Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
10. dec 2008

hehe janka ta to ksichtakra 😀 😀 😀 tvari sa ako stara zena 😀 😀 😀 😀
pocuvaj kedy vam isiel prvy zubok?

janka196
autor
10. dec 2008

didi nam prvy vysiel na osem mesiacov

jaj baby musim vam povedat som volala s mamkou a psika co mame doma tak uz je velmi chory tak zajtra ho uz asi daju utratit. joj normalne som smutna z toho moj zlaty 😢

elizabethm
10. dec 2008

jej mati gratulujem k babatku uz to mas za sebou aj ja chceeeeeeem........

janka ako si vlozila to foto do pohladnice vyzera to super,my ked sme sem sli tak sme museli nasho havka nechat doma lebo tie vybavovacky kolo toho aby sme ho priniesli sem boli hrozne a velmi nam chyba a ked sa trapi chorobou je to horsie ...

jankando
10. dec 2008

jani, ☹
ja si take ani neviem predstavit...i my mame psika a take si ani predstavovat nechcem, ze ju budeme musiet raz dat utratit.. 😢
elizabethm
tiez som chcela svvojho hafa so sebou, ale tazko tuna....
no segra si princeznu vzala do irska..sli vsak autom a islo to lahko.este i poriadne vyhafala hraniciarov a bolo dobre..... 😀 stacilo cip, odcervnenie a pas....

janka196
autor
10. dec 2008

jaj eliza ahoj, ja som tie foto robila cez internet na takej stranke

ahoj jankado no veru ja som hotova z toho . my ho uz mame od mojich 14-tich od steniatka. aj tak sa vela dozil lebo tyto psikovia sa zvyknu tak 8 rokov dozit.

jankando
10. dec 2008

no ano..mi nasu krasavicu mame este len tri roky..ale je to zlaticko nasej rodiny.. 😵
sak to jak mamcina prva vnucka.. 😀

janka196
autor
10. dec 2008

no janka aj tri roky je dost a my sme si na nasho tak zvykli sak to clen rodiny. no co uz taky je zivot 😖

dididi30
10. dec 2008

janka juj, ja si pamatam, ked my sme mali psika a aj sme mu pohreb urobili a bol to taky gulas, ale mali sme ho radi, normalne ho auto treslo a my sme ho zahranili a od vtedy nas milacik , joj a ked umrel, to sme sa z toho dlho spamatavali ☹

hej a ivica co robi? bali sa? bozenko sak zajtra leti, ach jaj nezavidim jeje, uz len za to,ze tak dlho tam bude a bez draheho bobka ☹ 😀

janka196
autor
10. dec 2008

didi ale sak ivica ide az 12-teho nie? ci uz ja som z toho debil. viem ze iwanka ide v piatok ci ja uz som z toho popletena 😅

dididi30
10. dec 2008

janka sak ja viem, ale ci bali ked tu nieje 😀

no a 12 mame my 6 mesiackov a 15 ja narodky a ivica meniny 😵

janka196
autor
10. dec 2008

ci pana jak to leti a 19 ma ivka19 narodky 😉

dididi30
10. dec 2008

janka hej? 😀 😀 😀 ta o nej vies a o mne a ivici nie 😢 😀 😀 😀

janka196
autor
10. dec 2008

no hej 😅 ale s ivkou si uz dlhsie piseme 😉 ale uz viem aj o tebe a ivici

dididi30
10. dec 2008

ivka hej na druhy tyzden pijeme , heeeeeeej 😀 ja uz od soboty 😀

monkula
10. dec 2008

čafte.....
ja som dopiekla inecké koláčiky, musela som, mám nervy, hospodárska kríza zasiahal aj našu rodinu ☹ ☹ ☹

timinka1984
10. dec 2008

tak didi, ja si na teba pamatam, ked si minule pisala 😉
no a ostatne, dobre vediet, tak vy take decembrovky 😉
tak si uz pripijajte na to zdravicko..... 😀
idem, bo malej dat mna mnam a pojde spat, mozno tu este kuknem
a ked jani o tom psikovi, my sme mali jedneho od mojich 9 rokov a si predstav ujo nam ho presiel na dvore, bo lezala pod kolesami, no ja infarktove stavy, mala som asi 17 ☹ 😢 revala som ako blazon a odvtedy sme uz mali dalsich 4 a vsetky nam zabilo, teraz mame od minulych vianoc a zatial je s nami, dufam, ze aj ostane, bo je zlata 🙂 🙂 🙂

timinka1984
10. dec 2008

ahoj monku 🙂
ty si teda cukrarka, rada isto pecies, hmm? 🙂 🙂
dobre ked ta to bavi 😉 😉

monkula
10. dec 2008

baví a hlavne ma to vždy ukľudní... a dnes to teda potrebujem, as isi ešte aj niečo hrknem, až Chiara zaspí 😅

ivica2705
10. dec 2008

babky tu som behala som trochu po meste ale zajtra idem este pokupovat bobovi pod stromcek 😀
no a zajtra leti Iwanka a ja v piatok 😉 😉 😉 😉
jani kranse foteckyyyyyyyyyyyyyyyy
ozi zajtra musim este na postu
ved by som skoro zabudla poslat pohladnice
aj ked tu na mna stale kricia 😕
fihaa aj ivka 19 bude mat narodeniny? no este ze si janka povedala, aspon takto clovek zagratuluje, a potom si aj na nu strngnem
a babky aj na vas si potom spomeniem pri vianocnom strome
ved ja som tu s vami viac ako s hocikym inym, nemyslim dceru na nu nema nik 😀 😀 😀

timinka1984
10. dec 2008

monku tak ti zelam, nech to u vas ryhlo prehrmi a zasa je jasno 😉 🙂 🙂

janka196
autor
10. dec 2008

monku ta ty si riadna gazdinka

ivica dakujeme

dididi30
10. dec 2008

jasne baby pripijeme si toho 15teho 😵

monku fiha a ko vas zasiahla kriza, lebo ja som linecke robila z nervami, este stale niesu zlepene 😕

dididi30
10. dec 2008

ivica tak ty balis ☹ budes mi chybat 😢 aj bubka aj bobko 😢 😀 😀
ale uzi si a ozvy sa 😠 jaj ale nezavidim ti 😎

janka196
autor
10. dec 2008

didi u nas to nastastie nikomu nechuti 😀 😀 tie linecke

veru monku co za kriza?

dididi30
10. dec 2008

janka, cooo my sa ideme za nimi zabit, ved kebyze nam nechutia tak ich nepiecieme, my zas perniky ee, tak preto sa do nich radsej nepustam 😀

janka196
autor
10. dec 2008

didi ja ani perniky nemusim to len na ozdobu a si predstav ta moja chlapina ze on to vraj nema rad a uz mi zo 20 zozral 😠 😀 😀

janka196
autor
10. dec 2008

timi no clovek si rychlo zvykne hlavne ked sme ho mali este v panelaku. joj on je take zlate male cunko. francuzsky buldocek

timinka1984
10. dec 2008

ved prave, no my my sme stale mali iba jazveciky, fenky 🙂 teraz mame miesaneho no napoly jazvecik, opat, vzali sme z utulku 😉
pozerate modre z neba?

ivica2705
10. dec 2008

didi neboj ja tu sem tam nakuknem , ked budem u Alici a bude cas, no hadam vas ken tak neopustim, inac vas bobo pozdravuje 😀 😀
jani to poznam, ja tiez zboznujem ked nieo urobim a bobo frfle a nakoniec sa divam a vsetko zjedene, hahahahaha
timi aj moja naj kamoska ma jazvecikova, teda konkretne tri 😉
aj ja som mala havinka ale uz je mrtvy ☹

dididi30
10. dec 2008

ivica u akej alici 😲 😀 aj my boba 😀

janka moj muz ked nieco nelubi tak neda do huby, jednine zeby som ho oklamala ze v torte nieje dzem , lebo on ho neznasa 😀 sem tam sa nam podarilo ho oklamat 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre