Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

timinka1984
12. dec 2008

didi, no sak tu som v uk 🙂 😉
a peknucky stromcek matw,m kde ste nakupovali ozdoby?vo wilkinsone?my mame tiez take ozdoby, v inych farbach 😉

dididi30
12. dec 2008

timi hej wilkimson 😀 tam mali hadam najkrasie, ostatne boli drahe, ale nieco som kupila aj v debehnamse, ked mali zlavy 😉

a ozaj baby , boli sme v tescu a ja som si kupila cdcko za 3 libry od ronana keatihga, ja ho milujem on je krasny a krasne spieva 😵 😵 😵 no a muz,ze sak mi ho napali, no ale to by som sa nacakala, tak sak 3libry nieje vela 😀

timinka1984
12. dec 2008

no mne sa hned zdalo, presne, mne sa tiez hned zapacili, bo boli vselijake pomiesane a ani som ich vsetky nevyuzila.....my vsetko odtial aj stromcek 🙂 🙂 🙂
antoni, no to mate super, ze poukaz, no mne sa tam strasne pre deti veci pacia, no tie palky....
ved uz cosi vymyslis 😉

dididi30
12. dec 2008

timka, ake mate vy odtial? mne sa pacili aj tie cierne so zlatou kombinaciou

janka co porabas?? aj u vas prsi?

moje deti spia 😲 normalne klidanek, nechapem, aj som kuchynu pratatala a asi pojdem aj poukladat pradlo

timinka1984
12. dec 2008

mne sa pacilo vela, vlastne vsetky, no nakoniec sme kupili tie zlato, oranzovo hnede 🙂 pekne to je na stromceku, aj svietelka do toho no a vianoce uz mozu prist 🙂 🙂
ja som tiez dala malu teraz, este pojdem pozehlit, mam tam malu kopku 😉
navarene je a ja neviem co s vecerom, kym sa stary dovali 😀 😀 😀

antoniab
12. dec 2008

timi no su tam aj pekne veci ale drahe no ale dačo vybrat budem musiet bo mam tich poukazoch po milu jarmilu a pre babatka no a čo kupim a ..... niesom poverčiva ale čoto už doma mam aby toho nebolo vela 😅 a potom nič ☹
joj prave som odviezla ocina na letisko už ide domov a my nič ešte musime makat 😠
bože didi vieš jak tu leje a fuka no otras asi si otvorime vinko a upečeme štrudlu romantikuš 😀

dididi30
12. dec 2008

timinka ja od kedy mam susicku nezehlim, len to co treba....
moj stary je na nocnej, tak ja akurat tak za netom a upratovat 😒 😀 😀 😀

my nemame klasicke svetielka my mame strieborne gule svetielka, su super 😉

joj veru vianoce za rohom, boze sak to je jeden den a koniec ☹ a tolko zhodnu

janka196
autor
12. dec 2008

tu som baby. som davala dokopy izbu a uspavala carlusu

dididi30
12. dec 2008

jani, hehe, moje deti spia uz hodinu to parada 😵 😵 😵
tiez som kuchynu dala do poriadku a za chvilu pojdem oblecko obliect

juj mati, to aj u nas taky humus......a ty ides ci nejdes do robotky, nieco sompostrehla...juj veru romantikus, ja az zajtra, bo muz ma dnes poslednu nocnu 😀 tak bude romantikus pri peceni torty, alebo neviem coho.....chcem cokoladovu, ale ta sa zvykne jak zadrhnut ci ako sa to povie a ze cesto nevyde tak hore.....

antoniab
12. dec 2008

didi no vikend nerobim ale od pondelka zas do prace a domov idem 30.12 ta sa tešim 🙂
no sme si pustili film strudla sa pečie a vinko sa nam nechce otvorit nechame na štedri den 😀
a ja som nepostrehla ti maš narodky či manžel 😅
janka ty tiež romantikuš či ako 😕

dididi30
12. dec 2008

mati, treba setrit 😀 sak aj my tak, teraz na narodky budeme klamat,ze mame len jednu flasu vinka 😀
janka asi erotikus 😀 😅 😝 😀

antoniab
12. dec 2008

no a kto ma tie narodky 😕

janka196
autor
12. dec 2008

didi kokso ta ty si sikulka ale uz aj carla spi. a braskova kuka telku. mam ju na starosti bo robia obidvaja 🙂

antoni ale kde romantikus. sama som ja prst. haha chlopa mam v robote

janka196
autor
12. dec 2008

narodky bude mat didi 15 a ivica meniny a potom 19 ma ivka19

monkula
12. dec 2008

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf 😀 😀 😀 😀

dididi30
12. dec 2008

janka aj ty si slamenna vdova? 😀 teda do rana len 😀 😀

janka a to ivka bude mat len 19 fuha sak ona ma uz deti nie?to taka mladucka zienka je, fih 😀

janka196
autor
12. dec 2008

didi nene len do desiatej 😀 😀

nie ivka bude mat 19-teho ale kolko nepoviem bo sa nepatri nech povie ona 😉

monku no servus

antoniab
12. dec 2008

didid 😀 😀
ta to ti pondelok vychadza no všetko najlepšie ak by som zabudla 😅 ne nezabudnem 😉
janka šak ja by som tiež raz chcela byt aj sama bo občas mi v poslteli mm zavadza 😀

monkula
12. dec 2008

no čaf, som to trošku bibule nandala... 😅 😅 😅 😅
Ale aj ty, ako som videla... 😀

antoniab
12. dec 2008

kde chcem si prečitat 😕 😲

monkula
12. dec 2008

Ahoj antoni, aký máš? 😀

antoniab
12. dec 2008

dobre a ty už nepečieš 😀
kde si to nandala tej bibule si prečitam 😝

monkula
12. dec 2008

už nie... už mám dosť... 😅

antoniab
12. dec 2008

sa napchavam strudlou vyborna je joj i by som vam poslala ale malo by mi ostalo 😀 😅

janka196
autor
12. dec 2008

ale monku ta ma uz nasrala vazne kokso s tymi nazormi 😠 ale ty si jej dobre dala 😀 😀

antoni daj pokoj so strudlou kto bude potom tie kila zhadzovat 😀

antoniab
12. dec 2008

joj janka ta ja možem bo len potahujem rifle jak mi furt letia ta už som nasrata 😝 😀
no už mi poviete v jakej teme ste jej tonandali že si prečitam 😠 😅 😀

janka196
autor
12. dec 2008

jaj prepac antoni v teme voditko ano, nie

antoniab
12. dec 2008

jaj no idem kuknut dačo som v tej teme už čitala tak som to asi preskočila 😅
no my sme tu štrudlu spraskali celu 😅 joj sa tešim na zajtra tak dufam že dačo nakupim 😀 😀

dididi30
12. dec 2008

baby a co robite.....ide dnes horor ci nie 😀

ozaj ja uz mam upratane, cista rychlovka

janka196
autor
12. dec 2008

aj my ideme zajtra kupit darceky juchuuuu. ale az poobede lebo papi si zobral nadcas aby sme nezbankrotovali 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre