Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
4. dec 2008

baby pridala som foto a vy nikde ☹

ivica2705
4. dec 2008

jani daj malinkej za mna boztek nech sa rychlo uzdravite 😉

didi ja som kukla malego Thomaska, no perfektna je tak stolickam, a to je tkaa nizka, ci to nie je ta klasicka velka, lebo mne ta stranka nesla vtedy otvorit ked si pridlala link ☹ a kocik je peknyy ta orangova sa mi velmi paci, moc mam rada orangovu 😉 😀 proste budete vonku riadny frajery 😉 🙂

babky a kde ste dneska vsetky, to aj ja ziram, ahahaha
no nist ja kukam fodbal tak este som kuknem...

monkula
4. dec 2008

didi, videla soom, cipána, Tamarka je celá po Tebe 😉
ivica, ja som pred chvíľkou spomína MM TP, že je na futbale, ty tam bývaš?

dididi30
4. dec 2008

jej baby diky 😵

no stolicka je nizka, speci cestovna, uz aj kvoli miestu,lebo tu ho mame malo 😉

monkula, neblazni ona je cely tato 😀 keby si videla fotky tatka za mladi tak povies cista kopia 😉 synator je taky mix, ale viac na mna, ale to by si musela vidiet nase fotky ked sme boli malicky 😉

tak ja idem dobru nocku 😵

monkula
4. dec 2008

no, mne sa zdala celá ty...
A už som sa raz pýtala, didi, TM je slovák? Alebo nemec? 😅

ivica2705
4. dec 2008

VYHRALI SMEEEEEEEEE nad anglanmi, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej 😀 😀 😀 😀 baby pardon ale ja to tam prezivam...
moni ano ja som rodena Zilincanka a ked sme byvali doma tak sme stale chodili na fudbal, chodili sme taka velka partia, nie tych moc fanatickych fanusikov, ale patrili sme k stalim fanusikom 😀 😀 😀
videla som si aj priatela v telke, hahahaha

didi dobru nocku 🙂

iwanka
5. dec 2008

dobre ranko....

tak super, ze sa im to podarilo, ivica resp. vam 🙂 🙂 🙂 , nas tata kukal, ja som isla spat, lebo maly si ma dozadoval 😅 , tak ani neviem, ze ako to skoncilo.

My sme par krat uz boli tu na futbal, atmosfera super, inac by ma na futbal asi nikto nedostal 😉

monkula
5. dec 2008

iwanka, Žilina vyhrala 2 - 1 nad Aston Villou 😉

dididi30
5. dec 2008

cafte

hehe ivica, tak to je super,ze ste taki manici, aj my sme prezivali, ked sa tu hral futbal, aj som drzala palce talianom aj vyhrali 😉 a potolm sme si s muzom kupil tricka italia 😀 😀 😀 😀 😀

moj drobec od 5 rana hore, ale uz druhy krat spi 🙂 😎

inak co mate nove? 😀

monkula
5. dec 2008

didi, ahoj a už mi odpovieš an moju zvedavú otázku?
Mám nové vánoční cukroví 😀 😀 😀 Len ho musím dať piecť 😀

dididi30
5. dec 2008

monku a na aku? 😀 😀 😀 😀

heh, ty jedna, sak posli aspon kazdej za balickek, okostovat 😀 😀

ja mam madlovy zakusok, dnes padne za obed, lebo budu nosit mikulasov, tak im hned ponuknem 😀 😝

monkula
5. dec 2008

na túto otázku: TM je slovák? Alebo nemec?

janka196
autor
5. dec 2008

hellou ladies

janka196
autor
5. dec 2008

co nove? u nas vsetko postarom. carle tecie z nosa akokeby ste kohutik pustili a kasle k tomu. uz tretu noc sme nespali tak si viete predstavit jak vyzeram 🙄 dufam ze uz dnes nebude mat horucku. mam na starosti aj bratovu malu, tiez je chora takze dneska bude veselo.

monku kokso ty si jaka sikovnica. ja som este stale nezohnala tie formicky na vykrajovanie medovnikov. vcera v tescu mali ale iba cisla 😠 ta to jake medovniky by boli 😀 😀

monkula
5. dec 2008

doobre, idem čeknúť e- maily a idem dať piecť tie zázvorníky... didi ,pošlem Ti zopár zázvorkov, dobre? 😀 😀 😀 😀

dididi30
5. dec 2008

no janka, takze osupat jednu velku cibulu, zasypat cukrom , bud das citron, alebo miesto cukru med, od vecera do rana nechat odlezat a necakaj, pekne jej to nasad, malemu pomohlo a to mal len 4 mesiacky 😉

dididi30
5. dec 2008

monkula, no vies co, ja by som to veru okostovala 😀 😀

monkula
5. dec 2008

ja so mvčera MM povedala že budem piecť zázvorky a on mi na to povedal ,že to si bumed jesť sama 😀 😀 😀

sisulik
5. dec 2008

co su to zazvorky?

dididi30
5. dec 2008

monkula 😀 😀 😀 ze ho pozdravujem a posielam kopanec do rituse,ze je cely moj muz 😠 😀 😀 😀 on tiez tak robi, co nelubi to musim sama jest, tak nemozem si ani vyprazany karfiol urobit ☹ somar 😀 😀 😀

sisulik
5. dec 2008

didi...ja to riesim tak, ze co nema rad manzel ale mne to chuti, just si to urobim a papaju to so mnou deti...takze mm v tom zostava ako sampartia 😀

dididi30
5. dec 2008

sisu tak to ti zavidim ☹ 😀 , moja dcera je cely tato, takze smuuuuuuuula, ja si to musim zjest sama 😠 este dufam,ze syn bude po mne, no ale ako tak sledujem aj on lubi sladke a nie vsetko 😒 a ked uvidi co jedia oni bude tiez chciet 😠 ach jaj budem chodit na vyprazany karfiol segre 😀 😀 oni ho miuju 😀 😀

katarinauk
5. dec 2008

baby ako sa vola ta cervena snurka na ruku co sa dava babatkam? a neviete niekto kde to mozem kupit?? 😕

monkula
5. dec 2008

katarinka, ja dávam obyčajnú červenú nitku... 😉 😉 alebo červenú stužku...

elizabethm
5. dec 2008

jej katarina to som rada ze este niekto caka babo v tejto teme,mna to caka 23.12ale mam citak ze to bude ovela ovela skor,mozno ta predbehnem

ahojte babulky,dnes mozem aj sediet je mi vynimocne dobre asi to bude tym ze v noci sa mi uz konecne vratil mm z sk a na to ze som spala dve hodiny som celkom cula alebo ze by to bolo tym ze ked sa s malym zobudia ideme nakupovat?ha.......

monku ty si taka sikula s tym pecenim normalne by si mohla doletiet dali by sme kavu a napiekly ja uz akosi s tym bruskom nemam energiu

ivi dakujem za ip jasne ze sa ozvem

jani aj moj maly je chory to tou zmenou pocasia ved to je na nerva ani dom neviem vyhriat taka tu je kosa

monkula
5. dec 2008

elizabeth, ani nevieš, čo by som dala za takú kamarátku, s ktorou by som pieklapri kávičke cukroví 😔 😔 😵 😵 😵
Ja tu sama ako kôl v plote

elizabethm
5. dec 2008

monku... 😠

janka196
autor
5. dec 2008

eliza no super ze to muzicek stihol sa vratit, jaj tak aj tvoj maly je chory, ta to na nervy. inak my mame v dome relativne teplo co sa dost cudujem lebo co sme predtym byvali tak vkuse islo kurenie a kosa jak svina a tu uz po hodine citit ze ide takze nemusime mat vkuse zapnute

katka tak jak monku vravi staci dat obycajnu cervenu nitku. tak viackrat obtocenu. > ja som pocula ze staci ked si oblecies nieco naopak napriklad tielko 😉

didi jaj ta ti nezavidim takeho muza 😀 😀 moj zje vsetko a bez prplania. ja aj ked presolim tak zlaty povie ze hmmmm jake vyborne si navarila 😀 😀 😀

sisu a vy co mate nove? jak deticky zvladaju zmenu prostredia

katarinauk
5. dec 2008

dakujem, musim vyskusat, lebo kolko krat idem do obchodu, tak tolko krat sa vratim akoby ma vsetci jedli ocami... elizabethm aj ja som myslela ze su tu vsetky babenky co uz maju po tom a vytesuju sa z malych ratolesti... ja mam termin na 17, ale tiez dufam ze maly vyjde skor.. uz aj plug vysiel pred tyzdnom, tak cakam a cakam a nic....

janka196
autor
5. dec 2008

katka to aj mne sa daakedy stane ked je vela ludi . ja si potom zrobim uhlikovu vodu a hned to prejde 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre