..s vahou 3.70 kg.....

B L A H O Z E L A M E
este raz.. 😉

timinka1984
23. nov 2008

ahojte babky!tak vy tu vsetky o stromcekoch, janka ty uz aj aky pekny mas a ja este ani kupeny nemam, nic absolutne nic...., ma bude nahanat ked sa vratim 🙂 .

timinka1984
23. nov 2008

pripajam sa ku gratulacii 🙂
riadna baculka 🙂
tak nech su vsetci zdravi 😀

antoniab
23. nov 2008

aj ja blahoželam a maminka nech sa prida 😉

dididi30
23. nov 2008

tonka od jane kupujem ked maju zlavy, lebo sa mi zdaju prehnane drahy a kvalitka nic moc a straaaaasne uzke veci maju, ale moze byt 🙂

jankando, aj ja blahozelam, ze nech sa baba ozve

no a tiez zajdem do sekacu, vzdy tam najdem nieco super 😉

ale baby ten maxx je maxx 😀 ci ako sa to vola 😅

dididi30
23. nov 2008

no a baby pocujte, my dnes mame v meste kolotoce a aj nejake radio hra na plne obratky, je to blizko nas tak vsetko pocujeme 🙂 ulne super az na to pocasie 😒
aj mala si bola zaskakat na tej gumennej skakalke, no nemali sme fotak ako vzdy, ale o chvilu hodim nieco nove 😀

dididi30
23. nov 2008

a baby, neohovarajte ma,ze som taka fajnova, ale zabijem sa ked som taka koza 😀

antoniab
23. nov 2008

didi ja mam zase rada veci na telo nevizeram jak v mechu a niesom potom taka malinka lebo som malinka 😀 no TK max je super len ten bordel a uzke uličky a kopa ludi a to mna deprimuje ale na nejake kusky som tam trafila aj super bundu na zimu som si kupila tam a mikinky pumu lebo ja tu to značku zbožnujem 😝 😀

dididi30
23. nov 2008

tonka hej to je presne pre take uzucke baby, no ja uz uzucka niesom teda som ale brusko mi ostalo 😠
no a veru to je hrozne cez vikend, skus rano cez tyzden ja som tak bola a bolo super 😉
hej ty si maniacka na pumu? 😀
pridavam foto 😀

antoniab
23. nov 2008

didi ja makam rano tak sa neda 😠 ale moj MM hovori že mne ani do obchodu netreba stači na pokec k vam a ja už viem čo chcem kupit 😀 😀
idem kuk foto

antoniab
23. nov 2008

didi umna vedie ta fotka s ručičkami 😀 a ta s okalami je tiež super 🙂

dididi30
23. nov 2008

no uz som hodila foto, tak ivica kde mas tu misenku, budu pekny parik 😀

dididi30
23. nov 2008

tonka diky 😉

tesim sa na vase okaliky 😵 dufam, verim a drzim palec na buduci rok ich uvidim 😵

antoniab
23. nov 2008

didi no rozkošni je pampersu si mala dat dole ale tez by som povedla že je podobni ja tebe 😉 ivica kukni to bude zatik 😀

dididi30
23. nov 2008

tonka no mohla som dat dole ale ja mu este neverim, to by sme mali vsetko ocikane a kto vie co este, ale sak on je malinky a pamperska mu pasuje 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre