Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
8. dec 2008

ahoj ivica, mi posli potom tiez tu adresu, oki? 🙂 hadam ta to este stihne 🙂 😀
uz si pobalena? 😀 😀
ja som tiez bola nervozna, ked som mala ist prvy krat, a presne sama ako prst 🙂

janka196
autor
9. dec 2008

cafte kocky 🙂 ako ste sa vyspali? u nas to celkom uslo 😉

kamartina
9. dec 2008

ahojte maminky tak uz som v klube mame to za sebou 😎 a som veeeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiiii stastna.je to uzastny pocit mat takeho anjela doma.idem ho dat do albumu

monkula
9. dec 2008

Martinka ,gratulujeeeeeem 😵 😵
A jdnes sa jedenj našej kamoške odtiaľto z koníka, z Malaciek narodila dcérka hanka 😵 😵 😵

kamartina
9. dec 2008

DAKUJEM MONKULA JE TO UZASNE LEN NECHCE MI PAPKAT MOJE MLIECKO PRVY DEN MU TO ISLO AJ DRUHY ALE OD VCERA OD 8 VECERA NIC MAM Z TOHO DILEMU 😨

monkula
9. dec 2008

juuj, to chvíľku potrvá ,kým sa zohráte, a chlapcci sú lenivý na papanie z prsíka ,ja som môjho synčeka dojčial asi tak 2 týždnea vidíš, chiarka cická dodnes 😀
a kedy sa narodil?

kamartina
9. dec 2008

MICHAEL SA NARODIL 6.12 O 18-00 MAL 3,08 A 49 CM CHLOP 😉

monkula
9. dec 2008

Jeej, t oste malá krásny Mikulášsky darček 😉
a to ste už doma? 😕

ivica2705
9. dec 2008

Mati GRATULUJEEEEEEEEEEEMMMMMMMM 😀 😀 😀 😀 😀 joj silnej mamine a krasnemu syncekovi posielkame milion pusiniek, jej boze to je krasne prebudenie dnes 🙂 🙂 🙂 🙂 joj ta by som si vas vystiskala, no idem rychlo kuk do albumu ci si uz pridala fotecky 😅
no a este hlavne nech ste zdravucky a stastnucky a nech pekne rastiete a tak vsetko , jojoj tesim sa ako keby som to rodila ja 😀 😉

timi prepac uz idem napisat 😅
no dnes idem pomaly uz balit, len este mame dnes injekciu tak teraz mam stresy s toho, nespali sme celu noc lebo boba bolel zub takze tak ☹ 😠

ivica2705
9. dec 2008

on je taky krasnucky a malucky a uzasny a uz sa tesim moc na dalsie fotecky, len ho pekne vybozkavaj aj za mna, cmuk cmuk cmuk cmuk

kamartina
9. dec 2008

DAKUJEM MAMICKY KRASNE ANO DAM FOTECKY LEN ICH MUSIM ZMENSIT SU VELKE AJ AKOSI CAS NENI 😅 IVICA dakujem ze to prezivate somnou dakujem vsetkym 🤐

kamartina
9. dec 2008

MONKULA vies aj mne to bolo cudne 6.12 som vecer odrodila a na druhy den o 8 vecer ma pustili s tym ze ak ja budem mat bolesti mam si dat paracetamol asi je to tu normal... ☹ lebo som sa strasne potrhala 😅 neviem ani chodit ale nejak to zvladnem..bolo aj horsie 😀

timinka1984
9. dec 2008

ahojte!vsetkym prajem krasne ranko, ci uz poludnie 😉
no a kamartina aj my sa pridavame ku gratulacii, je to uzasne, prajeme vela vela sil tebe a aj ocinovi a malickemu nech je zdravucky a robi len a len radost 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
tak naozaj krasny mikulas 😉
no, ono to tu je normalne ja som rodila v piatok a v nedelu na obed som uz bola doma, no ja som sa pytala 🙂
ivica dakujem, uz idem aj vypisovat 😀 😀 😀

kamartina
9. dec 2008

TIMI dakujeme veeeeeeeeeeeeeelmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pekne

janka196
autor
9. dec 2008

jej co to za novinky matka GRATULUJEME KU CHLAPCEKOVI. HLAVNE NECH STE ZDRAVUCKY 😵 😵

janka196
autor
9. dec 2008

baby ja som rodila v sobotu a v nedelu uz som obedovala doma 😉

ivica2705
9. dec 2008

jani to ty ako ja 😀 v noci rodila a poobede uz som bola doma, a jasne ze tu na koniku 😀 😀 😀
ako je Carlinke?

monkula
9. dec 2008

to fakt tak skoro po pôrode domov?
No, neviem, mne sa to nepáči, sorry..... veď veľa komplikácií sa môže prejaviť až o pár dní, naša napríklad na tretí deň dostala žltačku, no neviem si to predstaviť v praxi.. a to hovorím o banalite, ale mojim deťom robili an tretí deň rôzne testy, napríklad na sluch, oči, potom robili UZV ľadvín, mozgu....

ivica2705
9. dec 2008

jani nove fotecky? menis menis a nist nenapises, si zlaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😀 😀 😀
my sme mali dnes tretie ockovanie, a predstavte si mala len trosilinku plakala, normalne ma prekvapila na to ze mala tri injekcie, tak teraz trpnem aby nemala horucku vecer 😒
no uz sa pomali balim, teda uz aj som potom este prirucnu, len musia prist susedovci domov, aby mi pozicali vahu ci som to nepresvihla limit 😅 😅

iwanka
9. dec 2008

ahojte, az teraz som sa dostala na konika a aj k obedu 😉

Martinka super, ze ste to zvladli...bllahozelam...Joooj, koli tomu super pocitu by som isla opat rodit 😀

Monku,Ja som tiez bola doma do 24 hodin a maly tiez mal aj zltacku. ja som to povazovala za vyhodu,kedze v nemocke bol maly stale so mnou a furt dajake dieta na izbe plakalo, tak aj ja som sa pytala cim skor 😉
A potom domov stale dakto chodil na nas pozerat a ako nam to funguje. Myslim midwife a visitorky a tiez som mohla stale volat, keby daco.

iwanka
9. dec 2008

ivica, super, ze ste to zvladli...ja este nemam nic pobalene, proste pri malom nestihacka. Normalne mamin cecek 😀

dididi30
9. dec 2008

ahojte

martinka gratulujeme 😵

baby mne uz odpociva cesto pol hodky v chladnicke, budem robit vanilkove rozky a linecke kolaciky, no som zvedava 😀

monkula
9. dec 2008

aha, tak to je iné, keď cjodili kontrolovať... ja že dovidenia nič..

iwanka
9. dec 2008

dala som mikulašske fotos 😀

didi, mnam mnan....robis chutky 😀 😀 😀 😝 😵

iwanka
9. dec 2008

monku, oni su tu dost naturalni a tvrdia, ze domace prostredie je najlepsie a aj do porodu chcu aby sa bolo cim dlhsie doma, ja som volala az dvakrat do nemocky a az potom sme sli.....

ivica2705
9. dec 2008

iwi krasne fotky a maly je tam perfektny, joj taky rozkosny hned by som ho vystiskala 😀 😀 😀
no ja som uz zacala teraz balit lebo sa bojim ze nieco zabudnem, teda keby sa dolo berem vsetko len este musim pozehlit vecicky nech sa viac zmestia hahahahahahahhahaha

didi uz aj ty ides vypekat, baby to mi nerobte ☹ to ja jedina som drevo 😠 sakra s tym by som nieco mala robit, asi si dam uz konecne u segry nejaky kurz 😉

monkula presne kao pise Iwanka, podstate chodia za tebou a ty sa nikde nemusis stresovat, ale zasa ja y som tiez viac vysetreni robila detickam, a nie sa stale vtierat nehc uz nejake urobia ☹ ale aj tka je to tu ok zatim 😅

monkula
9. dec 2008

iwanka ,jasné ,že doma je lepšie, ale ja so ms inapríklad v nemocnici oddýchla 😅 😅 😅 😅

dididi30
9. dec 2008

iwka jej ake zlate foto 😵

ivica, niesi , neboj este neviem ako sa upecu ale cesto je ok 😀 ozaj na akom cislle by som mala tie rozteky a linecke piect? 😕

monkula
9. dec 2008

ivica, a čo Ti na pečení nejde? 😕 😕 😅

ivica2705
9. dec 2008

monkula okrem toho ze som este moc nepiekla, a zacala som podstate tu zo strudlou, a vzdy bola na prd ale chutovo dobra., ved co sa da na listkovom ceste pokazit, ahhaha
tak ze tak, moc sa nehrniem po cenenia 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre