• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
autor
caf janulka ta co ti tak zle je. zas daco na teba lezie? hej som si vsimla ze mam mail ale somho este nekukla :sweat_smile: pockaj hodim link kde robim tie ramiky
11. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivka ta neviem oni su si podobne jak vajce vajcu co sa tych vymyslov tyka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, vsak su rovnake znamenie a len jeden den rozdiel :grinning: a fotka je krasna :dizzy_face:

janulka,tak super,ze je lepsie :wink:
11. dec 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta ivka vidno vidno a dakujem :dizzy_face:
11. dec 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janulka som si pozerala maily dobre :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj jani, tak ty si proficka, sak ty to mas v krvy takto piect, ja nie ja radsej rizky napeciem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janulka no chlapi daju zabrat co? ked som cakala maleho, to do 5-6 mesiaca zle mi bolo , smrdelo mi vsetko a do 3 mesiacov som ogrcavala cestu do roboty :frowning2: este ze som chodila na peso :sweat_smile:
11. dec 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej didi dakujem. normalne somhrda na seba sak to moje prvotiny :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka sikovna si ja len naskok s roboty bo magor vrta na chodbe a nemozem povysavat ta cakam a uz som mohla byt doma bo to posledna
11. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hádajte, č orobím :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dec 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku pecies :grinning: :grinning: :grinning:

antoni dakujem
11. dec 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janak, ty si veštica? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :confused:
11. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku no vidis jake mam tajne vlohy :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, pekné vianočné foto... tiež budem musieť niečo vymyslieť..
Dnes som Ti posielaal pohľadnicu..... :dizzy_face: letecky... :grinning:
11. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku dikes aj ja som ti dnes poslala :wink: som zvedava ci dojde do vianoc dufam ze ano som dala first class
11. dec 2008 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dám vedieť, som zvedavá čia pošta je rýchlejšia :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už som doma ten magor nie a nie odist tak som odišla ja :grinning: tak dufam že uajtra nebude ta pina pisat že som nevysavala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.....ivica prajem ti prijemnu cestu domov vesele a stastne vianoce a novy rok kedze cestujes uz zajtra dnes len kratko lebo mi nieje dobre musim lezat lebo som trocha krvacala a midwaif nakazala tak pa vsetkym......
11. dec 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dnes ani nestiham sem ist, hahahah
eli dakujeme ti rkasne, vlastne vsetkym :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby potrebujem poradit, ked bude zlietavat tak mam malu kojit kvoli tlaku v uskach? dovolia mi to? ked ju budem mat priviazanu, akos te to riesili vy?
dakujem za odpoved
a mati a ivka dakujem krasne za pohladnice, su krekrasne
:wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi a moja ti nedosla :angry:
jasne ze mozes malu kojit. ved si trosku uvolnis ten pas a v pododicke je das cicu
11. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, ja tak chiarku bežne zabávam v aute, nepáči sa jej v sedačke, tak jej dám ceci ham a zabáva sa :grinning: :grinning:
A dneska mi malá povedala maminka :dizzy_face: a taú mala radosť, že na to reagujem, až mi začala hovoriť kaminka :grinning:
11. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej monku t je jake krasne :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani este neprisla :frowning2:
jej dakujem, tak hadam to bude ok,, no baby keby ste vieli moju prirucnu batozinu, ahahahah no hroza boh vie ci ma pustia, ahahaha
moni tak to je super, uplne vidim aka si s toho stastna, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jani ja viem ze to je vsade ine, ale nevies kde mi daju v ba kocik, ci na pas, alebo uz pod schody?
to sa skoro pytam co, ja viem no som blbaaaaa :angry:
11. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi ja neviem ja som do blavy este neletela s malou :sweat_smile: ale v ke sme mali pri schodoch ale zzas v uk nam dali na pas stale. akokso v manchestri sa trepat ku batozine s malou na rukach a taskou riadna makacka
11. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka moja zlata, stastnu cestu ak ta zajtra nestihem, cmuki cmki aj malickej

ivica ja ja som ti poslala,tak si ju precitac za 2-3 mesiacky :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papa a dobru nocku :dizzy_face:
11. dec 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som zvedava aj ja lebo potom tam skaldat aj kocik, ak pozerat ci mi ide batozina, no by ma porazilo, tak dufamze aspon to tam bude :confounded:
11. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, veru, aj slzička sa mi v očku zaleskla.... :dizzy_face:
11. dec 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
didi kde sa flakas dnes

monku ta ti verim joj aj ja sa uz tesim na take okamihy

ivi neboj to zvladnes
11. dec 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, moja je ukecanáááá, ale hovorila mi len mama, mami, alebo Moni, prípadne Monči... :grinning: :grinning:
Ale jarko mi hovorí maminka, tak opakuje :grinning:
11. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monku odpadnem z nej ze moni :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok