• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

13. januára 2016 
tak to by aj mna monkula, ved mozes mat vlastny nazor a ja si inak myslim to iste :slight_smile: :grinning:
nedaj sa, do boja.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jani, tak aj ja som kukla tvoje nove vytvory, no sikovnucka si a carlinka ako pozuje, zlata je :wink: :wink:
12. dec 2008 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula,sice tu temu nesledujem,ale nic si z toho nerob,to tu uz bolo nazorov a pomenovani,kasli na to :wink:
12. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
timi, nestojí mi za to, aby som sa s ňou hádala.... ak si myslí, že je Paviel úžasný :confounded: :confounded:
12. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cosi som si tam teraz precitala, no presne len aby vsetci pritakavali na niekoho nazor,, ved kazdy mame svoj..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja ho nemozem ani pocut.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak co uz mas napecene? :slight_smile: :slight_smile: a darceky pokupene?
12. dec 2008 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monku,tak tam to teda iskrilo :grinning: vykasli sa na tu temu a pod si pisat sem :grinning:
12. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka ivka dakujem za pohledy :grinning: juj take krasne verse a ja som vam ako doktror napisala a ani som sa nepodpisala :confused: :sweat_smile:
12. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ivka, hlboko ma urazilo, keď napísala, že mám v hlave nakakané.... a ešte viacm že sa ako matka dvoch detí mám hanbiť za svoje názory
12. dec 2008 o 12:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monku,to sa stalo aj nam babam co chodime do islamskych mamiciek,prisla jedna herecka bez akeho kolvek pozvania a vynadala nam do vymletych hlav,pretoze v islame sa robi chlapcom obriezka a ona debilka ju porovnavala so obriezkov dievcat v afrike,tak sme ju dali adminkou zmazat :grinning:
12. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monku a este, nemas sa zaco hanbit,urcite si skvela mamina a a uz vobec nie za svoje nazory,su tvoje a basta to skor ona by si mala vstupit do svedomia :wink:
12. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi,tak uz prisiel,super,tak to bola rychlovka :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak ta obriezka asi nie len v islame, to bola riadna.....
bo aj moj partner ju ma a to je z afriky a poznam vela dalsich, dokonca moja kamoska ide davat chlapcekovi ktory sa jej narodi vo februari :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem vám babenky moje...
timinka, mám už vanilkové rožky, medvedie labky, medovníky, linecké koláčiky, zázvorníky a včera som uurobila orieškové praclíky, len ich musím ešte ponamáčať do čokolády...
12. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne ako hovori ivka monku, kasli na nu, nechapem ju :slight_smile: :
12. dec 2008 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis, tak si od nervou zaze nieco upec, ved taka si ty sikovna mamina, o deti sa vies skvele postarat, ked citam ake hlasky maju, je mi na smiech, no musia byt zlate a este aj napecene uz mas....no co tam po takej.... :wink:
12. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monku,ty si sikovna,ja az buduci tyzden,lebo my by sme ich pojedli :grinning:

timi,vsak prave to,ze niektore nemaju ani sajnu o debate a tresknu tam taky prispevok,ze mas cely den v haji :angry:
12. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď hej timinka.... divná je.. :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
12. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky idem,lebo raniya mi tu trha kable :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to presne.....no co narobis, 100 ludi 100 chuti :wink: :wink: no mne tu mala vsetky gombicky na ktore dociahne stuka...
akurat mi kamoska pisala ze jej ukradli kocik kym vyzdvihla malu zo skolky, behom 2 minut :frowning2: :angry: :angry:
12. dec 2008 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky ja sa uz lucim, ozvem sa cez tyzden :grinning:
dakujem vam vsetkym za krasne pohladnice velmi ma to potesilo :wink: a dala som ich pred boba na stenu, ze ked mi bude smutno no nech aj vam napise :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
drzkajte sa babulky a vystiskajte deturence za mna...
pa pa
12. dec 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
cafte kocky

ivica moj auz idete joj este raz stastnu cestu a pusinky malickej, davajte na seba pozor

timinka, didi a jankando dakujem vam krasne za pohladnice :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
jej didi gratulujeme thomaskovi k poolrociku ci pana ta to chlapina :slight_smile: possielame pusinky
12. dec 2008 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj babbenky
didi blahoželam malemu k pol ročiku všetko naj naj :wink:
joj babenky ja som zas dnes skor s roboty doma ja sa tak vytešujem no ešte do tej jedne ale dnes taka rychlovka bo idem odvies ocina na letisko tak by som menila :sweat_smile: no nič ešte si počkam
12. dec 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni ahojky
12. dec 2008 o 14:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani ahoj mame sa ako ešte chore či už lepšie :slight_smile:
12. dec 2008 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni dikes za opytnie, carli uz ovela lepsie ale ja som teraz chora takze sme v jednom kole
12. dec 2008 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj jani ta čo stebou a berieš nejake lieky či si si urobila cibulu s cukrom :grinning: sorry si utahujem
ja neznašam ked som chora bo som taka leniva ale vy si to asi pohadzujete tam od bratovej malej na tvoju a teraz na teba ta pošli dalej nie už si to mala dost :wink:
12. dec 2008 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni :grinning: :grinning: :grinning: neberiem ni ale poctivo zjem tri surove cibule kazdy den a nato strucik cesnaku :grinning: :grinning:
... pocuj jak prides do hullu ta to mozes odniest potom :grinning: :grinning: :wink:
12. dec 2008 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta pribal ta čo už stebou možno nekde po ceste vytratim :grinning: jaj už sa tešim :wink:
inak daj si pokoj už od tej cibuele a cesnaku bo si budem musiet doniest ruško cez pusu aby sme si pokecali alebo tebe :confounded: :grinning: :grinning:
no nič idem do roboty :angry:
zajtra idem nakupovat som sa dneska rozhodla že mi ešte suknu treba taku po kolena a ked mi nebudu ladit k mojim čižmam tak si kupim nove :grinning: :grinning: len mužik otom ešte nevie :astonished: :grinning:
12. dec 2008 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
antoni neboj ja by som surovu cibulu nedala do huby ani keby co bolo :grinning: :grinning: :grinning:
... my ideme zajtra na darceky a ja sa tesim na boxing day. ozaj sak keby ze dojdes toho 26 ta mozme ist aj spolu shopingovat co ty nato?
12. dec 2008 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok