• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
antoni nonono ziadna telka pekne sa nam tu venuj

didi myslis tie kvety? :slight_smile:
14. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo snad nakupy??????? :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvety :grinning:
14. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi :grinning: :grinning: :grinning:
no kokso to moje dieta snad dnes nezaspi sak mna porazi :angry: :grinning:
14. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani no mala ponocuje už od plienok :grinning:
14. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani uz som prispela aj na nakupy v uk :grinning:
14. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka , no moja zase spava cez noc ale cez den od roka nic :angry: syn ju napodobnuje aj noc je taka vselijaka, spi ale na cici :unamused: :grinning:
14. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hehe som si vsimla ty maniacka :grinning: :grinning:

antoni no kosko ti poviem kebyze aspon pospi viac ale to uz o pol siedmej ma cape po ksichte :grinning:
14. nov 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiš občas by mohlabyt rašej ocova cicka nie a jeho capat po ksichte :grinning:
14. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak carla zas musi cez den aspon 2 hodky. no dnes spala len hodinu a pol a teraz za ten svet nechce ist spat. sa tu jasi
14. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj antoni sak ona je zlata najprv ide a mu otvara oci a ked nereaguje tak potom pride ku mne. ale musis povedat ze stale da najprv pusinu :dizzy_face:
14. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teda musim povedat som myslela :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aj ja chcem :zipper_mouth: :dizzy_face:
autor
didi kde si zdrhla uz si v teme kvety? :grinning:
autor
neboj mati sa dockas :slight_smile:
14. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ona v teme nakupy :grinning:
14. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie bola som v teme batolata, rozoberame tam pad na hlavicku a este aj papanie, aka som ja mudra, co?? ale dcere som neporadila do teraz :angry: nechce papat, len to co lubi :unamused: :grinning:
14. nov 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak riad stale neumyty :grinning:
autor
no teraz to vyzzera nadejne ze bude spat tak zas sa odmlcim
ja viem jani alebo v to verim som v poho najhoršie je to pred mrchou :angry: asi sa zavalim pracou :sweat_smile:
14. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi ti sikulka :grinning: šak ja tiež pišem v snažilkach ale mam ešte jedno okno na pc aby som nemsela stale preskakovat je to zdlhave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja idem ten riad umyt a spat, dobru nocku :dizzy_face:
14. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prijemnu pracu a potom krasny spanok a zajtra vela zdaru v meste na nakupoch :grinning: :wink:
14. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani mne ta stranka na filmy nejde pišemi že connection problem :angry: takže radost pominula :rolling_eyes:
14. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
didi jak ako anglicanka vsak alex bude mat 16 a coskoro odfukne od nas a nechceli sme aby max vyrastal sam ako ona tak sme chceli parik aj ked nie tak skoro ale sa zadarilo vsak ja som stastna jedna tynedzerka a dva prdata

inak baby v utorok sme pozvany na odovzdavanie cien a nasa alex je jednou z nich ako najlepsia z rocnika vo vsetkych predmetoch anglinu fici lepsie jak oni taky sme na nu pysny to len tak sa chcem pochvalit vsak didi ked budu vsetky tri take sikovne ...........
14. nov 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi som tu sama tak idem papapa :confused:
14. nov 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak riad umyty este som tu kuk

elizabet aj nasa je v skole uspesna, anglinu sype z rukava, same chvali na nu, a to je este len v druhom rocniku, co bude potom? :grinning: dam ju za lekarku, tu sa ujme urcite :grinning:

tak baby ja som zozrala cibulove chipsy a papdam do postele, to budu zase sny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babule, no my uz sme naranajkovany a zachvilocku sa obliekame a vyrazame do mesta. vyzera ze bude slnecno ale tak vezmem preistotu raincover lebo chceme ist peso sa prejst

antoni ta stranka robi problemy niekedy po veceroch ked je vela ludi prihlasenych. to aj mne niekedy nechce spustit tak skusam o chvilu a nakoniec sa nakopne

elizabet no to je super ze mas taku sikovnu kocku doma. no urcite to je radost

didi ked bude tamarka lekarka urcite budem chciet byt jej pacientka :grinning: no a co jak sa spalo po tych chipsoch :wink:
15. nov 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky,

rozhodla som sa ze moj "stary" kociar dam na ebay, chcele by som sa spytat, ze ako zistim postovne????Viem, ze je to podla vahy.Poradte, co mate skusennosti. :wink:

Dakujem

My dnes ideme tiez shopping :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sa tesim......
15. nov 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my ideme dnes shoppingovat, caute :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok