Vrátená poštová zásielka - chyba pošty

10. júl 2023

Ako by ste riešili situáciu, ktorá sa nám stala dnes - ozvala sa nám úradníčka, že sa im vrátila dôležitá poštová zásielka, na ktorú sme čakali, že bola uskladnená na pošte 2 týždne a je u nich späť. Nám neprišlo žiadne upozornenie, oznámenie, absolútne nič, ja som na materskej, do schránky chodíme denne, bývame v centre mesta, patríme pod centrálnu poštu, takže dostupnosť pre doručovanie nadštandardná a podobné najrôznejšie problémy sa nám napriek tomu nestali prvýkrát, ale v takomto prevedení ešte nie. Je možnosť sa niekde sťažovať, nejako to riešiť? Už mám toho dosť.

sheila121
10. júl 2023

Neprišiel ti ani mail?

maranco
10. júl 2023

Bol list doporučený? Aký dôvod vrátenia listu uviedla pošta?
Zapni si SMS a email namiesto žltého lístka https://eposta.posta.sk/oznamovanie-zasielok
Pre dôležité úradné zásielky si zapni schránku slovensko.sk + notifikácie k nej

autor
10. júl 2023

@sheila121 neprišlo mi nič
@maranco určite bol doporučený, bola to úradná listina, dôvod uvedený poštou netuším. Ďakujem, idem si to hneď zapnúť.

viera
10. júl 2023

Mam skusenost, das staznost, mozes si vypytat aj podacie cislo zasielky alebo nech ti prefotia co malo prist a oni sice uznaju chybu ale to je tak vsetko.Uprimne, vyhodena energia....

autor
10. júl 2023

@viera to je strašné, presne toho sa obávam, že z toho nič nakoniec nebude, pred rokom nám zase prišla zásielka z Prahy, u nás na pošte bola o 3 dní, neprišlo nám tiež žiadne upozornenie, išli sme sa len tak spýtať na poštu či náhodou a pani nám oznámila, že na druhý deň ju už chceli odoslať späť.

vierka82
11. júl 2023

Stalo sa mi to.ospravedlnia sa a to je všetko . Niiiic nevyriešia

sisi4
11. júl 2023

Mojej mame prisla zasielka, ziadny zlty listok, ziadne oznamenie. Prislo sa na to o pol roka, ked sa jej vratili peniaze z poistky - dovod - nereagovali ste na zmenu zmluvy. Nereagovala, lebo nic neprislo..

luccija
11. júl 2023

Napíšeš sťažnosť na poštu a nič.Ospravedlnia sa je leto málo pracovníkov, brigádnici na to kašľu.
Tiež som raz cakala niečo dôležité doporučené a stihlo sa to vrátiť a neprišlo nič ani žlty lístok nič...

autor
11. júl 2023

To je sila, nemám slov.