• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
no monkula to je sila susedia su hrozni ja tu mam jednich poliakov a to je tiež žiadna vyhra :rolling_eyes:
janka dakujem :grinning: ale už starnem bola som aj krajšia hlavne mam teraz tak otrasne vlasy som sa nechala po svadbe ostrihat a to je otras čo mam na hlave joj moje dlhe vlasy :frowning2: a ten gel si kde kupila a kolko stal musim kuknut tu niekde ja mam tiež taky super gelik s avonu ale už ho teraz tam nemaju :angry: ani moju oblubenu vonavku :angry:
24. nov 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka ja sa nemožem na plet nejak stažovat mna pubertalne vyražky nejak obišli a teraz tiež len raz začas ale ja mam taku krupičku na tvari hlavne na spankoch a to pred mrchou ale to sa neda ani vytlačit ani vyčistit to je taky podkožny tuk či čo no som to mala na celom chsichte jak som narodila a mama namna ked je ma doniesli že to je moje dieta take škarede :grinning: a ked som v pohode abo sa na nahodim na nejaku akciu tak jej hovorim pozri jaka som krasna a ty že jake škarede decko ty doniesli si ma nevymenila v nemocnici :grinning:
24. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula mne robi garnier zle, ja zas loreal alebo teraz mam vichy a z domu mam vitaminovy mastny krem je super, plet ako babatko , ten mam na vecer a na den vichy je skvely mam aj k tomu makeup vichy, to co pouzivam dennodenne chcem mat kvaliltne, lebo na tvari sa to ukaze a najma uz po tej 30ke :grinning:
24. nov 2008 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ja má do tridiatky ešte 3 a pol roka... :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
didi vichy make up je suprovy , ja som si teraz kupila botanical z bootsu je tiez super ale odkedy chodim do solarka tak si dam len od avonu ten radiance krem a trosku farby na licka a ideeem :grinning:
24. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, a jja mám permanentku d osolárka dostala som an meniny, čiže v máji a ešte mám an nej 700 SK :sweat_smile:
Ta kpravidelen chodím ,ale už začnem ,bo opálenie z dovolenky bledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka ja na plet pouzivam avene je na citlivu pokozku a aj na problemy s pletou, je drahsi ale stoji za to a je husty tak ho tak rychlo neminies, mam gel a aj odlic mlieko
autor
hehe baby ja sa smejem ked hovorim drahemu ze terraz kremy a hluposti na vyrazky a potom na vrasky takze stale daco :grinning:
autor
didi hej ten gel mne drzal aj pol roka jeden ale hovorim som ho pouzivala 3 roky tak uz dajak sa mi zdalo ze neucinkuje

monku ty si taky rocnik jak ja a antoni :wink:
24. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka aj botanical je super :wink: a odkial mas avon? inak tu baby maju ale teraz niesom s nimi v kontakte :unamused:
a ja sa tak isto malujem len makeupe a farba na lica a koniec uz ani spiralu nedavam :astonished: nechce sa mi :grinning: a tienov mam po...tak ich asi rozdam :slight_smile:

monkula :grinning: veru mas cas :wink:
24. nov 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AJ vy ste ročník 1982? a ktorá je v júli? :grinning: ja som, 19-ho :wink:
24. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka cooooooo 3 roky? ja ho mam na pol roka :grinning: a to aj po slze davam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
anotni tak to mas super mne stale daco vyjde na to ksichte a ked nemam tak si spravim :grinning: :grinning: no normalne chora som jak mam cisty ksicht zacnem sa pucit a na druhy den som jak muchotravka :grinning: :grinning:
no nepripomynate že starneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: že tricat a potom štiricat a padesiat to ma v januari moja mamina :grinning:
24. nov 2008 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
didi avon cez ebay som kupila ale aj polky ho predavaju
... jaj ty si sisa pisem ze som ho tri roky pouzivala a nie ze mi tolko vydrzal :grinning: :grinning: :grinning:

monku ja som 19-teho ale juna :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
didi u mna spirala musi byt a uz znova zacinam tienovat :wink:
24. nov 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej? Tak si račica, ako ja? :dizzy_face:
24. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nene monku ja som este blizenec :slight_smile:
24. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej? ale o málo, nie? :grinning:
24. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som aprilova ale nie prveho ale 8 no ale to je pomali to iste no nakoniec som ešte najstršia :astonished:
ja sa nemalujem len špiralku a to zaleži akou nohou vstanem s postele :grinning: a ked sa už namalujem tak sa ma MM opyta či som v pohode :grinning: lebo to je jak sviatok
didi ahoj :wink:
pišem to už druhy krat čo my to nepridalo ta ma porazi ked teraz zas ne :angry:
24. nov 2008 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka najlepsi je anglicky avon, maju tam paradny vyber a lacnejsie, sak avon je anlicky :wink:

jani no ja teraz po porode mam pokoj no kedze som uz dostala mendzes, tak mam na brade dve bodky :angry: no dufam,ze to opat nezacne, bo ja som mavala vriedky, no jeden ale ten aj mesiac :angry: a ked som zacala pucit, tak so mala cele lico napuchnute :astonished: ja som tiez salena do vyraziek, nedam im pokoj :sweat_smile:
jani a kozmenitku treba menit, to je aj napisane niedke :grinning: no ale ja na modru niveu na telo nedam dopustit, tu pouzivam roky hadam aj vyse 10 rokov :grinning: , ale vzdy vyskusam nieco ine , ale stale sa k nej vratim bo je pre mnna naj :slight_smile:

ta vy ste junove :grinning: aj moj muz so synom rovnako 12teho :grinning:
24. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
monku no len tri dni, moja mama je 22 a carla je 16 ta sa smejeme ze kazde tri dni ina generacia :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tonka co ahoj :grinning:
24. nov 2008 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
didi ja som zase cez tehu mala tvar jak prdel novorodenca krasnu cistu co kazdy typoval ze chlapceka budem mat :grinning: a teraz je to celkom ok ale ostali mi tie tmave flaky sem tam
24. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni ti vypadava net? mne tiez tak obcas blbne
24. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi nic len zdravim ne :grinning:
janka aj MM rodinka je junova a to svokra brat sestra a MM tak myslim že na ten mesiac je to už dost ne :grinning: no ale su to už raci
24. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej blbne ale idem MM na pc ppisat s bratom tak budem musiet vypadnut :angry:
24. nov 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni ale tu sa riesia zivotne dolezite veci nemozes vypadnut :grinning: :grinning:
24. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok