Voľná diskusia pre baby z Anglicka 2

janka196
13. nov 2008

babule tu pokracujeme 😉

antoniab
13. dec 2008

ahoj babulky ta vy ste toho popisali nemate spania či vaše deturence 🙂 my sme teraz vastali mm mi spravil kavu dal prat už len čakam na ranajky do postele 😀
inak aby toho nebolo malo dnes zas leje a fuka otras počasie ani do mesta sa mi nubude chciet ist bo budem zas mokra až po kolena 😠
juj dobry film na markze a zas mi hapruje tv do prdele 😠

antoniab
13. dec 2008

didi došla mi pohladnica dakujem 😵 😵
vidiš a ešte predvianocami 😀

ivka19
13. dec 2008

ahoj babulky

my sme mali vcera hrozne popoludnie,zomrela manzelova teta ☹ ☹ ale uz je trochu lepsie

didi,jani,dakujeme za pohladnicu 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

no baby ja som zas piekla ten obrateny jablkovy kolacik. priseil robi z roboty a uz polka neni 😠 😀 😀
no nic ideme sa obliekat a vyrazame na nakupy. strasna kosa je ta dufam ze v obchodaku bude teplucko. tak zajtial sa majte krasne 😵

dididi30
13. dec 2008

ahojte,

fuha a precitali ste, to? lebo ja ako doktorka skriabem 😀 no ja bez vinsu, hadam sa nehnevate ☹

janka tak co si nakupila 😀 ja som si v bay 2 kosielky, take ku slim nohaviciam, aby mi rit zakrilo 😀 ale strasne sa mi to paci, k tomu tie ich baletky a hruby opasok a satka okolo krku a cista anglicanka 😀

antoniab
13. dec 2008

ahoj som doma som si čo to kupila 😀

janka196
autor
13. dec 2008

no baby uz som doma. uz mam aj pobalene darky

janka196
autor
13. dec 2008

ivka ahoj, no tak uprimnu sustrast prajeme

monkula
13. dec 2008

a ja nemám ani nakúpené darčeky a ani neviem, č okúpiť.. teda ja kupujem len MM, ale to je asi najťažšie... 😅 😅
a kde máme janulku? Janulka ,dúfam ,že si OK 😕 😕

janka196
autor
13. dec 2008

ahoj monku s janulkou som vcera pisala ale dnes nie
... aje to tak jak vravis nasimpolovickam to katastrofa daco kupit. moj si to toho roku super zariadil. kupil si psp a ktomu kopec hier tak ma potesil

dididi30
13. dec 2008

takze ste baby nakupili? co konktretne? piste 😠 😀

aj ja prajem ivici uprimnu sustrast, hoci neviem o co ide, boze som to ja.. 😒

aj ja mam problem kupit marosovi,, no neva, nakupila som mu pred nedavnom,tak teraz len nejake spodne pradlo a nieco po dome 🙂

janka196
autor
13. dec 2008

didi aj ja robimu dnes trenky ecko sa mu velmi pacia 😀

joj no dobre tak napisem co sme nakupili, tak laure sme v h&m rifle v sportovom, lazy town teplaky tricko a kratasy, to bude mat na leto. bratz babiku, v tescu jeden natelnik a troje puncochy, troje ponozky, farbicky a omalovanky vssetko barbie 😀 😀 a este hrozne tucne kriedy 😀 😀 , bratovy v topshope pyzamo a potom klasika kozmetika somarinky na holenia a po holeni, bratovej caji v h&m hello kitty sminky a sady do kupela a ktomu kapsicku a v new looku tricko, robimu v tkmaxe boxerky a carlicke sme este dokupili v h&m hello kitty pyzamko a v tescu tricko , no a este knizku co ma v sebe puzle no a sebe aby sa nepovedalo v H&M taky hrozne super shimmer puder taky v pere ci ako sa to povie.

dididi30
13. dec 2008

janka to su ake trenky....ja som mu v maxx kupial calvin clain a aj v debenhamse, dufam,ze bude spokojny 😒 a teplaky fila, take po dome 🙂

fuha ta vy si riadne vela kupujete, to my zas nie, teda nam vela, ale rodine drobnosti 😀

ja viem aky je to puder, maju ho aj v boots, drahy jak svina 😝 , to si si na licka, ci na celu tvar?

antoniab
13. dec 2008

jej ivi uprimnu sustrast ti vole ja som hore už nečitala sa hambim 😅

tak ja som si kupila suknu vetrik koženku 2sady hrnčekou stojan na vinko a manžel si kupil 2natelniky 😀
čo sa tíka vianoc tak ja už mam všetko ešte uvažujem že upim manželovi rifle v rivery ale uvidim ked nie tak kupime na boxink day a čo mam tak 😅
mamka a bratova frajerka : taky isti kabatik čierni čo mam foto na azete a mimke aj šal s riveru ten bežovi
ocino hodinku už si ju aj vzal
moji bratia dva kusi 😀 obom som kupila rovnaku koženku 😀
moj manžel : zlatu retiazku 2xtrička puma a nike a 2xteplakova suprava puma rupsak do práce nike 😀 ešte mu kupim vonavku puma 😀 😀 😀
no čo my sme taky maniaci na pumu a nike tak čo a mam dost ne bo mne sa furt malo zda 😅

janka196
autor
13. dec 2008

didi len na licka lebo dost je trblietavy ale mne sa to hrozne paci tak to super rozziari tvar
.... a tie trenky to su presne jak ma calvin clain akurat ze tam hore maju ecko a na nohe nejaku nahotinku 😀 😀 😀

antoniab
13. dec 2008

jaj ešte som zabudla že dtom sme kupili teplakove supravi a svokrovcom koberčeky do kupelne a konvicu a im už nekupim ni 😅 č

janka196
autor
13. dec 2008

antoni ta vy ste tiez super nakupili. inak robi si vkuse este hry dokupuje a ani mi nepovvie pes jeden 😀 😀 len kukam co furt z ebay chodi. ale dovolene ma hrat len v noci ked my s carlou spime 😀 😀

antoniab
13. dec 2008

ta ja som povedala že každy dostane jednu vec myslim našich doma bo mamka tu bola na začatku novembra tak som každemu niečo poslala no a aby som teraz nešla na prazdno tak som ešte čo to kupila domov by sa nakupovalo ale potom tažka batožina 😅
no a manželovi ta nejake prekvapko musi byt no ale my mame vianoce každy vykend bo mi cez vikend furt minimalne 100libier nechame v meste a ked ideme do makra ta pod stovku sme ešte neplatli 😅 a to sme tam boli teraz 4 vikendy furt ta my vela miname bože ja budem v stane byvat 😝 😀 🙄
didi ta mne sa nezda že janka vela nakupili bo mi ked brat bol tu ta tiež tak ale ked su už doma ta menej 😀 ale ja každy rok vela utratim na vianoce šak ked som robila v čr ta som dostala vianočne odmeni jeden plat naviac ta som ho celi minula na darčeky ale ja kupujem najviac mame ocovi bratom a teraz aj mimke /bratova čaja 😀 jak janka hovori /na manželovu rodinu prdim ja ich nemusim a oni mi tiež nič nedaju 🙄

janka196
autor
13. dec 2008

antoni ja zboznujem davat darceky a hlavne malej laure. ta radost v ociach. ved na narodneiny ked mala ta som jej este vsetky veci pobalila do darcekovych tasiek od najmnesej po najvacsiu no bolo ich nejako 15 tak ta mala radost. aj teraz som je to pekne na 8 balickov rozdelia tak sa bude isto tesit a ja sa tesim jak bude rychlo trhat tenpapier 😀 😀 a zas carlinke sme teraz tu stolicku jej take vacsie veci ale musela som aj daco zabalit aj ked to ona asi az tak vnimat nebude

antoniab
13. dec 2008

no ved to že te decka s toho maju radost
to aj naši su taky mama a oco vieš oni nam dali všeko a doteraz to tak funguje prost ja si na rodičou nedam dopustit a to potom ked rozbaluju ta jak male deti 😀
a švagrininim detom sme oblečko kupili lebo mali ma rok a pol šak to jak tvoja carla bo robin je junovi on je 25asi ta on to nejak nebude ešte vnimat a vilko ma 9 ale to je tak zly chlapec no zbitočne pisat vyzitka rodičou asi tak a manžel mu tiež furt len hry na pc kupoval a on je drzi jak ploštica ta som povedala že konec bud mu kupime oblečko alebo nič a tak mu už len oblečko kupujeme hračky dostane od rodičou babky krsnej
ja zase sesternicinim detom kupujem tak mala ma 5 a niko 10 joj ale to su zlate deti no ale rodina sa potom sere že im furt kupujem a ostatnim ne bo pomali každa sesterka ma deti no ale každa si ich nevedela vychovat sorry že tak pišem ale na deti musia mat rodičia aj čas a na detoch je to dost poznat a keci že to je dobou namna neplatia 😅 😕 😝

dididi30
13. dec 2008

tonka, my tak isto na nakupe minimalne stovka, ale chodime kazdy druhy tyzden, lenze je to na prd, bo aj ak dokupujem furt....takze to vyde tiez stovka kazdy tyzden, sak to je zabijak.
no a vy len dvaja, to co jete, kaviar? 😀 😅

jani ja som kupila detom take velke darcekove tasky, ale tiez kazdu hracku a obkecko pobalim zvlast, nech mala trha ako trhac, ju to bavi, len potom to pozbieram a sup do kosa 😀

ale paradne nakupujete 😀

janka196
autor
13. dec 2008

antoni co sa tyka branrancov a sesternic my sme strasne velka rodina ta to by som fakt zbankrotovala ale mam sesternicer trojicky tera budu mat 9 rokov tak tym stale nieco donesiem

didi my kazdy stvrtok chodime a stale ide okolo 80 plus co pokupim v malych obchodikoch takze tiez tak stovecka 😅

dididi30
13. dec 2008

nam ide vela penazi do ovcia a masa a samozrejma sladkosti,buchticky a kravinky 😀

janka196
autor
13. dec 2008

didi my maso velmi nemusime. ja tak dvakrat do tyzdna robim kuracie dakedy len raz a potom na hovadzie chodime do mekaca 😀 😀 😀 ja ani neviem coho tak najviac kupujeme. asi ovocie a to je fakt najrahsie asi.

dididi30
13. dec 2008

janka, no sak aj my tak, v nedelu to aj 2-3 dni jeme a potom nejake mlete na omacke ku cestovinam a potom mcdonald ci take away a cize furt mame masko......
no vies co, zeleninu nerobim, len pre seba, toto je u nas nic, muz by sa nedotkol 😠

hej tak veru ovocie a zelenina do polievky

antoniab
13. dec 2008

janka šak aj my sme velka rodina z ocovej strani mam 5 sesternic a z ocovej 5 bratrancou a 2 sesternice každa dva deti jedna tri 😅 všetci sa navštevujeme len tu jednu mam tak račej ta je normalna a deti su zlate tak jej furt niečo kupim no a ostatni zavidia vieš ale ja odnej tiež dostanem čokoladu a bo dajaku drobnost sms k narodkam a vždy napiše jak žijeme a od ostatnich prd a kym niesom doma ta nevedia že žijem samožrejme ma poznaju ked niečo potrebuju 😝 rodina kapitola sama osebe 😀
didi mi sme traja na stravu bo ešte oco ale ja som to myslela všeobecne aj s oblečkom na stravu tak 60 libier a to každu sobotu a potom všetky tie handri 😀 boty a poličky a sušene kveti sviečky no proste ja kupujem že domov vieš potom budem mat 😀 ale kde to do toho stanu všetko dam 😀 a povlečenie na postel ty vole ja za mesiac tak dva furt kupim že domov ja na všetko že domov 😀 😀
som pofotila čo som kupila tak idem pridat foto na azet 😉

antoniab
13. dec 2008

prve s ocovej a druhe malo byt s maminej strani 😀 😀

dididi30
13. dec 2008

tonka jaj no dvaja chlapi tak to hej 🙂
jaj my sme ale maniacky, co nam vsetko treba 😀 😀 😀 😀 ......jaj sak ja ked sa budem stahovat do vacsieho tak jeden kamion 😕 😅

janka196
autor
13. dec 2008

hej anotni super sa tesim na foto, ja uz nepofotim lebo som hned aj pobalila a mam pokoj. inak ja mam spolu aj z maninej aj z otcovej strany dokopy 18-tich 😲 ta to by bol iny narez. my sa vlastne ani velm nestretavame. len s trojickami tak tym stale daco donesiem
inak mne sa tiez strasne tu pacia tie vselijake drobnosti do bytu domu ale nemozem kupit lebo to fakt nemam kde dat co tu jak skladisko.

didi cipana ta ne mozno by aj mallo bolo

antoniab
13. dec 2008

jaj didi ta ja furt nakupim komody a prutene veci a kraviny potahy na postel no hrozne a vlete ked ideme autom tak berem domov ja by som toho ešte viac pokupila ale sa krotim bo naakoniec budem musiet zariadovat podla doplnkou čo mam pokupene a to by som nerada
janka šak to ja furt tu obyvačku mam v zalohe 😀
už som to dala na azet ta mamina tiež zvedava tak som jej tam aj pančušky dala troje aby si vybrala jake chce 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre