Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

dididi30
13. dec 2008

zuzi, tak na toto som sa informovala, proste, som dostala odpoved,ze to sa tu robi v 15 rokoch, vraj netreba a ze to robia iba ludom, ktory cestuju alebo su z krajin, kde je tato choroba casta....

inak jankandin petko, je na to ockovany, neviem aky ma povod jej drahy, ale asi preto jej to ponukli.
my tiez niesme ockovani, proti tbc, ale doma na sk sa mozes dat, nieje problem, ale ja to asi necham tak...
janka, nic v zlom, iba som informovala 😉 len sa nehnevaj 🙂 😉

timka veru, mas riadnu slecnu, ale to su geny, ja mam drobcov a nevadi mi to, co je male to je mile 😉 😀

inac dobreeeeeeeee rankecko 😵

dididi30
13. dec 2008

janka vraj aj u nas su penumokoky povinne 😉

janka thomasko ma 2 ,takze uz sme kupil v clarks 😉 a poviem ti aka sranda, ja za kazdu cenu ,ze mu kupim o cislo vedsie a obchodnicka,ze to nemozem, ze sa to nema a tak sme odmerali nozicku a veru 2 mu stacili, tak som sa hanbila,ze som sa tam skoro vadila 😀 no neva, ale aspon poradia v tom clarks, sak nato tam su 🙂

jani inak v clarks maju super zlavy, ja som si tam kupila take ciklamenove lakovane, ja umieram za lakovkami, mam aj cierne 😀
no a pre deti som tam kupila tiez, len muzovi sa tam nepacia, on len sportove 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

ahoj didi, no co kedy ti vstali detvaky ked ta skoro zaspali? moja od pol siedmej buntosi. som jej dala paracetamol vecer lebo hrozne zla bola, chudaa 4 zuby jej naraz idu hore ocne a dole dvojky ta dovi co vystrajala no a potom zaspala za 5 minut

dididi30
13. dec 2008

jani, no ti poviem pekne o pol osmej, ako hodinky do skoly 😀

joj jani tie zubatka, to je hrozne, nase male carlianko ☹

inak aj tamarka teplotovala, mala 38, 1 tak som jej dala paracetamol ,ale ona taka od malicka, brutal teplota, dala sirup a bolo po, maly je opak, ten to strasne preziva ked je chory, no sak chlap 😠 😎

janka196
autor
13. dec 2008

didi hej ta to musi byt po novom lebo viem ze kamoska co ma taku velku slecnu jak ja si zato normalne musela zaplatit ked chcela a nemalu sumu
... joj tak super ze su zlavy chcem carle este jedne cizmicky kupit take pevnejsie. lebo tie co ma su este take to prve chodenie vies co maju tak maksiu tu poddrazku ze ju ohnes

dididi30
13. dec 2008

janka aj cizmicky maju, krasne 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

didi ta to s tym chlapom svata pravda 😀 😀 carla uz neteplotuje ale jak sa zacina tlacit stale ma dva dni teploty predtym sa jej pustia sople joj na nervy. co sa nerodia uz so zubami ne 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

janka no neviem ale tusim len pred nedavnom to tak dali, inak my sme mali stastie, bola taka akcia na sk tak sme dali malu, ale vraj sa ma nejako do 2 rokov ci aj skor, lebo potom to nema vyznam, ale zas u nas je inak, tak mozno u nas to vyznam ma, no co ja ti viem

janka196
autor
13. dec 2008

didi moze byt ze to zmenili nedavno 🙂
...co budete dnes robkat? ja cakam gazdu, navarene mam od vcera 😉

dididi30
13. dec 2008

janka, no mohli by a rovno aj vsetko papat a nie pomixovane 😀 😀

😀 😀 😀 😀 chlapi 😀 😀 😀 😀

janka tesis sa na nakupy cooooooo? 😀 😀 😀 joj tu leje a fuka celu noc a este aj teraz 😠

inak v pondelok ideme do vedlajsieho mesta, do maxxu, normalne tam chce muz ist, nechaaaaapem 😀 no neva ja sa len tesim a ze ma vraj pozve do starbuts, na cafe a cokoladovu tortu, mnaaaam 😀 tak to budem mat miesto kvetinky 🙂

dididi30
13. dec 2008

janka my tiez cakame na gazdu bo chrape po nocnej a napapat sa 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

didus jasne ze sa tesim. aj ked nejdem pre seba ale pre ostatnych darceky pokupit aj tak sa tesim 😀
... pocuj u nas ja som v noci myslela ze to konec sveta ide. ty koky dazd vietor ze skoro okno nam vytlacilo. a si predstav sa nam asi zavzdusnili radiatory bo do rana taka zima ze dovi som skoro zamrzla. a chytim radiatok a studeny. 😠 ale vsade inde idu len este v kuchyni co je pod nami nejde. 😠

janka196
autor
13. dec 2008

didi a ty nevies ze ked us dvaja spolu dlho ta sa zacnu na seba podobat. pockaj mozno sa z neho tiez stava shoping maniak 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

janka ja neverim,ze sa obides, len tak bez nicoho, urcite aspon dajake ponozky si kupis 😀 😀

teda mne sa uz par krat stalo,ze sebe som nic nekupila ale len detom , ale to je vynimocne, juj ale niesom sebec, ja rada aj druhym, najma mojim detom a muzovi, takze som sebec 😀 😀 😀

janka to sveta pravda, my s muzom uplne rozdielny ale co sme spolu tak sa uz aj podobame, tak ako aj ty s robom 🙂 a maly je zvyknuty, dam do kocika a spi a rad je vonku a tiez ked kukam veci, musi aj on a ticho je na rukach ani nepipne, len nech sa vlecie 😀

on normanlne kuka aky novy tovar maju a vsade nas uz poznaju , v rivery s nami vykecava veduca 😀 😀 a mame este jeden sekac, to ked pridem nahodou sama, hned sa na deti pytaju 😀

inak tamarka na to nieje, ona je cisto otec, neznasa nakupy, jaj hovorim,ze ked bude maly vacsi, tak nam bude malo , asi vykradneme banku 😀 tak ho budem paradit 😀

janka196
autor
13. dec 2008

didi sakra ty ma uz normalne poznas 😀 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

janka 😀 😀 😉 ta sak sa utre, ked bude tato platit tak hodis furt daco navyse 😀 😀 neboj on je na to pripraveny 😀 😀 😀 tiez ta dobre pozna 🙂 😀 😀 😀 😀

janka196
autor
13. dec 2008

didi to aj carla tak ked bola mensia, kym bola na rukach aj do pekla sme mohli ist ale teraz je to o drzku s nou nakupovat. lebo ona chce vsade behat vsetko si skusa. normalne veci si taha na seba 😀 😀 ale robi je zlaty on stale si snou sadne v obchode kde sa skusaju topanky,. ja zatial pobeham navyberam ukazem mu a co sa mu paci idem vyskusat 😉
..ppocuj s tou podobnostou nam vela ludi vravi ze vyzerame ako surodenci 😲 q

dididi30
13. dec 2008

janka presne tak si sadne aj moj muz s detmi a ma rad river isladn a obuv faith bo tam su sumne dievcata, tak kuka a kuka a este aj sa pytaju ci je vsetko v poriadku a on ze hej a uz debati 😀 😀 😀

janka hej veru ako surodenci, ale vraj je dobre ked sa na seba mazelia podobaju, vraj to dlho vydrzi 😉
a nechcete sa aspon na urade zobrat, sak len tak potajma 😉

janka196
autor
13. dec 2008

didi pocuj sak boli sme vo stvrtok v asde nanakup. mam doma strasne vela doziciek som nato zatazena a mali krasne ruzove. tak som ich supla do kosika nanich toaletaky a robi doma kuka ze to cooooo 😀 😀 😀

janka196
autor
13. dec 2008

didi 😀 😀 hej aj robi tak , pocuj a svadba bude raz. my to mame tak vysnivane ze pojdeme dakde na dovcu a tam to zrealizujeme

dididi30
13. dec 2008

janka 😀 😀 😀 😀 ja tak nemozem, bo nakupy platim ja ☹ 😠 tak moj muz tak robi, furt daco hodi , hnusak, no neva, sak doma plati auto a robi domcek, odpusta mu, len dufam,ze tam dakedy budeme byvat 😠 😀 😀 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

janka sak to je super, a kym nemate druhe treba, lebo potom nebude cas 😉

janka196
autor
13. dec 2008

jaj didi tak my zas mame ucet spolu . vlasne mame len jeden a obaja mame od neho karty. ja sa priznam ja vobec nemam prehlad o financiach . to u nas strazi a robi a som mu zato velmi vdacna 🙂
...ozaj aj my uz chceme zacat daco na jar stavat ta dufam ze sa poradi. mame pozemok rovno vedla nasich takze super. to je take predmesie kosic je tam klud a blizko do mesta takze super. ale inak zatial sa nechystame domov. len sme rozmyslali ze radsej daco mat keby nahodou sme sa museli vratit tak aby sme sa zas rodicomnemuseli vesat na krk

dididi30
13. dec 2008

janka presne tak a inak sa da zobrat doma pozicka a urobit si domcek na kluc uz za milion mozes mat, ak niesi narocna, ale myslim si, ze kde si tu uplne zvyknes na male pristory doma ti to nebude vadit a nebudes musiet vela polatit za elektriku a plyn 😉

tak veru, treba mat nejaku zaruku 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

didi tak my chceme len bungalow. ziadne poschodie. a mam cas to stavat vies. urciete chceme tu byt este take 4 roky a nasi su tam vedla takze nato daju pozor. a vies jak na dedine vsetko znami murary a tak tazkesuper. len budemmusiet kus obmedzit nakupovanie ☹

dididi30
13. dec 2008

janka veru, bude treba odmedzit nakupy alebo si najst fajnu robotu, tak aby ste sa striedali pri malej a budu aj nakupy neboj 😉

janka196
autor
13. dec 2008

hej sak ja sa chystam na novy rok daco poriesit tak drz palce 🙂

dididi30
13. dec 2008

janka drzim aj ja po novom roku idem do roboty, no aj sa tesim bo bude zmena 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

jaj ozaj ivica uz je isto doma, dufamz ze sa nam coskoro ozve
, dosla mi prave pohladnica od nej takze IVICA DAKUJEME KRASNE 😵

dididi30
13. dec 2008

aj mne dosla od ivici 😵 dakujem 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre