Vrásky okolo očí odstránené botoxom - MUDr. Potocká

livila
23. apr 2018

Prosím máte niekto s týmto skúsenosť? Mám 35, rehlim sa stále ako koža a začína sa mi to asi mstiť... 🙈. Chcela by som ísť do PP zmierniť mimické vrásky okolo Oci botoxom... máte niekto skúsenosť osobnú a viete mi to trosku priblížiť??? Dakujeeeeem

eva112014
23. apr 2018

@livila Aj ja mám 35, vrásky okolo očí.Vadilo mi to, ale zároveň si myslím, že je to aj sexy. Nevyzerame ako mladé šťandy.😉

matthew_mc
23. apr 2018

Ahoj, vrasky okolo oci sa velmi tazko riesia... botox ti vyriesi "kohutie stopy", ale napr uz vrasky pod ocami nie. Ja som si raz nechala pichnut, ale zmenilo mi to usmev... oci sa nepohli, pricom prirodzene, ked sa usmejes sa jemne zuzia... pichala ma mudr. novotna, ale nevyzeralo to dobre.

livila
autor
24. apr 2018

@eva112014 Aj mne sa to paci, aj je to jemne, zene to dodava jedinecnost... ja nechcem mat kozu uplne vyhladenu okolo oci, mam ich hlboke a chcem ich len zjemnit... 🙂

livila
autor
24. apr 2018

@matthew_mc Neviem co myslis tym kochutie stopy? Ako som pisala prispevok vyssie, nechcem ich uplne vyhladit, len zjemnit. Nechcem vyzerat ako umela babika ze sa usmejem a ani jeden sval sa mi na tvari nepohne 😲

matthew_mc
25. apr 2018

@livila vejariky okolo oci - tzv kohutie stopy.

pavucikvet
3. máj 2018

ja si z casu na cas dam pichnut. vydrzi to vsak iba 3 mesiace. Davam si opichat iba pod ocami. Celo napr. nechcem. Nasposledy mi vsak Mudr vravela, ze ak by som si dala vpichnut kyselinu, tak mi to vydrzi 1,5 roka. Tak uvadzujem nad tym. ale to uz nie je 60 eur, ale 150.

livila
autor
3. máj 2018

@pavucikvet A chodis do PP k tej pani doktorke? Je to vhodne aj pred letom?

pavucikvet
3. máj 2018

nie, ja som z BA. To si mozes dat pichnut kedykolvek. Mozno pred letom aj lepsie, lebo si nebudes krcit tvar na slnku.

livila
autor
3. máj 2018

@pavucikvet a od kolkych rokov si to pichas? Ja mam 35 a sa mi vsetci smeju ze to skoro riesim, ale je mam ozaj ked sa usmejem hrozne vejariky...

ostorha
3. máj 2018

@livila A spytam sa ta dodrujes pitny rezim pravidelne a aspon 2,5 litra denne?.A vnutorne vyzivove doplnky kolagen,Koenzim Q 10.Ako ste na tom s pokozkou v rodine predosle generacie,lebo aj geneticke faktory vplyvaju na stav pokozky.Ja si tiez myslim ze na zasahy mas este cas.A co slnko .opalujes si tvar? Ja mam 41 a vrasky minimalne ,ale mna opalovat si tvar neuvidis,dam si peeling a natriem samoopalovaci krem a je to,tvar si na prudkom slnku vzdy chranim.Azijatkam je tazke tipovat vek ,lebo maju vacsinou hladku pokozku az do menopauzy davaju si vsak pozor na slnko no a u nich plus velmi vyzivna a super zdrava strava a vela vody.Vela kavy,alkohol ,cigarety to snad ani nemusim zmienovat co to robi s pokozkou...

ostorha
3. máj 2018

@livila A z vonku krem s retinolom,sipkovy olej prirodny, tiez funguje na podobnom principe a marocky arganovy olej.

livila
autor
3. máj 2018

@ostorha Ahoj 🙂 Mam 35 rokov a zakladne veci ohladom pitneho rezimu a uzivania kolagenu, ja napr uzivam od Incacollagen ten prasok, to ovladam... uzivam kremy od firmy Lancome, ktore tiez nie su lacna zalezitost. Rada sa o seba staram. Chodim pravidelne ku kozmeticke, raz do roka absolvujem chemicky peeling alebo mikrodermabraziu... Ale asi genetika je silnejsia ako moja snaha. Moje babky su prave dedincanky, ktore na poli tazko pracovali a o pitnom rezime alebo o opalovacich kremoch a neopalovani sa nemali a ani nemaju sajnu.... Takze si myslim, ze v mojom pripade genetika robi vela, lebo moje babicky maju velmi hlboke vrasky. A kedze sa vela a rada smejem, to mi tiez velmi na vrasky neprospieva...
Mna skor zaujimal nazor zien, ktore tuto invazivnu formu podstupili a maju aj nejake skusenosti ...
Takze ak mas 41 a ziadne alebo minimalne vrasky tak to je super a gratulujem 🙏👍

ostorha
3. máj 2018

@livila Ano chapem,tak ta gentika je dost mocna vec.Ja mam taku hladku pokozku zadarmo,zdedila som po predkoch,ale kazda mame nieco ja musim strazit stravu a ja toto zavidim ked niekto sa napraska kolko chce,nestrazi objem jedla ani zlozenie a nosi velkost S.Ja sa tiez vela smejem aj moj muz on uz ma vejariky okolo oci take vyraznejsie ,ale ja vzdy vravim ze tie vrasky smiechu su sexy.Ja som ti preto spomenula ze radsej este skus neinvazivnu metodu lebo vcera dala jedna holka na blog ze pouziva 4 tyzdne Retinol/neviem aky postup a v akej forme lebo pisala ze je to dolezite dodrziavat/ na vrasky a zeny boli uchvatene vysledkom priznam sa aj ja som bola prekvapena ked dala foto pred a po 4 tyzdnoch,vsetky chceli vediet co za zazrak na vrasky pouziva , ja si zatial vystacim s arganovym olejom.

fefe123
3. máj 2018

Presne aj ja mám tie smejúce sa vrásky.... ale poviem pravdu, mne je to jedno, ja som s tým vyrovnaná, mala som ich odjakživa, tak sú moje... 🤣 a nerada by som bola, keby som po zákroku nehýbala očnom okolím, to už by som nebola ja...😒 ale, ak Ti to vyhladenie pomôže v tom, že sa budeš lepšie cítiť, tak isto chod, teda, ak Ti niekto napíše, aké sú s tým skúsenosti... budem Ti držať palce... ✊️🙂

fefe123
3. máj 2018

Oprava, tablet prepisuje: očnym okolim

damoska
29. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

nie je to skoro na botox? Síce som vás nevidela, takže je to iba čiste hypoteticky, ale myslím si, že na to máte čas? Krem to nespravi?

sonka1981
26. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

nechcete radšej susit nejaky masažný pristroj na vrásky? Celkovo to plet vyčisti, zregeneruje, odstrani vrasky a plet bude vyzerat lepšie

julinka29
28. aug 2018
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

lenže i ked to budete riešit kremom na vrasky, tak ho musite použivat cca celý život.

damoska
18. nov 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

tiež si myslím, že stačí kvalitný krem na očne okolie a nejaka očna maska. Oči to pekne vyživy a rozžiari a časom zmiznu aj kruhy

hurta
26. nov 2019

Ahoj, vies mi doporocit v Ba Dr.? Dakujem